Спільноти

IT Law Community

IT Law Community створена для координації зусиль компаній-членів Кластеру щодо реалізації спільних правових та законодавчих ініціатив для захисту інтересів ІТ-галузі. А також проводить зустрічі, консультації та інші події для ІТ-спільноти з метою ознайомлення з останніми тенденціями та інсайтами правового регулювання в ІТ-галузі.

Подати заявку
CTO Community

СTO Community – спільнота, яка об’єднує фахівців технологічної галузі зі схожими інтересами, цілями та обов’язками займаних посад (CTO, Deputy CTO, Director of Engineering,, Technical Director, VP of Engineering, VP of Technology). Метою створення спільноти було познайомити між собою та об’єднати представників вищезгаданих посад в компаніях Кластеру, що слугуватиме інструментом для розвитку, підвищення рівня знань, допоможе у прийнятті важливих рішень, оперативному обговоренні та консультації щодо питань, котрі виникають в ході професійної діяльності.

Подати заявку
Game Community

Game Community – це спільнота, яка об’єднує фахівців ігрової індустрії, які націлені на підвищення рівня освіти своїх і потенційних кадрів, обмін досвідом, обговорення актуальних тем та ідей. Метою створення спільноти є надання можливості працівникам цієї галузі об’єднатись для організації спільних проектів та вирішення проблем, які зустрічає кожен з учасників спільноти.

Подати заявку
HR Community

HR Community – це спільнота учасників Львівського ІТ Кластеру, які об’єдналися для створення нових проектів для HR-спеціалістів, досягнення спільних цілей та обміну досвідом. Мета спільноти – підвищити рівень кваліфікації учасників, надати підтримку, реалізувати спільні проекти та забезпечити якісний нетворкінг з професіоналами своєї HR-сфери.

Подати заявку
Sales Community

Sales Community – це спільнота, яка об’єднує представників Sales-відділів  компаній, що входять до Львівського ІТ Кластеру. Об’єднання спрямоване на розширення можливостей пошуку клієнтів, нових ринків та лідогенерацію. В межах Sales Community відбудеться інтеграція спільноти з маркетплейсом Lviv Tech, платформою для зустрічі львівських IT-компаній з міжнародними замовниками та клієнтами, розробленою за підтримки Програми USAID “Конкурентоспроможна економіка України”.

Подати заявку

Програма підтримки незалежних спільнот

logo-communityes-40-1

Ви настільки активні та цілеспрямовані у своїй сфері, що об’єднали своїх колег, створивши власну спільноту?

Вже встигли провести кілька івентів, але наштовхнулися на певні перешкоди, або просто потребуєте підтримки?

Львівський ІТ Кластер за 10 років об’єднав більше 20 000 українських фахівців технологічної галузі та готовий поділитись досвідом, або надати необхідну підтримку. Ми безпосередньо зацікавлені в розвитку галузі, а, отже, і в розвитку будь-якої незалежної ІТ-спільноти.

Наша команда може допомогти організаційно:
icon-1

з пошуком приміщення за помірною ціною або безкоштовно

icon-2

обрати підрядника для технічного забезпечення

icon-3

рекомендувати кейтеринг-сервіси різного цінового діапазону

icon-4

надати інформацію про відео, фото-сервіси, послуги синхронного перекладу, онлайн- платформи, залучення медиків та інших сервісів на події;

icon-5

скординувати подію із допомогою нашого менеджера

та комунікаційно:
icon-6

поширити анонс про подію на сайті Львівського ІТ Кластеру

icon-7

запустити кастомні рекламні кампанії в соціальних мережах

icon-8

взаємодіяти між спільнотами Кластеру та вашими (спільна організація зустрічей, проектів)

icon-9

надати рекомендації по веденню соцмереж від нашого SMM-менеджера

icon-10

залучити якісні маркетингові агенціЇ на умовах, нижче ринкових

Вже з нами: