3 Липня, 2023
Час читання: 3 хв.

8allocatе – новий учасник Львівського ІТ Кластера

8allocate – компанія з розробки програмного забезпечення, заснована в 2015 році та спеціалізується на наданні кваліфікованих інженерних команд для цифрових трансформацій у таких галузях, як фінтех, ед-тек, логістика, електронна комерція тощо.

Місія полягає у допомозі бізнесам у втіленні їх цифрових ідей шляхом формування відповідних команд розробників програмного забезпечення. Сервіс виділених команд 8allocate був створений не лише для того, щоб надати клієнтам виключно потрібних програмістів за їх запитом, але й для допомоги у створенні та постійній підтримці високого рівня надання послуг.

Компанія 8allocate надає перевагу якості, масштабованості та гнучкості у всіх своїх послугах. Якість є невід’ємною цінністю, якій компанія надає особливу увагу. Команда 8allocate покладає свою репутацію на забезпечення виняткових програмних інженерів, які не лише задовольняють, але й перевищують очікування клієнтів. Також серед цінностей компанії – масштабованість і реакція на зміни. Компанія прагне бути адаптивною та готовою відповідати на нові виклики і вимоги ринку.

“Ми раді стати членами Львівського ІТ Кластера – спільноти, яка покликана об’єднати бізнес, державу та міжнародні інтереси для зміцнення ІТ-індустрії України. Як учасник, ми повністю віддані підтримці місії спільноти щодо сприяння сталому розвитку середовища для ІТ-сфери в нашій країні.

Завдяки співпраці з іншими учасниками ІТ-кластеру та нашими партнерами ми прагнемо захистити наші бізнес-інтереси, одночасно просуваючи український бренд як провідну технологічну націю. У світлі нинішніх непростих часів ми вважаємо, що надзвичайно важливо працювати разом для досягнення цих цілей, щоб забезпечити довгострокове зростання та успіх української ІТ-індустрії”, – зазначає Андрій Калюжний, СЕО 8allocate.

“Вітаю 8allocate у найбільшій спільноті тех-компаній України. Сподіваюся, що участь у Кластері допоможе реалізувати усі ваші цілі та ідеї та отримати максимум від проєктів, які пропонує наша спільнота. Вірю у нашу плідну співпрацю”, – додає СЕО Львівського ІТ Кластера Степан Веселовський.

8allocate активно підтримує Україну та ЗСУ в боротьбі за територіальну цілісність та суверенітет, а також надає підтримку співробітникам, які проходять військову службу.

Війна не зупиняє роботу компанії, але ставить нові виклики, на які ми готові відповісти. 

Тому основна мета компанії залишається незмінною – надавати поточним клієнтам високоякісні послуги та активно залучати нових, щоб сприяти розвитку і створенню робочих місць для талановитих українських фахівців. Навіть в обставинах війни та певних страхів, які можуть мати зарубіжні компанії, за останній рік 8allocate збільшила свою команду. 

У світлі поточних подій, компанія бере на себе додаткову відповідальність перед клієнтами та командою: забезпечує безпеку робочих місць, здійснює ретельний аналіз ризиків і вживає всіх необхідних заходів для забезпечення безперебійної роботи. ​​Усі дії та рішення щодо війни базуються на цінностях, моральних принципах та вірі в ЗСУ та перемогу.

Поділитися статтею:
8allocatе – новий учасник Львівського ІТ Кластера

8allocate – компанія з розробки програмного забезпечення, заснована в 2015 році та спеціалізується на наданні кваліфікованих інженерних команд для цифрових трансформацій у таких галузях, як фінтех, ед-тек, логістика, електронна комерція тощо. Місія полягає у допомозі бізнесам у втіленні їх цифрових ідей шляхом формування відповідних команд розробників програмного забезпечення. Сервіс виділених команд 8allocate був створений не […]

https://itcluster.lviv.ua/wp-content/uploads/2023/07/mg_6745.jpg
Скопійовано!