Проєкти Львівського IT Кластера

30k+
ОБ’ЄДНАНО СПЕЦІАЛІСТІВ ІТ ГАЛУЗІ
200+
ЗАЛУЧЕНО КОМПАНІЙ ТА УСТАНОВ

Наша проєктна діяльність спрямована на соціально важливі галузі для ІТ індустрії такі як освіта, право, інфраструктура, промоція.

Кластер завжди прямує на крок попереду та опановує нові перспективні напрямки, пов’язані з технологіями майбутнього та міжнародною співпрацею.

IT Future Conf

IT Future Conf – це онлайн-конференція про ІТ-сферу для старшокласників, випускників шкіл і всіх, хто хоче дізнатися більше про тех-освіту та найкращі заклади, де можна здобути ІТ-спеціальність.

Lviv Tech

Lviv Tech – це важливий для України проект, створений для просування львівської ІТ-галузі (а в майбутньому і української) на глобальному ринку.  Lviv Tech – це B2B-платформа, яка поєднує функціонал онлайн-каталогу компаній та маркетплейсу. Платформа розроблена за підтримки Програми USAID “Конкурентоспроможна економіка України”.

Lviv IT Cluster Academy

Lviv IT Cluster Academy – новий освітній проект Кластеру, який має на меті створення унікального закладу професійної освіти нового типу для підготовки якісних технічних спеціалістів, яких не вистачає в галузі інформаційних технологій. Проект стартує із запуску модернізованої навчальної програми для ІТ-професії у професійно-технічному училищі м.Львова.

EduFund

освітній фонд Львівського ІТ Кластеру для підтримки навчальних програм
Ціль освітнього фонду – допомогти університетам покращити свою технічну базу для надання практичних навиків студентам наших навчальних програм в рамках проекту IT Expert І саме ти можеш нам в цьому допомогти.

IT Research Resilience

IT Research Resilience – це дослідницький проєкт Львівського ІТ Кластера, який трансформувався із проєкту IT Research Ukraine, анонсованого на початку 2022 року. Через повномасштабний наступ росії, дослідження адаптували до нових реалій.
Вперше у Львівському ІТ Кластері дослідили соціально-демографічний профіль та кількість IT-спеціалістів, релокацію працівників та офісів ІТ-компаній на території України, зміну структури компаній та міграційні настрої українських IT-працівників. Крім того, проєкт містить дані про оцінку приросту локального споживання внаслідок релокацій у семи областях заходу України та прогноз розвитку ІТ-індустрії після перемоги України. Опитали понад 5000 респондентів. 

IT Village

IT Village – некомерційний проект, який має на меті об’єднати ІТ-професіоналів, які хочуть мешкати у комфортному заміському просторі. Тривалість проекту – 3 роки, будівництво розпочалось 2 квітня 2018 року. Простір скаладатиметься із 134 окремих будинків різних типів у с.Нагоряни, поруч із мальовничим озером Наварія, що за 9 км від Innovation District IT Park – найбільшого інфраструктурного проекту Львівського ІТ Кластеру.

United for Health

Екстрений проект Львівського ІТ Кластеру, який має на меті допомогти у боротьбі з поширенням коронавірусу у Львові та області. Проект передбачає актуальну допомогу місту та області, завдяки спільній злагодженій роботі ІТ-спільноти з міською та обласною владами, а також Штабом оперативного реагування щодо боротьби з поширенням коронавірусу.

IT Expert

Головна освітня ініціатива Кластеру, метою якої є модернізація освіти у львівських університетах. Компанії Львівського ІТ Кластеру у співпраці з викладачами університетів Львова працюють над створенням нових бакалаврських програм в галузі ІТ. .

ITID Lviv

ITID Lviv щоквартальний журнал про ІТ-індустрію Львова, зосереджений на людях, які працюють із найновішими технологіями у нашому місті.

IT Future

IT Future – освітня ініціатива Львівського ІТ Кластера, яка покликана ознайомити школярів із ІТ-індустрією. Це одна з перших ініціатив Кластера в напрямку вдосконалення тех-освіти Львова.

IT Club Loyalty

IT Club Loyalty – програма лояльності для IT спеціалістів.  Картка учасника IT Club – це твоя можливість користуватися знижками та подарунками від більш ніж 800 партнерів програми.

IT Arena

IT Arena – одна з найбільших ІТ-подій України та Сх. Європи, яка щорічно об’єднує понад 5000 програмістів, дизайнерів, топ-менеджерів, підприємців, бізнес аналітиків та стартаперів. Головна мета конференції – нетворкінг та обговорення найгарячіших ІТ-трендів. За часи існування IT Arena, своїм досвідом встигли поділились спікери із таких компаній як Facebook, IBM, Airbnb, HP, Microsoft, FitBit, Bayer та інші.

IT Park

Innovation District IT Park – інноваційний парк, який стане центром розвитку львівської ІТ-індустрії. Інфраструктурний проект включає бізнес-центри та офіси для більш ніж 10,000 ІТ-спеціалістів.  Окрім того на території IT Park будуть розташовані навчальні лабораторії, фітнес зал, відпочинкова зона та торговий центр.

Lviv Tech Angels

Lviv Tech Angels – це об’єднання інвесторів на базі Львівського ІТ Кластеру, які полюватимуть за найкращими та найбільш перспективними бізнес-ідеями у Львові, регіоні та Україні загалом. Метою інвесторів клубу є підтримка стартапів та продуктових компаній на початковій стадії розвитку та допомога в подальшій побудові успішного бізнесу.

IT Jazz

Lviv IT Jazz Conference – це нетворкінг-подія С-рівня, що об’єднує представників найбільних ІТ-компаній, інвестиційних фондів та бізнесу. Конференція є платформою для комунікацій між ІТ-індустрією, інвесторами та урядом. Кожного року лідери львівської ІТ-індустрії, відомі спікери з-за кордону та представники влади збираються, щоб обговорити розвиток ІТ індустрії у Львові.