26 Грудня, 2023
Час читання: 2 хв.

AboutHR долучилась до Львівського ІТ Кластера

Міжнародне ІТ-рекрутингове агентство AboutHR уже майже 10 років допомагає бізнесу в Європі та Північній Америці знаходити найкращих фахівців для своїх технічних команд.  Фокусуючись на досягненні виняткових результатів та глибокому розумінні постійно мінливого ІТ-ландшафту, AboutHR трансформує спосіб, у який організації знаходять та наймають ІТ-спеціалістів. 

Заснована у 2014 році, AboutHR зарекомендувала себе як надійний партнер як для кандидатів, так і для роботодавців в ІТ-секторі в понад 20-ти країнах світу. 

Серед компаній, яким AboutHR допомогла вирішити їхні виклики з наймом: METRO Cash&Carry, SYNEVO Ukraine, Louis Dreyfus Company, Enamine, Dyckerhoff Ukraine, Chanel Ukraine, Leroy Merlin, Mazars Ukraine, ACE Logistics, City Capital Group, Fox Media, Infopulse, Softserve, Eleks, N-iX, Skelia, SIS llc, Antavo, Abto Software, Relay Payments, Atola, Astound Commerce, Steps, XPlus, Upland, Magecom, Atwix, EVO, TSN Systems та інші.

Використання передових технологій в рекрутингу – одна з визначальних рис AboutHR. Команда інтегрує штучний інтелект, аналітику даних та інноваційні підходи до оцінки кандидатів, щоб забезпечити найкращі результати для своїх клієнтів.

Компанія вірить, що найм повинен бути чесним, етичним і людяним. AboutHR тісно співпрацює з клієнтами, щоб зрозуміти їхні потреби та культуру, для відбору кандидатів, які будуть процвітати на нових посадах. Для кандидатів команда прагне створити зручні умови, щоб вони могли зосередитися на можливостях, які дійсно відповідають їхнім навичкам та прагненням.

“AboutHR раді стати частиною великої експертної спільноти Львівського ІТ Кластера. Ми впевнені, що наше партнерство буде чудовою можливістю розвиватися, ділитися досвідом і взаємодопомагати. Будуймо нове майбутнє разом!”Маріанна Гринишин, засновниця і СЕО AboutHR.

“Дякую команді AboutHR за довіру. Запрошую їх до активної участі в ініціативах Львівського ІТ Кластера. Сподіваюся, що компанія знайде в нас проєкти, що сприятимуть досягненню її цілей, а також розвитку ІТ-інфраструктури України в ці складні часи”, – зауважує Степан Веселовський, СЕО Львівського ІТ Кластера.

Поділитися статтею:
AboutHR долучилась до Львівського ІТ Кластера

Міжнародне ІТ-рекрутингове агентство AboutHR уже майже 10 років допомагає бізнесу в Європі та Північній Америці знаходити найкращих фахівців для своїх технічних команд.  Фокусуючись на досягненні виняткових результатів та глибокому розумінні постійно мінливого ІТ-ландшафту, AboutHR трансформує спосіб, у який організації знаходять та наймають ІТ-спеціалістів.  Заснована у 2014 році, AboutHR зарекомендувала себе як надійний партнер як для […]

https://itcluster.lviv.ua/wp-content/uploads/2023/12/1ac2a047-c584-48aa-8cd4-5514ec84c3d9.jpg
Скопійовано!