April 19, 2019
Read time: 2 min.

Global Logic Opens Embedded Lab in Lviv Polytechnic

У Львові представили перший український Embedded Starter Kit − систему для навчання студентів проєктуванню роботів та інших розумних речей. Презентація відбулась під час відкриття дослідницької embedded-лабораторії GlobalLogic на базі Національного університету «Львівська політехніка».

Embedded Starter Kit може вирішити проблему дефіциту сучасної матеріально-технічної бази для навчання студентів ІТ-спеціальностей. Завдяки цьому майбутні інженери зможуть створювати реальні проєкти та навчатися працювати в команді.


1
/
6

“Ми завжди намагаємось забезпечити студентів необхідними умовами і технікою, аби їх знання та навички були актуальними та затребуваними на ринку, коментує Юрій Бобало, ректор Національного університету “Львівська політехніка”.Завдяки Embedded Starter Kit молоді спеціалісти зможуть детально розібратися в розробці вбудованих систем, а також отримати практичний досвід роботи над подібними проєктами.”

Embedded Starter Kit – це рішення компанії GlobalLogic, набір, доповнений сенсорами, екраном, комунікаційними інтерфейсами, сучасним контролером та іншими компонентами необхідними для розробки вбудованих рішень. Завдяки цьому пристрої на базі Embedded Starter Kit можуть отримувати дані про навколишній світ і взаємодіяти з ним. Це дозволить майбутнім фахівцям створювати різну апаратуру, наприклад, автоматичну поливалку для квітів, роботизовану руку або сенсор на базі технологій інтернету речей. Розробка навчальної системи зайняла близько 6 місяців, виробництво готового продукту обійдеться в $ 100. ВНЗ-партнери GlobalLogic отримають Embedded Starter Kit в подарунок для проведення спільних навчальних курсів.

“Ми передбачили, щоб у студента були під рукою всі необхідні компоненти для експериментів в галузі С/Embedded, розповідає Денис Балацко, віце-президент з інжинірингу, лідер львівського підрозділу GlobalLogic, компанії гостро відчувають різницю між рівнем освіти та розвитком ІТ-індустрії, тому ми особливо зацікавлені в таких навчальних системах. А для студентів це можливість розширити світогляд та здобувати знання, які знадобляться в майбутньому для участі в комерційних проєктах.

Технічний опис та деталі щодо Embedded Starter Kit можна отримати за запитом на пошту globallogic@newsfront.com.ua.

 

Share:
Global Logic Opens Embedded Lab in Lviv Polytechnic

У Львові представили перший український Embedded Starter Kit − систему для навчання студентів проєктуванню роботів та інших розумних речей. Презентація відбулась під час відкриття дослідницької embedded-лабораторії GlobalLogic на базі Національного університету «Львівська політехніка». Embedded Starter Kit може вирішити проблему дефіциту сучасної матеріально-технічної бази для навчання студентів ІТ-спеціальностей. Завдяки цьому майбутні інженери зможуть створювати реальні проєкти […]

https://itcluster.lviv.ua/wp-content/uploads/2022/08/global-logic-opens-embedded-lab-in-lviv-polytechnic_62f81e345eb12-scaled.jpeg
Copied!