ІТ Кластер об’єднує професіоналів

Product Community – це спільнота крутих спеціалістів в одному місці для розвитку, нетворкінгу, створення нових продуктів, обміну досвідом та допомоги у вирішенні суперечливих питань. Участь у професійній спільноті допоможе вам зрозуміти, куди рухатися під час змін. Це привід поділитись досягненнями та зазирнути в майбутнє для:

  • CPO, Product Manager, Product Owner, Head of Product
  • Маркетологів, бренд-менеджерів та UX/UI дизайнерів 
  • ІТ-фахівців та всіх, хто працює над створенням продуктів

Sales Community – це спільнота, яка об’єднує представників Sales-відділів  компаній, що входять до Львівського ІТ Кластера. Об’єднання спрямоване на розширення можливостей пошуку клієнтів, нових ринків та лідогенерацію. В межах Sales Community відбудеться інтеграція спільноти з маркетплейсом Lviv Tech, платформою для зустрічі львівських IT-компаній з міжнародними замовниками та клієнтами, розробленою за підтримки Програми USAID “Конкурентоспроможна економіка України”.

HR Community – це спільнота учасників Львівського ІТ Кластера, які об’єдналися для створення нових проєктів для HR-спеціалістів, досягнення спільних цілей та обміну досвідом. Мета спільноти – підвищити рівень кваліфікації учасників, надати підтримку, реалізувати спільні проєкти та забезпечити якісний нетворкінг з професіоналами своєї HR-сфери.

Game Community – це спільнота, яка об’єднує фахівців ігрової індустрії, які націлені на підвищення рівня освіти своїх і потенційних кадрів, обмін досвідом, обговорення актуальних тем та ідей. Метою створення спільноти є надання можливості працівникам цієї галузі об’єднатись для організації спільних проєктів та вирішення проблем, які зустрічає кожен з учасників спільноти.

СTO Community – спільнота, яка об’єднує фахівців технологічної галузі зі схожими інтересами, цілями та обов’язками займаних посад (CTO, Deputy CTO, Director of Engineering,, Technical Director, VP of Engineering, VP of Technology). Метою створення спільноти було познайомити між собою та об’єднати представників вищезгаданих посад в компаніях Кластера, що слугуватиме інструментом для розвитку, підвищення рівня знань, допоможе у прийнятті важливих рішень, оперативному обговоренні та консультації щодо питань, котрі виникають в ході професійної діяльності.

IT Law Community створена для координації зусиль компаній-членів Кластера щодо реалізації спільних правових та законодавчих ініціатив для захисту інтересів ІТ-галузі. А також проводить зустрічі, консультації та інші події для ІТ-спільноти з метою ознайомлення з останніми тенденціями та інсайтами правового регулювання в ІТ-галузі.

Скопійовано!