5345
ВІДВІДУВАЧІВ
100
СПІКЕРІВ
100
СТАРТАПІВ

IT Arena

Одна з найбільших та найочікуваніших ІТ-подій України

Про проект

Львів – це місто, яке збирає на численних подіях не лише поціновувачів гарної музики, кави та шоколаду, а й справжніх знавців технологій та трендів!

IT Arena – найграндіозніша ІТ-подія України та Сх. Європи, яка об’єднує програмістів, дизайнерів, топ-менеджерів, PMів, бізнес аналітиків, підприємців та стартаперів для обміну досвідом та обговорення нових ІТ-трендів.

Масштаби IT Arena ростуть у геометричній прогресії, як наслідок – у 2016 році конференція зібрала понад 1800 учасників, у 2017 – понад 2300, у 2018 – понад 3300, у 2019 – 3800, у 2020 – 4076, а у 2021 – 5345 учасників.

Якщо ти живеш інформацією, твоє життєве кредо – “рух вперед до інновацій” і ти неодмінно прагнеш знати все про розвиток ІТ індустрії в Україні та світі – щорічна ІТ конференція IT Arena – подія №1 у твоєму списку “must visit”!

IT Arena 2021 – Більше, Ніж Онлайн

5345
Відвідувачів
100
Спікерів

Восьма конференція IT Arena відбулась 7-9 жовтня 2021 року. Цього року, подія відбулась в новому гібридному форматі, що поєднав найкращі можливості онлайн та офлайн подій, а саме, доступ до конференції на безпечній відстані з будь-якої точки планети та можливість відвідати мітапи та афтерпаті. Загалом, на онлайн платформі IT Arena зареєструвались 5345 користувачів з різних країн світу. 172 компанії скористались функціоналом B2B метчмейкінгу. Онлайн доступ до платформи IT Arena для двох пристроїв – десктопу та мобільного додатку залишився незмінним, забезпечуючи зручне перемикання між доповідями, можливість задавати питання спікерам та знайомитись з іншими учасниками. Однак, в 2021 році, завдяки гібридному формату IT Arena об’єднала учасників на офлайн-подіях та мітапах для нетворкінгу та спілкування наживо.

Протягом двох інтенсивних онлайн днів 100 спікерів з 4 континентів обговорювали теми, як передбачати ризики кібербезпеки, бути одержимим своїм продуктом, використовувати ШІ та машинне навчання для персоналізації системи охорони здоров’я, долати конкурентів та покращувати свої функціональні можливості, регулювати віддалений режим роботи, зміцнювати продуктивність та психічне здоров’я тощо. Обговорення проводили представники таких світових компаній, як Google, AstraZeneca, Microsoft, Headspace, Remote, Airbnb, RollsRoyce, Axdraft тощо. На конференції також були представлені провідні українські компанії, які успішно масштабувалися у всьому світі. Серед них Uklon, Reface, Sigma Software, DataRobot, SoftServe, N-iX, Intellias, Luxoft та інші.

1 / 8

Speakers:

Maye Musk
Role model, trend maker and rule changer
Shameer Khader, Ph.D.
Senior Director (AI/ML, Data Science, Digital Health and Bioinformatics), AstraZeneca
Beth Anne Katz
Product Manager, Microsoft
Christof Leng
SRE Engagements Engineering Lead, SRE Manager II, Google
Frank Bach
Lead Product Designer, Headspace
Colleen Graneto
Product leader, coach, instructor, and advisor, Airbnb
Job van der Voort
CEO, Remote
Dmitry Dubrovskiy
Co-founder & CEO, Uklon

IT Arena 2020 – The speed of change

4076
Відвідувачів
88
Спікерів

8-10 жовтня 2020 року відбулась сьома конференція IT Arena. Цього року, у зв’язку з пандемією та логістичними обмеженнями, подія відбулась в новому онлайн-форматі: учасники могли приєднатись до конференції на безпечній відстані від монітору з будь-якої точки планети. Загалом на онлайн платформі IT Arena зареєструвались 4076 користувачів. 93 компанії скористались функціоналом B2B метчмейкінгу на платформі. Учасники могли підключитись із двох девайсів – смартфона та комп’ютера одночасно. Функціонал платформи дозволяв зручно перемикатися між доповідями, задавати питання спікерам та знайомитись з іншими учасниками. Ключовою темою IT Arena 2020 стала швидкість змін. Подія поставила кожному питання – наскільки всі ми готові до змін та нових викликів?

