Проекти Львівського IT Кластеру

15k+
ОБ’ЄДНАНО СПЕЦІАЛІСТІВ ІТ ГАЛУЗІ
80+
ЗАЛУЧЕНО КОМПАНІЙ ТА УСТАНОВ

Наша проектна діяльність спрямована на соціально важливі галузі для ІТ індустрії такі як освіта, право, інфраструктура, промоція.

Кластер завжди прямує на крок попереду та опановує нові перспективні напрямки, пов’язані з технологіями майбутнього та міжнародною співпрацею.

Lviv Tech Angels

Lviv Tech Angels – це об’єднання інвесторів на базі Львівського ІТ Кластеру, які прагнуть розвинути стартап культуру у Львові та Україні загалом. Львівські інвестори вкладатимуть кошти в розвиток стартапів та продуктових компаній, сприяючи розширенню інноваційної екосистеми Львова та розвитку цілого регіону як локації, привабливої для розвитку стартапів та ведення бізнесу.

IT Arena

IT Arena – одна з найбільших ІТ-подій України та Сх. Європи, яка щорічно об’єднує понад 3300 програмістів, дизайнерів, топ-менеджерів, підприємців, бізнес аналітиків та стартаперів. Головна мета конференції – нетворкінг та обговорення найгарячіших ІТ-трендів. За часи існування IT Arena, своїм досвідом встигли поділились спікери із таких компаній як Facebook, IBM, Airbnb, HP, Microsoft, FitBit, TechCrunch, Bayer та інші.

IT Jazz

Lviv IT Jazz Conference – це нетворкінг-подія С-рівня, що об’єднує представників найбільних ІТ-компаній, інвестиційних фондів та бізнесу. Конференція – це платформа для комунікації між ІТ, інвесторами та урядом. Подія  – унікальна можливість послухати три секції про інфраструктуру, інвестиції та спільні ІТ-проекти і поєднати це із нетворкінгом та джазовими концертами після конференції.

IT Village

IT Village – заміський простір для ІТ-професіоналів, створений для того, щоб об’єднати однодумців. Тривалість проекту – 3 роки. Старт будівництва – 02 квітня 2019. Простір складатиметься зі 133  будинків різних типів, розташований у с.Нагоряни, Пустомитівського району біля мальовничого озера Наварія, за 9 км від Львова та Innovation District IT Park – наймасштабнішого інфраструктурного проекту Львівського ІТ Кластеру.

IT Research 3.0

IT Research – масштабне аналітичне дослідження ІТ-ринку Львова із високою репрезентативною вибіркою. Воно надає вичерпну інформацію про економічний ефект ІТ-галузі для Львова, динаміку ринку, число та портрет ІТ-спеціалістів, кількість ІТ-компаній та їх сегментацію. IT Research також містить детальні дані  про прямий та загальний внесок ІТ-галузі у економіку міста, зокрема якими є фінансові вливання у суміжні галузі такі, як страхування, медицина, нерухомість, освіта, horeca, автомобільна, банківська та інші.  

IT Club Loyalty

IT Club Loyalty – програма лояльності для IT спеціалістів.  Картка учасника IT Club – це твоя можливість користуватися знижками та подарунками від більш ніж 700 партнерів програми.

IT House

IT House – це проект будівництва будинку для працівників ІТ індустрії за оригінальним проектом, під який місто виділило земельну ділянку у затишному районі Львова.

IT Park

Innovation District IT Park – проект, який засвідчує, що львівська ІТ-індустрія готова не лише споживати, але й створювати нову інфраструктуру міста. Він стане центром розвитку львівської ІТ-індустрії, де буде все необхідне щоб задовольнити сучасні потреби бізнес середовища, це і бізнес центри та офіси для більш як 10 000 ІТ-спеціалістів. А також готелі для їхніх бізнес-партнерів, корпус університету із найсучаснішими лабораторіями, дитячий садок, спортивний та торговий центри.

IT Expert

IT Expert – цей проект є однією із головних освітніх ініціатив Кластеру. Головна мета – модернізація освіти у Львівських університетах. Проект передбачає залучення досвідчених ІТ експертів та практиків до проведення лекцій, їх співпрацю із викладачами університетів для підготовки кваліфікованих молодих спеціалістів – відповідно до потреб ринку.

IT Future

IT Future – освітня ініціатива Львівського ІТ Кластеру, завдяки якій школярі дізнаються про роботу в сфері IT від експертів із відомих львівських компаній – наших учасників. IT-спеціалісти відвідують львівські школи аби розповісти про особливості своєї професії, а також зацікавити старшокласників і самим вивчати інформаційні технології. 

IT Challenge

IT Challenge – шкільна Олімпіада із ІТ, яку Львівський ІТ Кластер спільно з університетом Львівська Політехніка та ЛМР організовує серед молодих ІТ-талантів. Уже п’ять років поспіль Кластер нагороджує школу призера новим комп’ютерним класом, а самих переможців грошовими стипендіями.

IT Jet

ІТ Jetамбітний проект, спрямований на розширення авіасполучення зі Львовом. Зараз воно обмежене через брак рейсів та велику кількість пересадок. Ми зробили опитування серед представників львівських ІТ-компаній, куди вони літають найчастіше. Завдяки цьому, стало зрозуміло, відсутність сполученням з якими країнами найбільше заважає їхнім бізнес-інтересам. ІТ Jet покликаний прибрати авіабар’єр на шляху до стрімкішого розвитку ІТ у Львові.