Найбільша в Україні спільнота ІТ-компаній

Розвиваємо технологічну галузь в регіоні та країні разом з представниками влади та освіти. Бажаєте долучитись?
Наша місія – сприяти перетворенню Львова в інноваційний та інвестиційно привабливий технологічний центр світового рівня

Діяльність Львівського ІТ Кластера полягає у створенні сприятливих умов для ведення бізнесу через покращення якості освіти, розвиток талантів, різносторонню підтримку тех-компаній та адвокацію інтересів індустрії.

Більше про переваги участі
Наша візія
Технологічний центр світового рівня
Наша діяльність спрямована на те, щоб Львів був осередком розвитку технологічного сектору України, де працюють висококваліфіковані фахівці, створюються інноваційні продукти та послуги, розвиваються стартапи, залучаються інвестиції. Ми прагнемо, аби Львів утверджувався як місто з концентрацією високотехнологічних компаній, дослідницьких центрів, університетів, конференцій, стартап-інкубаторів та акселераторів для обміну досвідом та знаннями.
Місто для комфортного життя
Покращення інфраструктури Львова до рівня провідних міст Європи та підвищення рівня безпеки у регіоні є одним з наших пріоритетів. Це передбачає не тільки залучення Кластера до важливих інфраструктурних проєктів у місті, а й синергію із органами місцевої та державної влади, а також співпрацю з суміжними індустріями.
Інвестиційно привабливий центр
Ми прагнемо зробити Львів привабливим для залучення інвестицій, розвивати український ІТ-бізнес та місцеві стартапи. Для цього працюємо над міжнародною промоцією українських продуктових і сервісних компаній, допомагаємо їм залучати інвестиції та нових клієнтів.
Центр найкращої технічної освіти в Україні
Освітня діяльність Кластера спрямована на трансформацію технічної освіти відповідно до запитів індустрії та кращих світових практик. Інноваційні підходи, максимум практики, робота студентів над власними проєктами, залучення експертів та менторів з ІТ-компаній покликані закріпити за Львовом статус провідного освітнього центру. Ми збільшуємо кількість мотивованих випускників технічних та суміжних спеціальностей у Львові, які мають високий рівень знань та навичок та готові до роботи в ІТ-компаніях.
Місто іноваційних проєктів та стартапів
Ми працюємо над тим, щоб створити сприятливе середовище для розвитку технологічних інновацій та стартапів. Це передбачає організацію подій для професійного зростання, презентацій інноваційних ідей, створення спеціальних просторів для роботи та навчання через співпрацю з владою та міжнародними партнерами тощо.
Найпотужніша бізнес-спільнота
Ми розвиваємо ІТ-спільноту Львова до масштабів найпотужнішої та найвпливовішої, на думку якої зважають як на місцевому, так і на національному рівні. Ми прагнемо, аби найкращі гравці ІТ-ринку України стали частиною Львівського ІТ Кластера та разом з нами розвивали тех-індустрію країни до провідних світових стандартів.
Проєкти Львівського ІТ Кластера
Всі проєкти
stepan.veselovskyi@itcluster.lviv.ua
Степан Веселовський
Виконавчий директор, очолює Секретаріат Кластера, який є робочим органом Кластера та займається безпосереднім втіленням у життя всіх проєктів спільноти.
Львівський ІТ Кластер долучається до розвитку ІТ-індустрії на місцевому та державному рівнях, сприяє зміцненню конкурентоспроможних позицій української ІТ-освіти та докладає максимальних зусиль, щоб ІТ-бізнес в Україні працював стабільно навіть за найскладніших умов.
Управління Кластером побудоване на чітких та прозорих умовах
Загальні збори
Загальні збори учасників є вищим органом управління, що приймає рішення з будь-яких питань діяльності асоціації. Кожен із учасників має кількість голосів, що пропорційна кількості працівників, які працевлаштовані у львівському представництві компанії-учасниці. Учасники Кластера на Загальних зборах визначають кількісний склад Наглядової Ради, обирають учасників Наглядової ради, Голову Наглядової ради та його заступника.
Склад загальних зборів:
Компанії-учасниці з головним офісом у Львові
Компанії-учасниці з головним офісом у інших містах
Наглядова рада
Колегіальний орган управління, що складається з представників компаній, місцевої влади та представників навчальних закладів, що готують ІТ-спеціалістів.
Склад наглядової ради:
До 4 представників місцевих компаній
До 4 представників немісцевих компаній
Номіновані представники Українського Католицького Університету, НУ “Львівська політехніка” та ЛНУ “ім. Івана Франка”
Номіновані представники Львівської міської ради
Учасники Наглядової ради
Голова Наглядової Ради Львівського ІТ Кластера Святослав Кавецький
N-iX
Орест Блажиєвський
ТДБ
Олег Денис
SoftServe
Наталія Кирнична
SFox
Олена Козлова
PLVision
Ігор Костів
GlobalLogic Ukraine
Андрій Оксенюк
Ciklum
Михайло Пузраков
Intellias
Руслан Середюк
Eleks
Андрій Скоропад
Avenga
Андрій Табачин
EdPro
Андрій Трофімов
EPAM
Іван Бабічук
EduNav

Наші партнери

Бажаєте долучитись?

Дізнавайтесь про переваги участі

Скопійовано!