Учасники отримали 78 годин курованого контенту від 88 спікерів на теми від глибинного навчання, основ розвитку продуктів, кризи довіри клієнтів, глокалізації та свободи та приватності в програмуванні від легендарного Річарда Столмана, засновника руху вільного програмного забезпечення.

1 / 8

Speakers:

Matt Roberts
Director of Research and Analytics, Formula 1
Dr. Elizabeth Churchill
Director, UX at Google
Dr Richard Stallman
Founder, Free Software Foundation
David Helgason
Founder, Unity
Joel Arvidsson
Principal Engineer, Klarna
Parsa Hosseini
Senior Data Scientist, Tesla
Ken Sandy
Industry Fellow and Lecturer, UC Berkeley
Halim Madi
Product Manager, Facebook

IT Arena 2019 – The humanity of technology

3800+
Відвідувачів
90+
Спікерів

Шоста ІТ Arena, яка відбулася 27-29 вересня, стала платформою, що об’єднує представників глобальної тех індустрії у Львові. На стадіоні Арена Львів вона зібрала 3816 відвідувачів, 104 представників медіа та 91 спікерів. На чотирьох тематичних треках – Business, Product, Technology, та Startup – виступили експерти з Microsoft, Ajax System, Spotify, Zalando, IBM, Number 1 Agency, MBition GmbH etc.

1 / 6

 

<

Speakers:

Daniel Dines
Co-Founder & CEO of UiPath
Oobah Butler
Famous prankster and Founder of The Number 1 Agency
Sharon Lo
Product Manager at Microsoft
Hemant Bhanoo
VP of Product at Search Inside Yourself Leadership Institute
Oleksandr Konotopskyi
CEO at Ajax Systems
Anya Ruvinskaya
Product Lead at Spotify
Soma Muthumanickam
Lead software architect for Automated Driving at ZF
Kira Rudik
Former COO, Ring Ukraine

IT Arena 2018 – The Future is INSIDE

3300+
Відвідувачів
90+
Спікерів

IT Arena росте! Вже вп’яте в останні дні вересня Львів перетворився на епіцентр світових техноологій. Все завдяки IT Arena 2018 – одній з найбільших тех подій в Україні та Сх. Європи. Цьогорічна конференція зібрала рекордну кількість учасників – понад 3300. Програма IT Arena складалась з 4 тематичних потоків – business, technology, product, та startup. 100 експертів з глобальних компаній включно з Facebook, Tesla, Google, eBay, Samsung ділилися досвідом зі сцени IT Arena.

1 / 10

Speakers:

Semyon Dukach
Managing Partner at One Way Ventures; Former Managing Director at Techstars
Sachin Rekhi
Founder & CEO at Notejoy; ex-Head of Product at Linkedin; ex-Product Manager at Microsoft
Stephanie Alys
Chief Pleasure Officer, MysteryVibe
Cassie Kozyrkov
Chief Decision Scientist, Google Cloud
Thabet Alfishawi
Growth Product Manager at Google Assistant; ex Youtube
Martin Villig
Co-Founder, Taxify

IT ARENA 2017 – INVENT YOUR FUTURE TODAY

2300
Учасників
97
Спікерів

29 вересня-1 жовтня у Львові пройшла наймасштабніша подія українського ІТ світу – конференція ІТ Arenа, яка є однією з найбільших за кількістю відвідувачів не лише в Україні, але й у Східній Європі. Цього року конференція зібрала на стадіоні Арена Львів 2 300 учасників, серед яких: спікери з найвідоміших компаній світу, топ-менеджмент українських та іноземних ІТ компаній, інвестори та стартапи, працівники ІТ сфери та студенти ІТ спеціальностей.

