100
ШКІЛ
1500+
ВМОТИВОВАНИХ УЧНІВ
4500
хвилин захопливих лекцій

IT Future

Мотиваційні зустрічі ІТ-спеціалістів із учнями

ПРО ПРОЕКТ

IT Future – освітня ініціатива Львівського ІТ Кластеру, завдяки якій школярі дізнаються про роботу в сфері IT. Ми відвідуємо школи у Львові та Львівської області, аби розповісти про особливості професії, а також зацікавити старшокласників вивчати інформаційні технології.

ЯК ЦЕ Відбувається

Протягом декількох років Львівський ІТ Кластер спільно з провідними ІТ-спеціалістами відвідували міські школи. Та тепер проект IT Future розширився до обласних меж. Протягом семестру ми відвідаємо 50 львівських шкіл та понад 30 навчальних закладів у районних містах та селах, щоб залучити юних талантів звідти вивчати інформаційні технології.

IT Future – це презентація для учнів старшої школи (9-11 класи). Зустріч триває 45 хвилин. Під час неї школярі мають можливість отримати інформацію про те, що ж таке ІТ-індустрія, які професії вона об’єднує та як себе там можна знайти. Ми також розповімо про навчальні заклади та факультети, де можна отримати IT-освіту, а також відповімо на всі запитання учнів.

1 / 4

Цілі Проекту

Головна мета IT Future – промоція IT серед молоді. Ми хочемо збільшити кількість студентів, які вступають на IT-напрями та працюють в IT-середовищі. Багато учнів нічого не знають про IT та можливості цієї професії, і наша ціль – розказати про IT як напрям, який варто вивчати після школи. Підвищуючи обізнаність учнів, ми мотивуємо їх вивчати IT у майбутньому.

Серед головних цілей проекту:

    • ознайомити учнів з ІТ-індустрією, професіями, які вона охоплює, та специфікою роботи у цій галузі
    • мотивувати до навчання, особливо – до вивчення іноземних мов
    • розвинути ІТ-освіту у школах
    • створити діалог між учнями, вчителями та ІТ-спеціалістами

Марта Максим
Координатор проекту

«Маєш запитання чи пропозиції або хочеш долучитися до проекту? Будь ласка, контактуй зі мною»

Часті запитання по проекту

Новини проекту

Інші новини