8 Лютого, 2023
Час читання: 2 хв.

Aimtraction Software Agency – новий учасник Львівського ІТ Кластера

Компанія Aimtraction є бутиковою аутcтаф агенцією з України. Клієнти вважають компанію найкращими Ангуляр розробниками в Східній Європі.

На початку війни один з колег Aimtraction проживав і перебував на окупованій території. Невдовзі, колега з окупованої території повідомив, що має хороші новини: він і його мати дивом виїхали в Польщу, через Крим, росію, білорусію. 

Вся команда Aimtraction дуже зраділа, що колега живий, здоровий та перебуває в безпеці. Його позитивний настрій дуже вплинув на всіх. В результаті, з точки зору бізнесу, витрати компанії на цього працівника зросли як мінімум в декілька разів, замість того, щоб зменшитись вдвічі.

Компанія Aimtraction вірить в людську гідність, і якщо для вас людська гідність також є цінністю – буде рада розділити з вами цінність щирої продуктивної кооперації. Давайте втілимо вашу ідею разом.

“Наш Львівський офіс був відкритий ще в липні 2018 року і на сьогодні є новий децентралізований R&D центр для клієнтів з компаній Західної Європи. Також, спеціалізуємось переважно на підтримці та розробці власних продуктів для розробки платформ,” – розповідає Олександр Романяк, Founder&CEO в Aimtraction.

“Виклики, які ви переживаєте сьогодні, зроблять вас кращими завтра. Не здавайтеся і не втрачайте віру. Вітаю Aimtraction в спільноті Львівського ІТ Кластера. Сподіваюсь, що наша співпраця генеруватиме безліч нових цікавих ідей і принесе свої плоди” коментує Степан Веселовський, СЕО Львівського ІТ Кластера.

Поділитися статтею:
Aimtraction Software Agency – новий учасник Львівського ІТ Кластера

Компанія Aimtraction, бутикова аутcтаф агенція з України, приєдналася до Львівського ІТ Кластера. Клієнти вважають компанію найкращими Ангуляр розробниками в Східній Європі.

https://itcluster.lviv.ua/wp-content/uploads/2023/02/for_coverfb_23-02-06-1.png
Скопійовано!