30 Січня, 2023
Час читання: 2 хв.

Akvelon – новий учасник Львівського IT Кластера

Понад два десятиліття Akvelon надає послуги з розробки програмного забезпечення та управління проектами для наших клієнтів, від перспективних стартапів до компаній зі списку Fortune 500. Унікальне поєднання ІТ-знань і фундаментального досвіду в загальних бізнес-операціях дозволяє Akvelon пропонувати високотехнологічні рішення і працювати зі складним програмним забезпеченням.

Такі компанії, як Reddit, Starbucks, Microsoft, Tideworks та багато інших, вже отримали значну користь від співпраці з нашими талановитими колегами.

Dev-центр Akvelon в Україні був відкритий в листопаді 2008 року. На сьогоднішній день є офіси в Харкові, Дніпрі, Львові, Івано-Франківську та Гданську, де загалом працює більше 300 співробітників. А штаб-квартира корпорації розташована в Белв’ю, штат Вашингтон.

Кожен аквелонівець особливий, але всіх об’єднує любов до своєї справи, до суспільно значущих проектів, невпинний професійний ріст та передові технології. Разом команда реалізує ефективне програмне забезпечення та об’ємні процеси за принципами захоплюючого робочого середовища, гнучкості та відкритої комунікації.

З самого початку повномасштабного вторгнення фаундери Akvelon, колеги та небайдужі люди разом об’єднались задля протистояння окупантам та підтримки українців. Компанія організовувала евакуаційні рейси, прикладала максимум зусиль, щоб надати фінансову допомогу співробітникам у складній ситуації.

Від початку війни компанією було передано допомоги для армії більше ніж на 449 тис.$ Згодом в Akvelon Ukraine заснували власний благодійний фонд. На платформі фонду є можливість зробити свій внесок у перемогу та ознайомитись із відкритими звітами діяльності організації за кожен місяць.

Наразі працюємо за 3 основними напрямками:

  • Мілітарі – підтримка армії та ТРО;
  • Гуманітарний – підтримка біженців та людей, які втратили житло внаслідок війни;
  • Медичний – донати для госпіталів та лікарень.

Після перемоги компанія не збирається згортати діяльність фонду. Навпаки, намагатиметься працювати ще більш плідно, але вже в іншій сфері – відновлення інфраструктури України. Бо в Akvelon вірять, що разом – обов’язково переможемо та відновимо щасливе і спокійне життя!

“Команда Akvelon щаслива стати частиною професійної спільноти Lviv IT Cluster. Об’єднуючись, здійснюючи обмiн iнформацiєю, досвiдом, ресурсами, ми стаємо стійкішими та маємо бiльше шансiв на перемогу. Сподiваюсь, Akvelon буде корисним для розвитку Львiвського IT середовища”, – заявив Ігор Макаровський, Managing Director “Akvelon”.

“Ми раді, що компанія “Akvelon”  приєдналася до нашої спільноти. Впевнений, що наша співпраця буде плідною, принесе нові ідеї і рішення та переросте у корисні проєкти, які покращать ІТ-галузь всієї країни та наблизять нашу перемогу”, – зазначає Степан Веселовський, СЕО Львівського ІТ Кластера. 

Поділитися статтею:
Akvelon – новий учасник Львівського IT Кластера

Понад два десятиліття Akvelon надає послуги з розробки програмного забезпечення та управління проектами для наших клієнтів, від перспективних стартапів до компаній зі списку Fortune 500. Унікальне поєднання ІТ-знань і фундаментального досвіду в загальних бізнес-операціях дозволяє Akvelon пропонувати високотехнологічні рішення і працювати зі складним програмним забезпеченням. Такі компанії, як Reddit, Starbucks, Microsoft, Tideworks та багато інших, […]

https://itcluster.lviv.ua/wp-content/uploads/2023/01/for-site-cover2023-01-27-1.png
Скопійовано!