1 Травня, 2020
Час читання: 2 хв.

50 Днів Карантину: Досягнення United for Health

23 березня Львівський ІТ Кластер запустив проєкт United for health. Проект стартував всередині ІТ-спільноти, як швидка реакція на те, що відбувалось у місті та області. Підводимо підсумки що ми встигли зробити від початку проєкту.

Протягом першого тижня проєкту Львівський ІТ Кластер зібрав 3 мільйони гривень серед ІТ-компаній. Перше що зробили після збору коштів – замовили 20 000 експрес-тестів на виявлення COVID-19. В ході консультацій з медиками, саме запуск масового тестування населення ми визначили пріоритетною ціллю і такою, яка дозволить нам бути більш обізнаними із ситуацією та статистикою захворювання у Львові та області. Відтак, саме з ініціативи Кластера у місті та області стартувало масове тестування населення на COVID-19.

На наступному етапі, Кластера вдалось вийти з проєктом за межі ІТ-спільноти і залучити до збору коштів усіх охочих. Навіть на цей момент ще можна долучитись та пожертвувати кошти на закупівлю експрес-тестів для міста та області. Окрім цього, до проєкту долучилась також конференція IT Arena. 50% від кожного квитка на подію, перераховують на проєкт United for health.

Окрім фінансової допомоги місту та облаcті у боротьбі з COVID-19, вдалось залучити і експертність ІТ-компаній. В межах проєкту, були розроблені технологічні рішення – інтерактивна карта поширення коронавірусу у місті та області, а також чат-боти для медиків. До цього етапі долучились компанії N-iX, Chatbots.Studio та Bots Crew.

Спільно з компанією РІЕЛ та міською владою, Кластер організував тестування журналістів. 82 журналістів Львова, які продовжують працювати в умовах карантину пройшли тестування.

На цей момент у межах проєкту зібрали вже 6 мільйонів гривень. Частину коштів Кластер також перерахував на новостворений ЛОДА фонд страхування медиків Львова та області. Фонд передбачає одноразову виплату усім медикам, які були інфіковані під час своєї роботи з хворими на коронавірус. Також, Кластер закупив спецкостюми для медиків усіх ПЛР-лабораторій Львова, костюми будуть передані медикам як тільки їх доставлять.

За 50 днів проєкту, у Львові було протестовано 9858 осіб, протягом усього тестування виявлено 125 підозр на коронавірус. У Львівській області загалом протестовано 15139 осіб, виявлених підозр – 16. Проте, виявлено спалах коронавірусу у Давидівській ОТГ – 20 осіб з підтвердженим діагнозом COVID-19, та 140 осіб, які контактували з хворими. На цей момент, Давидів закрите на карантин без можливості в’їзду та виїзду.

Загальна кількість протестованих експрес-тестами осіб станом на 30.04 – 24997 осіб, виявлених підозр – 161.

Поділитися статтею:
50 Днів Карантину: Досягнення United for Health

23 березня Львівський ІТ Кластер запустив проєкт United for health. Проект стартував всередині ІТ-спільноти, як швидка реакція на те, що відбувалось у місті та області. Підводимо підсумки що ми встигли зробити від початку проєкту. Протягом першого тижня проєкту Львівський ІТ Кластер зібрав 3 мільйони гривень серед ІТ-компаній. Перше що зробили після збору коштів – замовили […]

https://itcluster.lviv.ua/wp-content/uploads/2022/08/50-d0b4d0bdd196d0b2-d0bad0b0d180d0b0d0bdd182d0b8d0bdd183-d0b4d0bed181d18fd0b3d0bdd0b5d0bdd0bdd18f-united-for-health_62f86d73d19f5-scaled.jpeg
Скопійовано!