1 / 10Спікери:

Alexander Nix
CEO, Cambridge Analytica
Martin Eriksson
Founder, ProductTank; Co-Founder & Curator, Mind the Product
Mike Butcher
Editor-at-Large, TechCrunch
Heather Samarin
CPO, AristaMD; ProductRebels; ex Intuit
John Cutler
Senior Product Manager, Zendesk
Jonathan Vella
Co-Founder & Director of Design, Hotjar

IT ARENA 2016 – NAVIGATING THE FUTURE!

1800
учасників
80
спікерів

На IT Arena 2016 кількість іноземних гостей та спікерів збільшилася удвічі. Подія складалась з трьох тематичних потоків – Product, Business та Technology. Проте через численні прохання відвідувачів, останній стрім було поділено на дві частини, щоб він мав ще більше захопливих доповідей. Спікерами виступили представники компаній зі світовим іменем, які ділилися досвідом виключно англійською мовою. Уже традиційно у перервах між доповідями учасники насолоджувалися Tech Expo, змаганнями стартапів, безцінним нетворкінгом та гучними вечірками.

1 / 10Speakers:

Esther Dyson
Chairman @ EDventure
Stephen Russo
Director of WW Public Safety & Physical Security Solutions @ IBM
Dr. Aleksandro Grabulov
Director Innovation Lead - Connected products @ Philips
Irene Pereyra
User Experience Director, Co-founder @ Anton & Irene
Alexander Galitsky
Co-founder & Managing partner @ AlmazCapital
Eberhard Wolff
Fellow @ innoQ

IT Arena 2015

1400+
attendees
100
speakers

У 2015 році IT Arena показала принципово новий рівень. Учасники приїхали зі всіх куточків України, а серед спікерів були представники найбільш провідних у світі компаній.

1 / 10

СПІКЕРИ

Greger Ottosson
IBM Design Program Director
Matthias Langholz
SAP Design, Senior Strategic Design Consultant
Tom Gilb
Result Planning Limited Senior Partner
Heike van Geel
SAP Design & Co-Innovation Center Design Strategist
Alex Neskin
Petcube Co-founder & CTO
Max Gurvits
Startup AddVenture Founder at CCC Startups and Startup AddVenture
IT Arena 2014
800
учасників
90
спікерів
Перша ІТ-арена відбулася 2-4 жовтня 2014 року. Конференція стала майданчиком для 800 учасників, включаючи ІТ-фахівців різних напрямків (програмних розробників, інженерів, дизайнерів, тестувальників), керівників компаній, молодих підприємців та стартапів. Конференція стала наймасштабнішою технологічною подією в Східній Європі.
1 / 7

Часті запитання по проекту

 • IT Arena спрямована лише на ІТ-шників?

  IT Arena традиційно складається із трьох тематичних потоків і буде цікавою не лише для ІT-шників, але й для дизайнерів, PMів, інвесторів, підприємців, стартаперів, топ-менеджерів, CEO, а також для усіх хто цікавиться останніми інноваціями та трендами світу ІТ.

 • Де можна знайти інформацію про спікерів, які будуть на IT Arena?

  Усю інформації про спікерів IT Arena, а також оновлення можна знайти на сайті.

 • Де відбуватиметься конференція IT Arena?

  Вже традиційно IT Arena відбувається на стадіоні Арена Львів, вул. Стрийська 199.

 • Наших спікерів обирають визнані у своїх колах ІТ спеціалісти провідних компаній України тому якість доповідей є надзвичайно високою.

  Якщо Ви розрахуєте вартість проведення майстер класу з ОДНИМ спікером для Вашої компанії – вийде досить немала сума. IT Arena гарантує до Вашого вибору значно більше визнаних фахівців, з якими Ви можете поспілкуватись особисто.

  Вартість квитків є відносно дешевою, якщо порівняти з конференціями рівноцінного масштабу у Європі та навіть в Україні.

  А ще наша конференція славиться смачними обідами, якісним wifi, продуктивним нетворкінгом, класними афтерпарті по цілому місту, та іншими цікавинками, які готують для Вас організатори заходу.

Новини проекту

Інші новини