6 Березня, 2023
Час читання: 1 хв.

7 компаній-учасниць Львівського IT Кластера потрапили до ТОП-100 найкращих аутсорсерів світу

Міжнародна профільна асоціація IAOP опублікувала рейтинг найкращих аутсорсерів світу The 2023 Global Outsourcing 100. До переліку найкращих потрапили і 15  українських IT-компаній.

Серед них засновники Львівського IT Кластера: Intellias, N-iX ELEKS та 4 компанії-учасниці: Infopulse, Intetics, Sigma Software Group, CHI Software.

З повним переліком можна ознайомитись за цим посиланням.

Global Outsourcing 100 відзначає найкращих постачальників послуг і консультантів з усього світу та всієї індустрії аутсорсингу уже 17-й рік поспіль. Асоціація IAOP обирає компанії за чотирма критеріями: відгуки клієнтів, отримані компанією сертифікації та нагороди, інноваційність рішень та проєкти корпоративної соціальної відповідальності.

Ми пишаємося тим, що компанії Кластера попри повномасштабну війну, блекаути та інші труднощі, цьогоріч вкотре займають сильні позиції у рейтингу глобальних аутсорсингових компаній. Ми вітаємо їх та бажаємо розвитку. І запрошуємо й інші українські IT-компанії долучатися до нашої спільноти найкращих, щоб разом  розвивати тех-індустрію України”, – коментує Степан Веселовський, СЕО Львівського ІТ Кластера.

Якщо ви хочете стати учасником Львівського IT Кластера, сконтактуйте з нашим менеджером з розвитку бізнесу: ilona.palamar@itcluster.lviv.ua

Поділитися статтею:
7 компаній-учасниць Львівського IT Кластера потрапили до ТОП-100 найкращих аутсорсерів світу

Міжнародна профільна асоціація IAOP опублікувала рейтинг найкращих аутсорсерів світу The 2023 Global Outsourcing 100. До переліку найкращих потрапили і 15  українських IT-компаній. Серед них засновники Львівського IT Кластера: Intellias, N-iX ELEKS та 4 компанії-учасниці: Infopulse, Intetics, Sigma Software Group, CHI Software. З повним переліком можна ознайомитись за цим посиланням. Global Outsourcing 100 відзначає найкращих постачальників […]

https://itcluster.lviv.ua/wp-content/uploads/2023/03/site-top-100.png
Скопійовано!