Найбільша в Україні спільнота ІТ-компаній
01
Будуємо у Львові провідний технологічний хаб

Спільнота, побудована на принципах соціальної відповідальності, здатна запустити системні зміни у бізнес-середовищі міста та країни. Саме тому, впродовж 10 років Львівський ІТ Кластер реалізує освітні, промоційні, інфраструктурні та дослідницькі проєкти, які покращують бізнес-екосистему Львова, підвищують рівень освіти та створюють робочі місця.

Спільнота

Ми сформували спільноту впливових та потужних лідерів, на думку яких зважають при прийнятті важливих для міста та країни стратегічних рішень. Ми цінуємо довіру ІТ-компаній та вважаємо її запорукою успіху нашої організації. Допомагаємо у професійному напрямку усім компаніям-учасницям, які потребують знань чи досвіду в певній сфері ведення бізнесу.

Освіта

Сприяємо збільшенню кількості випускників технічних спеціальностей у Львові – разом із прогресивними компаніями спільноти запустили 19 нових ІТ-програм, на яких навчається понад 4500 студентів. Компанії-учасниці можуть долучатись до освітніх проєктів та запускати нові бакалаврські програми разом з нами.

Дослідження ІТ-ринку

З 2015 року Львівський ІТ Кластер проводить масштабні дослідження ІТ-ринку. Наші учасники першими отримують доступ до результатів IT Research – щорічних аналітичних звітів про стан індустрії. Ці дослідницькі аналітичні дані допомагають нашим учасникам розуміти, як розвивається ІТ-індустрія та будувати стратегії роботи.

02
Пропонуємо унікальні сервіси для компаній-учасниць

Львівський ІТ Кластер – надійний партнер для наших учасників, який завжди готовий допомогти вирішити їхні актуальні потреби. Ми створили та ефективно реалізуємо численні сервіси та проєкти, які є корисними для ІТ-індустрії, наших учасників, а також для компаній, які поки не є учасниками Кластера. Ми – спільнота відповідальних компаній та лідерів, які готові вкладати власний час у розвиток нашого міста та індустрії.

Промоція

Унікальним сервісом для компаній нашої спільноти є B2B-платформа Lviv Tech, яка поєднує можливості промоції малих та середній компаній та пошуку нових клієнтів для них на міжнародному ринку. Учасники Кластера можуть просувати свої сервіси, а потенційні клієнти – знайти потрібну компанію і зв’язатися з нею напряму для налагодження співпраці.

Лояльність

IT Club Loyalty – єдина в Україні програма лояльності для ІТ-спеціалістів, яка надає знижки від більш ніж 1300 партнерів. Учасники Кластера отримують доступ до спеціальних пропозицій та знижок в зручному мобільному додатку. Зараз цим сервісом користується більше ніж 270 компаній та 30 тисяч ІТ-спеціалістів у 11 містах України.

Нетворкінг

Для учасників ІТ-спільноти ми щорічно організовуємо більше сотні заходів для нетворкінгу, наймасштабнішим з яких є IT Arena. Конференція збирає більше 5 тисяч учасників для побудови корисних ділових зв’язків з лідерами української та глобальної тех-спільноти.

03
Забезпечуємо безперервність ведення бізнесу

Під час пандемії Covid-19 ми першими розпочати Covid-тестування, а згодом – масову вакцинацію для працівників компаній Кластера. Задовго до вторгнення ми запустили роботу BCP-команди, а після 24 лютого – ініціювали Victory проєкти – щоб допомогти бізнесу стабільно працювати у нових, складних умовах.

Завдяки діяльності Кластера, спрямованій на запровадження нових підходів для забезпечення функціонування бізнесу, компанії-учасниці можуть продовжувати безперебійно працювати в Україні навіть під час війни.

Безпека

Нам важливо, аби талановиті ІТ-спеціалісти та підприємці розглядали Львів як місце для своєї тимчасової чи постійної релокації, тому ми ініціюємо проєкти, які роблять наше місто безпечнішим. Серед Victory-проєктів важливими є Vision і Sky, які убезпечують наше місто та небо над ним.

