Проекти Львівського IT Кластеру

18k+
ОБ’ЄДНАНО СПЕЦІАЛІСТІВ ІТ ГАЛУЗІ
100+
ЗАЛУЧЕНО КОМПАНІЙ ТА УСТАНОВ

Наша проектна діяльність спрямована на соціально важливі галузі для ІТ індустрії такі як освіта, право, інфраструктура, промоція.

Кластер завжди прямує на крок попереду та опановує нові перспективні напрямки, пов’язані з технологіями майбутнього та міжнародною співпрацею.

United for Health

Екстрений проект Львівського ІТ Кластеру, який має на меті допомогти у боротьбі з поширенням коронавірусу у Львові та області. Проект передбачає актуальну допомогу місту та області, завдяки спільній злагодженій роботі ІТ-спільноти з міською та обласною владами, а також Штабом оперативного реагування щодо боротьби з поширенням коронавірусу.

IT Expert

Головна освітня ініціатива Кластеру, метою якої є модернізація освіти у Львівських університетах. Компанії Львівського ІТ Кластеру у співпраці з викладачами університетів Львова працюють над створенням нових бакалаврських програм в галузі ІТ. .

IT Industry Monitoring

IT Industry Monitoring – проект, який має на меті відслідковувати найактуальніші рішення власників та керівників ІТ компаній Львова у певних аспектах життя та розвитку компаній. Моніторинг рішень та діяльності ІТ компаній дасть змогу зрозуміти як діє чи змінюється ринок в тій чи іншій ситуації, а відтак може допомогти керівникам бізнесу приймати рішення більш зважено, базуючись на даних дослідження та розуміючи повну ситуацію на ринку. 

ITID Lviv

ITID Lviv a quarterly magazine about the IT industry in Lviv, focusing on people who work with the latest technologies in our city and who create the innovative world of today.

IT Research

IT Research – масштабне аналітичне дослідження ІТ-ринку Львова із високою репрезентативною вибіркою. Воно надає вичерпну інформацію про економічний ефект ІТ-галузі для Львова, динаміку ринку, число та портрет ІТ-спеціалістів, кількість ІТ-компаній та їх сегментацію. IT Research також містить детальні дані  про прямий та загальний внесок ІТ-галузі у економіку міста, зокрема якими є фінансові вливання у суміжні галузі такі, як страхування, медицина, нерухомість, освіта, horeca, автомобільна, банківська та інші.  

IT Future

IT Future – освітня ініціатива Львівського ІТ Кластеру, завдяки якій школярі дізнаються про роботу в сфері IT. Ми організовуємо екскурсії в ІТ компанії для школярів Львова та Львівської області аби розповісти про особливості професії, а також зацікавити старшокласників вивчати інформаційні технології.

IT Jazz

Lviv IT Jazz Conference – це нетворкінг-подія С-рівня, що об’єднує представників найбільних ІТ-компаній, інвестиційних фондів та бізнесу. Конференція є платформою для комунікацій між ІТ-індустрією, інвесторами та урядом. Кожного року лідери львівської ІТ-індустрії, відомі спікери з-за кордону та представники влади збираються, щоб обговорити розвиток ІТ індустрії у Львові.

IT Club Loyalty

IT Club Loyalty – програма лояльності для IT спеціалістів.  Картка учасника IT Club – це твоя можливість користуватися знижками та подарунками від більш ніж 700 партнерів програми.

IT Village

IT Village – a non-commercial project, which aims to unite IT professionals, willing to live in a comfortable suburban area. Duration of the project – 3 years. Start of the construction – 02 April 2018. The area will consist of 134 separate houses of different types and will be located in Nahoryany, by the picturesque lake Navariya, 9 km from Lviv and Innovation District IT Park – the biggest infrastructure project developed by Lviv IT Cluster.

IT House

IT House – некомерційний проект, покликаний забезпечити якісним та доступним житлом працівників ІТ-галузі у Львові.

IT Park

Innovation District IT Park – інноваційний парк, який стане центром розвитку львівської ІТ-індустрії. Інфраструктурний проект включає бізнес-центри та офіси для більш ніж 10,000 ІТ-спеціалістів.  Окрім того на території IT Park будуть розташовані навчальні лабораторії, фітнес зал, відпочинкова зона та торговий центр.

IT Arena

IT Arena – одна з найбільших ІТ-подій України та Сх. Європи, яка щорічно об’єднує понад 3300 програмістів, дизайнерів, топ-менеджерів, підприємців, бізнес аналітиків та стартаперів. Головна мета конференції – нетворкінг та обговорення найгарячіших ІТ-трендів. За часи існування IT Arena, своїм досвідом встигли поділились спікери із таких компаній як Facebook, IBM, Airbnb, HP, Microsoft, FitBit, TechCrunch, Bayer та інші.

Lviv Tech Angels

Lviv Tech Angels – це об’єднання інвесторів на базі Львівського ІТ Кластеру, які полюватимуть за найкращими та найбільш перспективними бізнес-ідеями у Львові, регіоні та Україні загалом. Метою інвесторів клубу є підтримка стартапів та продуктових компаній на початковій стадії розвитку та допомога в подальшій побудові успішного бізнесу.

IT Challenge

IT Challenge – шкільна Олімпіада із ІТ, яку Львівський ІТ Кластер спільно з університетом Львівська Політехніка та ЛМР організовує серед молодих ІТ-талантів. Уже шість років поспіль Кластер нагороджує школу призера новим комп’ютерним класом, а самих переможців грошовими стипендіями.

IT Jet

ІТ Jetамбітний проект, спрямований на розширення авіасполучення зі Львовом. Зараз воно обмежене через брак рейсів та велику кількість пересадок. Ми зробили опитування серед представників львівських ІТ-компаній, куди вони літають найчастіше. Завдяки цьому, стало зрозуміло, відсутність сполученням з якими країнами найбільше заважає їхнім бізнес-інтересам. ІТ Jet покликаний прибрати авіабар’єр на шляху до стрімкішого розвитку ІТ у Львові.