Найбільша в Україні спільнота ІТ-компаній

Розвиваємо технологічну галузь в регіоні та країні разом з представниками влади та освіти. Бажаєте долучитись?
Наша місія —‌ максимально сприяти становленню Львова як технологічного хабу Східної Європи

Наші проєкти наближують Львів до провідних міст Європи за рівнем комфортності життя, якісної технічної освіти, інфраструктурного розвитку, наявності всесвітньо відомих технологічних продуктів та усіх необхідних умов для створення та ведення бізнесу.

Більше про переваги участі
Наша візія
Технологічний центр Східної Європи
Створення нового позиціонування та стратегії бренду міста, завдяки історіям успіху місцевих компаній та продуктів, концентрації у Львові талантів технологічної сфери, наявніості масштабних технологічних подій.
Місто для комфортного життя
Покращення інфраструктури Львова до рівня провідних міст Європи. Об’єднання однодумців ІТ-індустрії в комфортному та безпечному заміському просторі IT Village. Створення Центру ментального здоров’я для людей, яким потрібна допомога під час війни.
Центр технічної освіти України
Інновації, нововведення та модернізація освітньої системи разом з максимальним залученням експертів та менторів ІТ-компаній сприяють підсиленню бренду наукового та студентського Львова. Ми збільшуємо кількість випускників технічних спеціальностей у Львові відповідно до потреб ІТ-індустрії.
Найпривабливіше українське місто для ІТ-спеціалістів
Нам важливо, аби талановиті ІТ-спеціалісти розглядали Львів як місце тимчасової чи постійної релокації та центр кар’єрних можливостей для ІТ-спеціалістів з різних регіонів України. Після початку повномасштабного вторгнення ми запустили серію Victory Projects, для підтримки ЗСУ та покращення безпеки у Львові та області.
Місто іноваційних проєктів та стартапів
В межах IT Arena проводимо Startup Competition – масштабну подію для інноваційних стартапів у Східній Європі, в межах якої підтримуємо стартапи Львова, регіону та України загалом, що допомагає розвивати нові успішні технологічні бізнеси та продукти.
Найпотужніша бізнес-спільнота
Ми розвиваємо ІТ-спільноту Львова до масштабів найбільш потужної та впливової, на думку якої зважають при прийнятті стратегічних рішень, а для цього підсилюємо та покращуємо взаємодію з владою різних рівнів.
Проєкти Львівського ІТ Кластера
Всі проєкти
stepan.veselovskyi@itcluster.lviv.ua
Степан Веселовський
Виконавчий директор, очолює Секретаріат Кластера, який є робочим органом Кластера та займається безпосереднім втіленням у життя всіх проєктів спільноти.
Львівський ІТ Кластер долучається до розвитку ІТ-індустрії на місцевому та державному рівнях, сприяє зміцненню конкурентоспроможних позицій української ІТ-освіти та докладає максимальних зусиль, щоб ІТ-бізнес в Україні працював стабільно навіть за найскладніших умов.
Управління Кластером побудоване на чітких та прозорих умовах
Загальні збори
Загальні збори учасників є вищим органом управління, що приймає рішення з будь-яких питань діяльності асоціації. Кожен із учасників має кількість голосів, що пропорційна кількості працівників, які працевлаштовані у львівському представництві компанії-учасниці. Учасники Кластера на Загальних зборах визначають кількісний склад Наглядової Ради, обирають учасників Наглядової ради, Голову Наглядової ради та його заступника.
Склад загальних зборів:
Компанії-учасниці з головним офісом у Львові
Компанії-учасниці з головним офісом у інших містах
Наглядова рада
Колегіальний орган управління, що складається з представників компаній, місцевої влади та представників навчальних закладів, що готують ІТ-спеціалістів.
Склад наглядової ради:
До 4 представників місцевих компаній
До 4 представників немісцевих компаній
Номіновані представники Українського Католицького Університету, НУ “Львівська політехніка” та ЛНУ “ім. Івана Франка”
Номіновані представники Львівської міської ради
Учасники Наглядової ради
Іван Бабічук
EduNav
Орест Блажиєвський
ТДБ
Олег Денис
SoftServe
Наталія Кирнична
SFox
Олена Козлова
PLVision
Ігор Костів
GlobalLogic Ukraine
Андрій Оксенюк
Ciklum
Михайло Пузраков
Intellias
Руслан Середюк
Eleks
Андрій Скоропад
Avenga
Андрій Табачин
EdPro
Андрій Трофімов
EPAM
Голова Наглядової Ради Львівського ІТ Кластера Святослав Кавецький
N-iX
Львівський ІТ Кластер завжди шукає спеціалістів
Готові працювати разом? Зв’яжіться з нами у зручний для вас спосіб!
0800 300 331

Наші партнери

Бажаєте долучитись?

Дізнавайтесь про переваги участі

Скопійовано!