Резервний зв’язок

В межах спільної ініціативи Львівського ІТ Кластера та підрозділу SpaceX ми забезпечили критичну інфраструктуру заходу України резервним джерелом інтернет-постачання та передали 400 терміналів Starlink для об’єктів критичної інфраструктури та потреб бізнесу.

Підтримка ЗСУ

Для захисту військових, які боронять нашу країну на передовій ми запустили проєкт Armor – ініціативу з закупівлі 1000 бронежилетів 4+ класу, команда Кластера закупила та передала вже понад 800 бронежилетів.

Компанії-учасниці
100+

Більше 270 компаній вже стали учасниками Львівського ІТ Кластера та користуються всіма перевагами участі в асоціації. Кластер має чітко зафіксовані правила управління, основою яких є прозорість та демократичність. Кожен учасник може бути обраний до керівного органу Кластера – Наглядової ради, брати участь у сесії стратегічного планування та пропонувати власні ідеї, що є дієвим інструментом старту нових проєктів.

З Кластером нас пов’язує довга історія, адже Qubstudio є членом асоціації практично від початку її заснування. Вже багато років наша компанія співпрацює із Lviv IT Cluster як дизайн-партнер на проєктах: IT Arena, IT Jazz, IT Club та інші. Дуже приємно бачити стрімкий розвиток організації, постійний процес ініціювання та реалізації амбітніших та масштабніших проєктів. Разом до перемоги!
Надія Лущак
CEO, Ph.D.
Наша компанія співпрацює з ІТ Кластером майже з початку заснування. За цей час Кластер виріс майже до 300 учасників. Хочу подякувати команді за всесторонню підтримку протягом усього періоду нашої співпраці, за організацію спільноти однодумців, де можна завжди зустріти друзів, обговорити останні новини і поділитись досвідом. Дуже дякую всій команді і особливо Степану Веселовському за вашу роботу та вклад в розвиток нашої спільноти.
Іван Пилипчук
СЕО, Co-Founder
Наша компанія приєдналася до Кластера два роки тому. Озираючись назад, ми з впевненістю можемо сказати, що Кластер відіграв важливу роль в розвитку компанії. Завдяки Кластеру ми почали нові партнерства, залучали експертів в галузі та познайомилися з новими людьми. Ми щасливі бути частиною нашої Львівської ІТ-спільноти, яка стрімко розвивається.
Іван-Олекса Денисюк
Co-Founder
Ми в GlobalLogic високо цінуємо співпрацю з Lviv IT Cluster, спільний внесок у розвиток Львова як потужного IT-регіону України, роботу у медіа-підтримці індустрії та прес-події зі спікерами GlobalLogic та Lviv IT Cluster. Дякуємо Lviv IT Cluster за спільні зусилля, закладені у стійкість регіону та бізнесу – ми горді створювати разом проєкти, що наближають перемогу України. Прагнемо і надалі розвивати IT-індустрію в Україні та Львові зокрема разом з нашими надійними партнерами.
Анна Щербакова
Head of Operations
Ми раді як одні з засновників Львівського IT Кластера, впродовж багатьох років реалізовувати проекти в різних важливих для індустрії та спільноти напрямках. Минулий рік особиво підсвітив, що гуртуючись ми можемо досягати більшого та підсилювати один одного в реалізації цілей, поділяючи спільні цінності та розвиваючи IT сектор України навіть в непрості часи. Таким чином українська IT індустрія вистояла і зберігає найвищий рівень сервісу та експертизи, до яких звикли наші клієнти. Це дозволяє робити суттєвий внесок в економіку країни, допомагати армії та разом йти до перемоги.
Андрій Крупа
СЕО
Ми пишаємося нашою тривалою та плідною співпрацею з Львівським ІТ Кластером. Представники спільноти вже багато років опікуються питаннями розвитку галузі та створення регіональної ІТ-екосистеми у західних областях України, а також проводять масштабні івенти та галузеві дослідження. Як завжди, роблять це з високим рівнем професіоналізму, відповідальності та креативності.
Андрій Оксенюк
CFO

Бажаєте долучитись?

Дізнавайтесь про переваги участі

Скопійовано!