100
ШКІЛ
1500+
ВМОТИВОВАНИХ УЧНІВ
4500
хвилин захопливих лекцій

IT Future

Мотиваційні зустрічі ІТ-спеціалістів із учнями

ПРО ПРОЕКТ

IT Future – освітня ініціатива Львівського ІТ Кластеру, завдяки якій школярі дізнаються про роботу в сфері IT від експертів із відомих львівських компаній – наших учасників. IT-спеціалісти відвідують львівські школи, аби розповісти про особливості своєї професії, а також зацікавити старшокласників вивчати інформаційні технології.

 

ЯК ЦЕ Відбувається

IT Future у школах – це презентація від IT-спеціаліста, який ділиться своїм досвідом та порадами про роботу в IT. Зустріч триває 45 хвилин та розрахована на учнів старшої школи (9-11 класи). IT Експерт готує візуальну презентацію, де говорить про особливості свого напрямку, радить навчальні заклади для IT-освіти та розповідає про підводні камені професії. Спікер також може розповісти про ризики та переваги IT, а ще –  відповісти на запитання учнів. Головне  – аби лекції були веселими, інформативними і мотивували до роботи.

Спеціаліст може вибрати як школу так і район, у якому йому було б цікаво працювати. Менеджер проекту, у свою чергу, організовує зустріч та дбає про технічне забезпечення заходу

1 / 4

Цілі Проекту

Головна мета IT Future – промоція IT серед молоді. Ми хочемо збільшити кількість студентів, які вступають на IT-напрямки та працюють в IT-середовищі. Багато учнів нічого не знають про IT та можливості цієї професії, і наша ціль – розказати про IT як напрям, який варто вивчати після школи. Підвищуючи обізнаність учнів, ми мотивуємо їх вивчати IT у майбутньому.

Серед головних цілей проекту:

 • ознайомити учнів з ІТ-індустрією, професіями, які вона охоплює, та специфікою роботи у цій галузі
 • мотивувати до навчання, особливо – до вивчення іноземних мов
 • розвинути ІТ-освіту у школах
 • створити діалог між учнями, вчителями та ІТ-спеціалістами

УМОВИ УЧАСТІ

Щоб взяти участь у проекті, необхідно заповнити цю форму та зареєструватися!

Для того, щоб приєднатись до проекту, вам необхідно:

 • мати досвід роботи в ІТ
 • працювати у компанії-учасниці Кластеру
 • заповнити реєстраційну форму
 • зв’язатися із менеджером проекту Мартою Максим
 • зробити презентацію про ІТ макисмум на 20 слайдів
 • мати бажання поділитись власними досвідом та враженнями від роботи в ІТ
 • вміти мотивувати
 • бути готовим до запитань 🙂

 

Долучитися до проекту

КОМЕНТАРІ ЕКСПЕРТІВ

Андрій Сивак
Software Engineering Group Lead at Cypress Semiconductor

“Молодь - це наше майбутнє. Проект IT Future допомагає у тому, щоб у нашому майбутньому було достатньо IT-спеціалістів”.

Євген Кочубей
Business Analyst, b-next

"IT Future – чудовий проект, який обов'язково має існувати. Саме завдяки йому молоді люди можуть якомога раніше і, що найважливіше, вчасно зрозуміти, чим саме вони хотіли б займатись все своє подальше життя. І не втрачати безцінний час!".

Тарас Озарків
Software Engineer, EPAM

"Якщо у тебе є мотивація і ціль - ти рухатимешся до неї. IT Future - проект, спрямований на те, щоб молодь могла знайти свою ціль якомога раніше. Це можливість дізнатись більше про IT-сферу, а також зламати міфи, пов’язані з нею. Зробити перший крок у ІТ-майбутнє".

Марта Максим
Координатор проекту

«Маєш запитання чи пропозиції або хочеш долучитися до проекту? Будь ласка, контактуй зі мною»

Часті запитання по проекту

Новини проекту

Інші новини