18 Жовтня, 2019
Час читання: 2 хв.

Abto Software Відкрили СV & AI Lab в ЛНУ ім.І.Франка

В четвер, 16 жовтня, на Факультеті прикладної математики та інформатики в ЛНУ ім. І. Франка, компанія Abto Software відкрила Лабораторію комп’ютерного бачення та штучного інтелекту ( ауд.119 а).

Засновники компанії, а також більшість працівників Abto Software, є випускниками цього факультету. Робота над лабораторією тривала близько 3 місяців. Наразі в Лабораторії встановлено 13 комплектів ПК, проєктор, екран, дошка та нова скляна перегородка.

photo-12

За словами декана факультету прикладної математики та інформатики, Івана Дияка, ця аудиторія символізує початок співпраці між факультетом та компанією Abto Software. Мені б дуже хотілось, щоб студенти займались на факультеті тим, що їм цікаво. І я вірю, що такі ініціативи лише позитивно впливатимуть на розвиток студентів”, – наголосив декан.

Олександр Музичук, СЕО Abto Software, додав, що компанія планує на базі лабораторії сприяти розвитку освітньої екосистеми в університеті.“Я мрію, щоб наша освіта працювала у парі з бізнесом. Таку модель я побачив в Технічному університеті Ейндговена, де працював науковим співробітником в рамках Postmaster Program. Мені б хотілось, щоб ця ефективна екосистема розвивалась і на базі ЛНУ ім. і. Франка. Для цього виш має мати сучасне обладнання, актуальні навчальні курси, найкращих викладачів, щоб випускати  кваліфікованих спеціалістів”. 


Про наступні плани роботи на семестр розповіла Віра Качковська, L&D менеджерка компанії.
“Ми плануємо продовжити проводити лекції та воркшопи з Computer Vision та Artificial Intelligence. А також цього року, ми вперше запустили програму менторства курсових та магістерських робіт. Тому кожен студент, який хоче розвиватись в напрямку AI, СV, ML може долучитись до програми та працювати разом з ментором Abto Software над практичною частиною роботи”, – додала Віра.photo-6

Загалом, Abto Software, вже давно долучається до різних студентських ініціатив та є спонсором студентських олімпіад з програмування. Також Abto Software проводить літні навчальні курси з AI&CV, де викладають досвідчені R&D Engineers компанії.

 

Abto Software – українська ІТ компанія, що з 2007 року створює унікальні програмні рішення для лідерів таких галузей, як телекомунікації, енергетика, транспорт, медицина, будівництво, безпека та державні установи. Ключова візія компанії – популяризувати українську науку та співпрацювати з аерокосмічною галуззю. Серед цінностей Abto Software: патріотизм, наука, технології та інновації, здоровий спосіб життя, відкритість і прозорість. З 2015 року в Abto Software функціонує R&D відділ, який спеціалізується на CV, AI, ML проєктах і розробляє концепції власних продуктів.
Поділитися статтею:
Abto Software Відкрили СV & AI Lab в ЛНУ ім.І.Франка

В четвер, 16 жовтня, на Факультеті прикладної математики та інформатики в ЛНУ ім. І. Франка, компанія Abto Software відкрила Лабораторію комп’ютерного бачення та штучного інтелекту ( ауд.119 а). Засновники компанії, а також більшість працівників Abto Software, є випускниками цього факультету. Робота над лабораторією тривала близько 3 місяців. Наразі в Лабораторії встановлено 13 комплектів ПК, проєктор, […]

https://itcluster.lviv.ua/wp-content/uploads/2022/08/abto-software-d0b2d196d0b4d0bad180d0b8d0bbd0b8-d181v-ai-lab-d0b2-d0bbd0bdd183-d196d0bc-d196-d184d180d0b0d0bdd0bad0b0_62f86f234fc09-scaled.jpeg
Скопійовано!