Спільнота, побудована на принципах соціальної відповідальності, здатна запустити системні зміни у бізнес-середовищі міста та країни. Саме тому, впродовж 10 років Львівський ІТ Кластер реалізує освітні, промоційні, інфраструктурні та дослідницькі проєкти, які покращують бізнес-екосистему Львова, підвищують рівень освіти та створюють робочі місця.
Ми сформували спільноту впливових та потужних лідерів, на думку яких зважають при прийнятті важливих для міста та країни стратегічних рішень. Ми цінуємо довіру ІТ-компаній та вважаємо її запорукою успіху нашої організації. Допомагаємо у професійному напрямку усім компаніям-учасницям, які потребують знань чи досвіду в певній сфері ведення бізнесу.
Сприяємо збільшенню кількості випускників технічних спеціальностей у Львові – разом із прогресивними компаніями спільноти запустили 19 нових ІТ-програм, на яких навчається понад 4500 студентів. Компанії-учасниці можуть долучатись до освітніх проєктів та запускати нові бакалаврські програми разом з нами.
З 2015 року Львівський ІТ Кластер проводить масштабні дослідження ІТ-ринку. Наші учасники першими отримують доступ до результатів IT Research – щорічних аналітичних звітів про стан індустрії. Ці дослідницькі аналітичні дані допомагають нашим учасникам розуміти, як розвивається ІТ-індустрія та будувати стратегії роботи.
Львівський ІТ Кластер – надійний партнер для наших учасників, який завжди готовий допомогти вирішити їхні актуальні потреби. Ми створили та ефективно реалізуємо численні сервіси та проєкти, які є корисними для ІТ-індустрії, наших учасників, а також для компаній, які поки не є учасниками Кластера. Ми – спільнота відповідальних компаній та лідерів, які готові вкладати власний час у розвиток нашого міста та індустрії.
Унікальним сервісом для компаній нашої спільноти є B2B-платформа Lviv Tech, яка поєднує можливості промоції малих та середній компаній та пошуку нових клієнтів для них на міжнародному ринку. Учасники Кластера можуть просувати свої сервіси, а потенційні клієнти – знайти потрібну компанію і зв’язатися з нею напряму для налагодження співпраці.
IT Club Loyalty – єдина в Україні програма лояльності для ІТ-спеціалістів, яка надає знижки від більш ніж 1300 партнерів. Учасники Кластера отримують доступ до спеціальних пропозицій та знижок в зручному мобільному додатку. Зараз цим сервісом користується більше ніж 270 компаній та 30 тисяч ІТ-спеціалістів у 11 містах України.
Для учасників ІТ-спільноти ми щорічно організовуємо більше сотні заходів для нетворкінгу, наймасштабнішим з яких є IT Arena. Конференція збирає більше 5 тисяч учасників для побудови корисних ділових зв’язків з лідерами української та глобальної тех-спільноти.
Під час пандемії Covid-19 ми першими розпочати Covid-тестування, а згодом – масову вакцинацію для працівників компаній Кластера. Задовго до вторгнення ми запустили роботу BCP-команди, а після 24 лютого – ініціювали Victory проєкти – щоб допомогти бізнесу стабільно працювати у нових, складних умовах.
Завдяки діяльності Кластера, спрямованій на запровадження нових підходів для забезпечення функціонування бізнесу, компанії-учасниці можуть продовжувати безперебійно працювати в Україні навіть під час війни.
Нам важливо, аби талановиті ІТ-спеціалісти та підприємці розглядали Львів як місце для своєї тимчасової чи постійної релокації, тому ми ініціюємо проєкти, які роблять наше місто безпечнішим. Серед Victory-проєктів важливими є Vision і Sky, які убезпечують наше місто та небо над ним.
В межах спільної ініціативи Львівського ІТ Кластера та підрозділу SpaceX ми забезпечили критичну інфраструктуру заходу України резервним джерелом інтернет-постачання та передали 400 терміналів Starlink для об’єктів критичної інфраструктури та потреб бізнесу.
Для захисту військових, які боронять нашу країну на передовій ми запустили проєкт Armor – ініціативу з закупівлі 1000 бронежилетів 4+ класу, команда Кластера закупила та передала вже понад 800 бронежилетів.
Більше 270 компаній вже стали учасниками Львівського ІТ Кластера та користуються всіма перевагами участі в асоціації. Кластер має чітко зафіксовані правила управління, основою яких є прозорість та демократичність. Кожен учасник може бути обраний до керівного органу Кластера – Наглядової ради, брати участь у сесії стратегічного планування та пропонувати власні ідеї, що є дієвим інструментом старту нових проєктів.