Спільноти

.NET Community Львів

Професійна неформальна спільнота львівських Microsoft .NET розробників, яких об’єднує спільний інтерес до нових технологій та невпинне бажання поширювати ці знання.  Щомісяця група проводить зустрічі в офісах різних місцевих ІТ-компаній для обговорення та поширення інформації на різні технічні теми.

Juniors Club Lviv

Juniors Club Lviv – це унікальна спільнота львівських ІТ-шників, що допомагають іншим зробити перші кроки в світі комп’ютерних технологій. Різноманітні лекції, воркшопи, семінари та просто дружнє спілкування надихають як спікерів, так і слухачів. Поради від досвідчених програмістів чи тестувальників допоможуть не лише визначити найкращий напрямок своєї діяльності, розвинути потрібні навички, але й зрозуміти внутрішній світ ІТ.

IT-HR CLUB_LVIV

Це об’єднання HR та рекрутинг професіоналів ІТ галузі для творення простору професійного зростання та уніфікації стандартів сфери.

GOOGLE DEVELOPERS GROUP

Відкрита для всіх спільнота гіків, які створюють захоплюючі проекти і з пристрастю діляться досвідом про технології Google.

PM COMMUNITY

Професійна спільнота, що об’єднує всіх залучених в управління проектами та командами в ІТ галузі, практикуючих керівників проектів, тімлідів та тих, хто цікавиться управлінською діяльністю.

TESTERS.LVIV.UA

Львівська спільнота тестувальників програмного забезпечення, людей небайдужих до ІТ-майбутнього Львова і зацікавлених у професійному розвитку, в передачі свого досвіду і навчанні інших людей.

Про партнерство

Львівський ІТ Кластер пропонує львівським фаховим спільнотам у галузі ІТ приєднатися до спільних ініціатив.

У Львові зараз працює більше 15 тис. фахівців у галузі інформаційних технологій, 6 з яких – у ІТ компаніях Кластеру. Також активно розвиваються професійні спільноти у ІТ середовищі міста. Зараз таких активних спільнот нараховується більше 6.

Ми пропонуємо ІТ спільнотам долучитись
до наших ініціатив

Ми пропонуємо професійним спільнотам з ІТ галузі партнерство. Партнерство з Кластером підтверджується підписанням меморандому.

Партнерство включає такі переваги для спільнот:

  • поширення інформації про події, що організовуються спільнотами серед компаній-учасників Кластеру
  • партнерство Кластеру у заходах, які фінансове так і мериторичне
  • медійна підтримка заходів (100 локальних та всеукраїнських медія)
  • забезпечення партнерства у заходах від Міської ради
  • знижки на події, що організовуються Кластером
  • знижки на послуги необхідні для організації подій (конференц-зали, кейтерінг та ін.)
  • розміщення інформації про спільноту на сайті Кластеру
Степан Веселовський
CEO Lviv IT Cluster

«Ви лідер спільноти та бажаєте приєднатись до ініціативи?
Будь ласка, контактуй зі мною»