Спільноти

PMI Kyiv Chapter

PMI Kyiv Chapter – український бранч PMI. Спільнота професіоналів у галузі управління проектами, програмами та портфелями. Місія нашої спільноти полягає в тому, щоб пропагувати найкращі світові практики, поширюючи знання та можливість обміну досвідом управління проектами, надаючи можливість заробляти PDU, дізнаватися останні новини, розвивати кар’єру, влаштовуючи заходи, семінари та нетворкінг.

IT-Cluster Odessa

ІТ-кластер Одеси (IT-Cluster Odessa) – це об’єднання ІТ-компаній, закладів освіти та держаної влади, місією якого є розбудова Одеси як зручного та привабливого для ІТ бізнесу міста. Адже Одеса – не лише столиця гумору на березі Чорного моря, а і місто інформаційних технологій та стартапів. Зараз ІТ-кластер Одеси об’єднує 18 компаній, 4 університети та 2 приватні ІТ–школи.

Startup Depot. Lviv Business Incubator & Coworking

Startup Depot – це креативний простір для програмістів, компаній, дизайнерів та підприємців. Іншими словами це місце, створене для людей, які шукають або вже знайшли спосіб самореалізації через втілення власних ідей. Основна ціль Startup Depot – розвиток середовища підприємців у Львові, готових робити глобальні ІТ проекти та будувати великі продуктові компанії made in Lviv.

European Business Association

Асоціація була заснована у 1999 році як форум для обговорення та вирішення проблем, з якими зустрічаються бізнесмени в Україні. Ця ініціатива ділових людей, які побачили переваги та користь від спільних дій європейської бізнес спільноти в Україні була підтримана Європейською Комісією. 

Черкаси ІТ кластер

Черкаси ІТ кластер – громадська спілка, яка була утворена на початку квітня 2015 року. Мета такого об’єднання – популяризація галузі, об’єднання зусиль для розробки спільних проектів, налагодження діалогу із владою та суспільством. Створення такої спілки сприятиме тому, щоб суспільство та влада помітили спеціалістів цієї професії, щоб ІТ-бізнес працював у рамках чинного законодавства та розвивався. 

Дніпровський ІТ Кластер

Дніпровський ІТ Кластер – це співдружність дніпровських ІТ-компаній, головна задача яких об’єднання професійних та особистих якостей для того щоб у повній мірі  розкрити та реалізувати потенціал Дніпровського регіону як одного із лідерів ІТ-індустрії України.

Асоціація «Луцький ІТ-кластер»

Асоціація «Луцький ІТ-кластер» — об’єднання компаній, організацій, структур та спеціалістів сфери інформаційних технологій у місті Луцьку та Волинській області, які інтеграційно взаємодіють між собою. Мета Кластеру — популяризувати ІТ-сферу, згуртувати ІТ-спеціалістів у Луцьку, сприяти проведенню подій та заходів, пов’язаних з ІТ, а також, покращувати якість ІТ-освіти в школах та університетах області.

 

Асоціація “ІТ Україна”

Асоціація «ІТ Україна» – об’єднання IT-компаній України для спільного розвитку інформаційних технологій в країні.  Основні вектори діяльності Асоціації: створення сприятливої нормативно-правової бази, розвиток ІТ-освіти та просування української ІТ-індустрії на міжнародній арені.

Pro Progressio

Pro Progressio – організація, яка має на меті сприяння розвитку аутсорсингу у  Польщі. Діяльність Pro Progressio спрямована на аналіз, популяризацію аустсорсингової індустрії в усіх бізнес сферах та консультування представників цього сектору у Польщі. Організація надає точну інформацію про те де найкраще розмістити BPO, SSC, R&D, ITO або Call центри.

.NET Community Львів

Професійна неформальна спільнота львівських Microsoft .NET розробників, яких об’єднує спільний інтерес до нових технологій та невпинне бажання поширювати ці знання.  Щомісяця група проводить зустрічі в офісах різних місцевих ІТ-компаній для обговорення та поширення інформації на різні технічні теми.

Juniors Club Lviv

Juniors Club Lviv – це унікальна спільнота львівських ІТ-шників, що допомагають іншим зробити перші кроки в світі комп’ютерних технологій. Різноманітні лекції, воркшопи, семінари та просто дружнє спілкування надихають як спікерів, так і слухачів. Поради від досвідчених програмістів чи тестувальників допоможуть не лише визначити найкращий напрямок своєї діяльності, розвинути потрібні навички, але й зрозуміти внутрішній світ ІТ.

IT-HR CLUB_LVIV

Це об’єднання HR та рекрутинг професіоналів ІТ галузі для творення простору професійного зростання та уніфікації стандартів сфери.

GOOGLE DEVELOPERS GROUP

Відкрита для всіх спільнота гіків, які створюють захоплюючі проекти і з пристрастю діляться досвідом про технології Google.

PM COMMUNITY

Професійна спільнота, що об’єднує всіх залучених в управління проектами та командами в ІТ галузі, практикуючих керівників проектів, тімлідів та тих, хто цікавиться управлінською діяльністю.

TESTERS.LVIV.UA

Львівська спільнота тестувальників програмного забезпечення, людей небайдужих до ІТ-майбутнього Львова і зацікавлених у професійному розвитку, в передачі свого досвіду і навчанні інших людей.