Спільноти

Startup Depot. Lviv Business Incubator & Coworking

Startup Depot – це креативний простір для програмістів, компаній, дизайнерів та підприємців. Іншими словами це місце, створене для людей, які шукають або вже знайшли спосіб самореалізації через втілення власних ідей. Основна ціль Startup Depot – розвиток середовища підприємців у Львові, готових робити глобальні ІТ проекти та будувати великі продуктові компанії made in Lviv.

Харківський ІТ Кластер

Kharkiv IT Cluster – громадська організація, що об’єднує провідні компанії в сфері інформаційних технологій (IT), розробки програмних продуктів та програм, аутсорсингу бізнес проектів (BPO), які за підтримки органів місцевої влади та вищих навчальних закладів взяли на себе ініціативу проведення комплексних змін до ІТ-екосистеми міста. Величезну допомогу в рішенні цієї задачі також надають компанії-партнери та окремі волонтери з галузі ІТ.

Черкаси ІТ кластер

Черкаси ІТ кластер – громадська спілка, яка була утворена на початку квітня 2015 року. Мета такого об’єднання – популяризація галузі, об’єднання зусиль для розробки спільних проектів, налагодження діалогу із владою та суспільством. Створення такої спілки сприятиме тому, щоб суспільство та влада помітили спеціалістів цієї професії, щоб ІТ-бізнес працював у рамках чинного законодавства та розвивався. 

Дніпровський ІТ Кластер

Дніпровський ІТ Кластер – це співдружність дніпровських ІТ-компаній, головна задача яких об’єднання професійних та особистих якостей для того щоб у повній мірі  розкрити та реалізувати потенціал Дніпровського регіону як одного із лідерів ІТ-індустрії України.

Асоціація “ІТ Україна”

Асоціація «ІТ Україна» – об’єднання IT-компаній України для спільного розвитку інформаційних технологій в країні.  Основні вектори діяльності Асоціації: створення сприятливої нормативно-правової бази, розвиток ІТ-освіти та просування української ІТ-індустрії на міжнародній арені.

Pro Progressio

Pro Progressio – організація, яка має на меті сприяння розвитку аутсорсингу у  Польщі. Діяльність Pro Progressio спрямована на аналіз, популяризацію аустсорсингової індустрії в усіх бізнес сферах та консультування представників цього сектору у Польщі. Організація надає точну інформацію про те де найкраще розмістити BPO, SSC, R&D, ITO або Call центри.