5 Січня, 2024
Час читання: 2 хв.

11,3 мільйона гривень зібрано N-iX  на благодійному стрімі “IT is DONATION NATION”

ІТ-компанія N-iX спільно з Женею Яновичем організували благодійний стрім IT is DONATION NATION. Понад 11,347,936 гривень було зібрано для фонду “Повернись живим” на купівлю лазерних далекомірів для ЗСУ.

Організатори зібрали в студії шоу ’20:23” благодійні фонди, бізнес-спільноту, блогерів-фандрайзерів, коміків та інфлюенсерів, які об’єднані зборами коштів на підтримку ЗСУ, відновленням шкіл та наданням допомоги цивільному населенню та тваринам в Україні.

Серед гостей стріму були Тарас Чмут, Ігор Лаченков та Дід Шинобі, Михайло Лебіга та Надя Дорофєєва, Антон Тимошенко і Марк Куцевалов, Аміл та Раміл Насірови, Андрій Лузан та Микола Зирянов, представники бізнесу з Сільпо та Окко, а також фонди SaveED та UA Animals.

Майже 600 000 глядачів переглянули стрім на каналі Жені Яновича та під час шестигодинного стріму зібрали шість мільйонів гривень на збір. В рамках збору разом із фондом “Повернись живим” N-iX підготувала ексклюзивні брелоки, виготовлені з гармати танку Т-72. Майже 300 людей задонатили понад 10,000₴ на підтримку збору, щоб отримати унікальний сувенір.

Спільно з фондом “Повернись живим”, ІТ-компанія N-iX, в переддень нового року закрили збір в понад 11 мільйонів гривень.
Компанія N-iX долучилася до збору перерахувавши 1 мільйон гривень на благодійну мету. На зібрані кошти буде придбано 25 лазерних далекомірів Steiner M830r LRF1535nm і 25 Vectronix Terrapin X. 

“Вже вчетверте ми трансформуємо корпоративне свято в публічну благодійну подію з метою зібрати кошти на ЗСУ. Від осені усім особливо потрібна єдність, тому ми вирішили зібрати волонтерів різного масштабу, бізнеси, блогерів і артистів, доводячи те, що ми всі об’єднані навколо однієї мети – перемогти!” — коментує Олександр Шатний, VP People Operations в N-iX.

З початку повномасштабного вторгнення, компанія N-iX підтримала Україну та ЗСУ на суму понад 125 мільйонів гривень. Лише завдяки організації онлайн-стрімів, N-iX зібрала вже понад 44 мільйони гривень для фонду “Повернись живим”. Також компанія заснувала благодійний фонд “IT is CHARITY”, який допомагає ніксівцям в ЗСУ та працює з іншими запитами від військових.

Поділитися статтею:
11,3 мільйона гривень зібрано N-iX  на благодійному стрімі “IT is DONATION NATION”

ІТ-компанія N-iX спільно з Женею Яновичем організували благодійний стрім IT is DONATION NATION. Понад 11,347,936 гривень було зібрано для фонду “Повернись живим” на купівлю лазерних далекомірів для ЗСУ. Організатори зібрали в студії шоу ’20:23” благодійні фонди, бізнес-спільноту, блогерів-фандрайзерів, коміків та інфлюенсерів, які об’єднані зборами коштів на підтримку ЗСУ, відновленням шкіл та наданням допомоги цивільному населенню […]

https://itcluster.lviv.ua/wp-content/uploads/2024/01/b3a9681.jpg
Скопійовано!