130
ШКІЛ
5000+
ВМОТИВОВАНИХ УЧНІВ

IT Future

Профорієнтаційний проєкт Львівського ІТ Кластера

ПРО ПРОЄКТ

IT Future – освітня ініціатива Львівського ІТ Кластера, яка покликана ознайомити школярів із ІТ-індустрією. Це одна з перших ініціатив Кластера в напрямку вдосконалення тех-освіти Львова.

Головна мета IT Future – промоція IT серед молоді. Ми вважаємо, що  школярі та випускники мало знають про тех-галузь і можливості, які вона відкриває. Наша ціль – розказати про IT як напрям, який варто вивчати після школи, збільшити кількість студентів на тех-напрямках і поповнити ІТ-індустрію Львова висококваліфікованими працівниками.

Серед цілей проєкту:

  • ознайомити учнів з ІТ-індустрією, професіями, які вона охоплює, та специфікою роботи у цій галузі;
  • мотивувати до навчання, особливо – до вивчення точних наук та іноземних мов;
  • підвищити якість викладання інформатики в школах;
  • створити діалог між учнями, вчителями та ІТ-спеціалістами.

ФОРМАТ ПРОЄКТУ

Велика перевага IT Future в тому, що цей проєкт гнучкий та динамічний. Щороку в межах IT Future з’являються нові ініціативи та формати, які відповідають актуальним запитам школярів та реагують на зміни в освітньому процесі.

Так, весною 2022 року наша команда організувала освітню конференцію IT Future Conf. Спочатку конференція планувалась в офлайн форматі восени 2022 року. Але війна показала, що діти потребують особливої уваги та підтримки. Тому IT Future Conf адаптувалась під нову реальність та пройшла в онлайн-форматі, аби школярі не тільки з України, а й інших куточків світу змогли долучитися.

Під час дводенної IT Future Conf учасники дізнались про тех-освіту та найкращі заклади, де можна здобути ІТ-спеціальність. Наші лектори – це топ-представники індустрії, які знають все про перспективи, що відкриває галузь та секрети побудови успішної кар’єри в ІТ.

1 / 7

 

У 2021 році в межах IT Future ми розпочали IT Future Mentors – проєкт, який покликаний налагодити співпрацю між школами Львова та ІТ-компаніями, щоб познайомити учнів із особливостями ІТ-галузі та поділитись власним досвідом, аби заохотити школярів тех-спеціальностями.

Унікальність IT Future Mentors в тому, що вперше працівники ІТ-компаній Львова долучаються до викладання у школах. Вони стають менторами для старшокласників і провідниками у світ тех-індустрії. За час існування IT Future Mentors у в якості наставників долучилось більше десятка працівників ІТ-індустрії різних напрямків: QA-інженери, рекрутери, девелопери, бізнес-аналітики та дизайнери. Співпраця шкіл та менторів максимально враховує можливості та потреби обох сторін. Заняття можуть відбуватися як в межах уроків інформатики, так і у формі факультативів.

Через пандемію СOVID-19, проєкт адаптувався під нові реалії. У березні 2019 року ми запустили ІT Future: Next Generation – безкоштовний освітній онлайн курс, що складається зі серії відеоуроків, практичних занять та вебінарів від найкращих ІТ-експертів, які діляться базовими знаннями та інсайтами ІТ-галузі. Усі вебінари можна переглянути на нашому YouTube каналі.


Протягом 2017-2018 років Кластер активно організовував екскурсії в ІТ-компанії для школярів Львова та Львівської області. Під час цих відвідин, старшокласники  знайомились із тим, як організована робота компанії, спілкуватись із спеціалістами, дізнавалися більше про навчальні заклади та факультети, де можна отримати якісну IT-освіту.Слідкуйте за ІT Future у соцмережах:  Instagram  Telegram  Facebook

 

 

Часті запитання по проекту

Новини проекту

Інші новини