21 Липня, 2022
Час читання: 2 хв.

Amber – новий учасник Львівського ІТ Кластера

Amber є одним зі ключових розробників в індустрії відеоігор з 2013 року, надаючи повний комплекс послуг для проєктування та розробки рішень, від початкової концепції до виробництва, розробки, випуску та підтримки. Компанія швидко зростає, наразі Amber співпрацює з такими брендами, як Amazon, Disney, NBC Universal, Paradox Interactive, Rovio, That Game Company, N3twork та інші.

Amber – це агентство з розробки ігор, засноване спеціалістами з Сан-Франциско, Лос-Анджелеса, Монреаля, Гвадалахари, Києва, Бухареста, Ботошані та Варшави. Концепція компанії натхненна десятиліттям досвіду її керівництва в розробці ігор, усвідомлюючи, що індустрії потрібна більш універсальна платформа з розробки послуг. Структура Amber – це мережа студій з різними навичками та спеціалізаціями, які надають послуги найвищої якості з повного виробництва ігор, спільної розробки, інженерії, дизайну, моніторингу якості та локалізації.

Основним пріоритетом для студії в Україні є «стати головним партнером з розробки AAA та ПК-ігор в країні».

Команда Amber дуже рада бути частиною львівської ІТ-спільноти, особливо в ці важкі часи. В компанії вважають, що це хороший момент, щоб показати, що тільки об’єднавшись, ми можемо бути сильнішими.

“Я вже майже 18 років працюю в індустрії розробки ігор і, як ветеран, я вважаю, що командна робота, колаборація та ком’юніті є ключовими цінностями у створенні продуктивної атмосфери, що надихає та допомагає будувати взаємоповагу.

Колаборація та ком’юніті мають першорядне значення у створенні середовищ, які покращують життя людей у всьому світі, і ми, в Amber Ukraine, маємо за честь направити наші зусилля на один крок вперед, приєднавшись до Львівського IT Cluster. Ми пишаємося тим, що ми є частиною цього дивовижного ком’юніті і готові разом сприяти зростанню нашої галузі”, – коментує General Manager Amber Ukraine, Метью Маноловіц.

Поділитися статтею:
Amber – новий учасник Львівського ІТ Кластера

Amber є одним зі ключових розробників в індустрії відеоігор з 2013 року, надаючи повний комплекс послуг для проєктування та розробки рішень, від початкової концепції до виробництва, розробки, випуску та підтримки. Компанія швидко зростає, наразі Amber співпрацює з такими брендами, як Amazon, Disney, NBC Universal, Paradox Interactive, Rovio, That Game Company, N3twork та інші. Amber – […]

https://itcluster.lviv.ua/wp-content/uploads/2022/08/amber-d0bdd0bed0b2d0b8d0b9-d183d187d0b0d181d0bdd0b8d0ba-d0bbd18cd0b2d196d0b2d181d18cd0bad0bed0b3d0be-d196d182-d0bad0bbd0b0d181d182_62f86312cdc08.png
Скопійовано!