5 Травня, 2023
Час читання: 2 хв.

15 мільйонів гривень на 15 років IT-компанії Yalantis: проєкт допомоги для ЗСУ

У цьому році українська IT-компанія Yalantis відзначає своє 15-річчя. З цієї нагоди було створено проєкт 15×15, мета якого —  забезпечити ЗСУ найнеобхіднішим в обсязі щонайменше 15 мільйонів гривень. Фонд “Повернись живим” вже отримав 10 мільйонів, зокрема на потреби новоствореної 23-ї ОМБр. Ще по мільйону Yalantis буде спрямовувати на ЗСУ протягом наступних 5 місяців.

“Ми були дуже раді познайомитись з новоствореною 23 ОМБр з нашої Дніпропетровської області – бо це земляки і їм потрібно буквально все. А це автоматом робить максимальну віддачу на кожну витрачену гривню, бо закуповується найнеобхідніше. Наш донат допоможе забезпечити їх аеророзвідку декількома десятками різноманітних дронів, старлінками, планшетами, раціями, акумуляторами, зарядними станціями тощо.” – коментує Олександр Холодов, CEO у Yalantis. 

“В нашій бригаді формується готовність до виходу в бій. Звичайна справа, що спочатку їдуть на нуль, а вже потім укомплектовуються. Нам пощастило. Хочу донести важливість аеророзвідки, бо це очі армії. На мою думку, 90% війни сьогодні – це БПЛА та артилерія.”Георгій, начальник служби БпЛА 23 ОМБр.

Проєкт 15×15 не перша соціальна активність від компанії за часи повномасштабного вторгнення.

“Від початку повномасштабного нам вдалось акумулювати приблизно 17 мільйонів гривень від компанії та 7 мільйонів гривень від спеціалістів в рамках волонтерського руху на потреби ЗСУ та переселенців. За цей час ми багато допомагали 93 ОМБр, 39 ЗРП, 3 штурмовій бригаді, Сарматам. Забезпечували транспортом, бронежилетами, шоломами, дронами та багато чим іншим. Фінансували ремонт приміщень для вимушених переселенців.” – коментує CEO.

Поділитися статтею:
15 мільйонів гривень на 15 років IT-компанії Yalantis: проєкт допомоги для ЗСУ

У цьому році українська IT-компанія Yalantis відзначає своє 15-річчя. З цієї нагоди було створено проєкт 15×15, мета якого —  забезпечити ЗСУ найнеобхіднішим в обсязі щонайменше 15 мільйонів гривень. Фонд “Повернись живим” вже отримав 10 мільйонів, зокрема на потреби новоствореної 23-ї ОМБр. Ще по мільйону Yalantis буде спрямовувати на ЗСУ протягом наступних 5 місяців. “Ми були […]

https://itcluster.lviv.ua/wp-content/uploads/2023/05/yalantis-15x15-project.jpg
Скопійовано!