Політика підтримки подій, заходів та публікацій матеріалів для не учасників Львівського ІТ Кластера


Львівський ІТ Кластер надає інформаційну підтримку великим форумам, конференціям, фестивалям, що сприяють розвитку технологічної сфери України за умови надання особливих умов участі (знижка більше 10%) учасникам і партнерам Львівського ІТ Кластера.
Тематика заходу має збігатись з основними темами, що висвітлюються на сайті Львівського ІТ Кластера: стан ІТ, технічна освіта та навчання, можливості для ІТ-сектору тощо. 

Львівський ІТ Кластер не поширює інформацію про збори, оскільки спільнота реалізовує власну ініціативу з підтримки ЗСУ Victory Projects.


Пакет безкоштовний

Безкоштовна підтримка подій доступна у випадках, якщо йдеться про некомерційні освітні заходи чи події, головною метою яких є покращення рівня ІТ-освіти в Україні, масштабні техподії за умови включення Кластера як інфопартнера. У всіх інших випадках розміщення подій, новин, прес-релізів на ресурсах Львівського ІТ Кластера можливо на комерційних засадах.


Пакет безкоштовний включає:
 • публікація новини на сайті Львівського ІТ Кластера
 • публікація на Facebook сторінці (репост новини з сайту Кластер)
 • згадка у місячній email розсилці (опціонально за наявністю місць і
  залежно від дат)
 • публікація у Telegram каналі ІТ Club за умови надання знижки
  учасникам більше 30%

Комерційні пропозиції
 • Львівський ІТ Кластер не поширює опитування, анкетування тощо, які передбачають розкриття персональних даних працівників компаній Кластера. Якщо ваш запит стосується поширення інформації про опитування для досліджень, будь ласка, звертайтесь на пошту:

 

Ярини Возняк yaryna.voznyak@itcluster.lviv.ua


Публікація прес-релізу чи новини на сайті – $100


Пакет 1 – $150
 • Публікація прес-релізу чи новини на сайті
 • Пост у Facebook
 • Сторі Instagram

Пакет 2 – $300
 • Публікація прес-релізу чи новини на сайті
 • Пост у Facebook
 • Сторі Instagram
 • Блок у щомісячній розсилці новин Кластера (якщо надана інформація вкладається у дати розсилки)
 • Пост у закритому Telegram каналі Кластера

Пакет 3 – $600
 • Публікація прес-релізу чи новини на сайті
 • Пост у Facebook
 • Сторі Instagram
 • Розсилка на учасників Програми лояльності ІТ Club Loyalty
 • Пост у закритому Telegram каналі Кластера

Пакет 4 – $1000
 • Публікація прес-релізу чи новини на сайті
 • Пост у Facebook
 • Сторі Instagram
 • Розсилка ІТ Club
 • Пост у закритому Telegram каналі Кластера
 • Поп-ап на сайті Львівського ІТ Кластера

Правила надання матеріалів:

Усі тексти для веб-сайту надаються українською і англійською мовами. Публікація тексту в одному мовному варіанті неможлива. Довжина новини/прес-релізу не має перевищувати 550 слів та бути меншою за 350 слів.


Правила надання візуалів:

Розмір візуалу для новини 1200×630 рх з безпечною зоною 950×476 рх. Зображення не повинно містити текстів та лого, накладених затемнень чи фільтрів. Важливі елементи зображення, обличчя людей і т.д. не повинні виходити за межі безпечної зони.


* Яку інформацію не розміщуємо

Події та новини, які висвітлюють інфобізнес, казино, беттінг, тютюнові та алкогольні компанії їх вироби. Події або новини, які мають заклик до сумнівних активностей, нерелевантні спільноті Львівського ІТ Кластера пропозиції, або такі, що можуть зашкодити репутації спільноти, порушують умови доброчесної конкуренції. Не публікуються також заклики до збору коштів у т.ч. з метою благодійності.


Перш ніж використовувати інформацію з метою, не вказаною в цій Політиці конфіденційності, ми попросимо вашої згоди на це.

Уся інформація, яка збирається, використовується та зберігається не передається третім особам окрім субпідрядників та проектних команд Асоціації «Львівський кластер інформаційних технологій та бізнес-послуг», які безпосередньо залучені до ведення необхідної статистики, без права передачі такої інформації третім особам та без права публічного розголошення (у окремих випадках, за необхідності, лише за згодою суб’єкта персональних даних).

Ми надаватимемо особисту інформацію за межами Асоціації «Львівський кластер інформаційних технологій та бізнес-послуг», якщо добросовісно вважатимемо, що використання, збереження, розголошення таких даних чи доступ до них є обґрунтовано необхідними, щоб: дотримуватися чинного законодавства, нормативних актів, юридичних процедур чи урядових запитів, що мають характер вимоги, примусово застосовувати відповідні Умови використання сервісу, зокрема розслідувати можливі порушення безпеки чи технічні проблеми, виявляти шахрайство, а також запобігати їм або використовувати інші заходи для протидії їм; захищати права, власність або безпеку Асоціації “Львівський кластер інформаційних технологій та бізнес-послуг”, наших користувачів і громадськості, як цього вимагає чи дозволяє закон.

Асоціація «Львівський кластер інформаційних технологій та бізнес-послуг», як Володілець, вживає всіх необхідних заходів, згідно ст. 24 Закону України «Про захист персональних даних» від 01.06.2010 р. № 2297-VI, для забезпечення захисту персональних даних.

Персональні дані видаляються або знищуються в порядку, встановленому відповідно до вимог Закону України «Про захист персональних даних».


Права суб’єкта персональних даних

Відповідно до чинного законодавства, ви, як суб’єкт персональних даних, маєте право просити нас надати детальну інформацію про те, які дані ми зібрали, а також можете подати запит на знищення цих даних чи виправлення будь-яких неточностей. Ви також маєте право просити нас надати вам ваші персональні дані, які ми зібрали, а також обмежити опрацювання, поширення або передачу таких даних. Ми не знищимо дані, які ми можемо зберігати відповідно до законодавства.

Також, ви, як суб’єкт персональних даних, можете заперечити обробку своїх персональних даних відповідно до чинного законодавства.

Задля оновлення, внесення змін, запиту щодо видалення даних, ви можете зв’язатися з нами за електронною адресою: info@itcluster.lviv.ua

Ця Політика конфіденційності час від часу може бути оновлена, однак права суб’єкта персональних даних, описані у політиці, не обмежуються без вашої чіткої згоди.

У цій Політиці конфіденційності завжди вказується дата публікації останніх змін.

Скопійовано!