March 13, 2019
Read time: 3 min.

Визначено Переможців Першого ТехБатлу від Львівського ІТ Кластера

7 березня відбувся фінал конкурсу студентських інноваційних проєктів Tech Battle. У фіналі зіткнулись 8 команд-студентів інноваційних програм ІТ Кластера та УКУ, 4 з яких вибороли фінансування власних проєктів.

Фінал відбувся в коворкінгу Startup Depot. Оцінювали стартапи Ігор Саламін – Head of Human Capital у PLVision, Оля Чміль – Manager of Startup Programs у Startup Depot, Майя Ігісінова – Head of Sales and marketing у LITS, Назар Подольчак – Head at Tech StartUp School, Антон Скрипник – Co-Founder and CEO at KindGeek Software, Марта Романяк – керівник Управління ІТ ЛМР.

panorama2


Перше місце посіла команда Fencing Assistant. Студенти 4, 3 та 2 курсу Факультету прикладних наук в УКУ придумали рішення для спортсменів-фехтувальників, яке дасть можливість отримувати вимірювання швидкості та реакції під час тренування та прослідкувати їх розвиток впродовж часу. У додатку спортсмен зможе обрати режим бою або тип тренування. Відповідно до цього формується аналітика, що дозволить тренерам та спортсменам ефективніше будувати програму занять. Мобільність запропонованого рішення усуває потребу спеціального облаштування простору та дозволяє позбутись безлічі дротів для під’єднання спортсменів. Команда отримає 25 000 грн на розвиток своєї ідеї. 


На другому місці – команда F.A.Q. з проєктом I-Met. Команда другокурсників програми ІоТ в НУЛП розробила ІоТ-систему, яка дозволяє автоматизувати подання показників лічильників і полегшити процес моніторингу. Пристрій вирішує проблему протермінованого надсилання показників, а сайт і додаток дозволяють контролювати витрати комунальних послуг. Яна Ящук, тімлід та розробниця пристрою поділилася враженнями від участі в конкурсі: Дуже задоволені участю у проєкті, бо змогли розвинути навички пітчу, поглянути на проєкт з нової точки зору і отримали неабияку дозу мотивації рухатися далі”. Окрім нових навичок і мотивації команда отримає 15 000 грн на розробку I-Met.

dsc09566_2
На третьому місці опинилися аж 2 команди: TIMM(Things in my mind) з проєктом Safe House та team_d з проєктом KLUNOK.

TIMM працюють над модульною системою безпечного дому, яка складається з сенсорів та автоматизованих кранів, що в разі небезпеки перекриють постачання та сповістять мешканців дому про витік газів чи води. Враховуючи статистику нещасних випадків у Львові, пов’язаних з витоком чадних газів: понад 70 у Львові за 2018 рік, проєкт студентів вирішує нагальну проблему. До функціоналу системи входять запобігання затопленню чи витоку газу, автоматичне відпрацьовування системи закриття кранів, віддалений та захищений доступ через власний тунель.

dsc09587_2
Команда team_d спроєктувала розумний рюкзак, який сповістить користувача про надто велику масу, неналежне носіння або про те, що спині вже треба відпочити. Наплічник також обладнаний замком, який надсилає сповіщення, якщо рюкзак намагатимуться відкрити. Окрім рюкзака, команда працює над додатком, який даватиме персоналізовані поради користувачам та допоможе знайти рюкзак, якщо той загубиться. Обидві команди отримають по 5 000 грн на допрацювання своїх моделей. Ми вже не вперше пітчимо наш проєкт, проте атмосфера здорової конкуренції протягом усіх турів тримала тонусі всю команду та змушувала працювати над покращенням проєкту. Цікаво побачити проєкти студентів інших університетів та радіти, що у Львові стрімко розвивається сфера стартапів, рушієм якої є креативне студенство”- розказала  команда.

Організатори конкурсу пообіцяли зробити Tech Battle щорічним змаганням, тому якщо у вас є ідеї для стартапі – розпочинайте готувати проєкти.Також нагадуємо, що цьогоріч Львівський ІТ Кластер спільно з ЛНУ ім. І.Франка запускає три нові освітні програми, для абітурієнтів, які прагнуть навчатись інноваційним технологіям.

За усіма новинами про освітні програми ІТ Кластера та днями відкритих дверей слідкуйте на сторінці у fb. 

 

Share:
Визначено Переможців Першого ТехБатлу від Львівського ІТ Кластера

7 березня відбувся фінал конкурсу студентських інноваційних проєктів Tech Battle. У фіналі зіткнулись 8 команд-студентів інноваційних програм ІТ Кластера та УКУ, 4 з яких вибороли фінансування власних проєктів. Фінал відбувся в коворкінгу Startup Depot. Оцінювали стартапи Ігор Саламін – Head of Human Capital у PLVision, Оля Чміль – Manager of Startup Programs у Startup Depot, Майя […]

https://itcluster.lviv.ua/wp-content/uploads/2022/08/d0b2d0b8d0b7d0bdd0b0d187d0b5d0bdd0be-d0bfd0b5d180d0b5d0bcd0bed0b6d186d196d0b2-d0bfd0b5d180d188d0bed0b3d0be-d182d0b5d185d0b1d0b0d182_62f81e67efc9a-scaled.jpeg
Copied!