8 Червня, 2021
Час читання: 1 хв.

A2 Software – Новий Учасник Кластера

A2 Software  це датська ІТ-компанія зі штаб-квартирою у Львові. Компанія розробляє програмне забезпечення для багатьох галузей. Основні напрямки роботи компанії: охорона здоров’я, виробництво, CRM, доставка та НУО. Для наших партнерів ми створюємо функціональні веб-сайти та програми. A2 Software щиро вірить у майбутнє української ІТ-індустрії із європейським (данським) підходом до управління. Цінності компанії – це довіра, відкритість, повага та близькість.
 

“Постійний попит на висококваліфікованих розробників програмного забезпечення, а також тверде переконання, що розробка програмного забезпечення стосується людей, а не ресурсів, спонукало мене стати частиною Львівського ІТ Кластера та приєднатися до його місії. Ми пишаємось тим, що стали частиною Львівського ІТ Кластера і готові брати активну участь у спільноті для підтримки розвитку ІТ-сфери у Львові,” – коментує Аллан Кіркебі Андреасен, Генеральний директор A2 Software.

“Вітаємо у Кластері, у нашій чудовій та дружній спільності IT компаній. Ми безмежно щасливі, що A2 Software приєдналися до нас. Коли до Кластера вступає нова компанія – для нас це справжнє свято, адже з кожною з них кількість людей, які готові працювати над новими проєктами також зростає,” – коментує Степан Веселовський, СЕО, Львівський ІТ Кластер.
Поділитися статтею:
A2 Software – Новий Учасник Кластера

A2 Software – це датська ІТ-компанія зі штаб-квартирою у Львові. Компанія розробляє програмне забезпечення для багатьох галузей. Основні напрямки роботи компанії: охорона здоров’я, виробництво, CRM, доставка та НУО. Для наших партнерів ми створюємо функціональні веб-сайти та програми. A2 Software щиро вірить у майбутнє української ІТ-індустрії із європейським (данським) підходом до управління. Цінності компанії – це довіра, відкритість, повага […]

https://itcluster.lviv.ua/wp-content/uploads/2022/08/a2-software-d0bdd0bed0b2d0b8d0b9-d183d187d0b0d181d0bdd0b8d0ba-d0bad0bbd0b0d181d182d0b5d180d183_62f86a101f0f4.png
Скопійовано!