27 Березня, 2024
Час читання: 3 хв.

andcards оголошує ребрендинг: Spacebring трансформує спільноту робочих та коворкінг просторів за допомогою інноваційних технологій

Зі зростанням тенденцій до віддаленої роботи та фрілансу, професіонали шукають гнучкі робочі простори для підвищення своєї продуктивності. Ця революція супроводжується зростанням популярності коворкінгів, які пропонують людям можливість працювати незалежно над своїми проектами поряд, внезалежності від їх досвіду.

Щоб задовольнити ці зростаючі потреби сучасних працівників, andcards розробила інноваційну платформу для управління коворкінгами. За 6 років andcards розширилася до понад 500 коворкінгів у 50 країнах.

Наразі andcards проводить ребрендинг і стає Spacebring. Це більше, ніж просто зміна назви, адже трансформація підкреслює прагнення Spacebring розвивати економіку спільних робочих та коворкінг просторів.

Spacebring пропонує рішення для просторів у таких сферах:

 • Медичні та оздоровчі заклади
 • Косметичні салони
 • Сховища та коворкінг-склади
 • Освітні центри
 • Дитячі садки
 • Музичні та фотостудії
 • Робочі простори для творчих професій

Завдяки своїм інноваційним технологіям Spacebring дозволяє відвідувачам спільних робочих просторів здійснювати більшість дій з користування простором самостійно. Це допомагає бізнесу зосередитися на зростанні та гостинності, не турбуючись про клопоти ручного адміністрування. Як саме?

Spacebring пропонує широкий спектр інструментів, які дозволяють бізнесу впроваджувати:

 • Регулярний прибуток через систему підписок і абониментів: Spacebring пропонує платформу з як постійною підпискою на абонементні плани, так і разовими платежами за бронювання кімнат, столів, квитків на заходи та інших додаткових послуг.
 • Автоматизація для ефективної роботи простору: Автоматичне виставлення рахунків та оплата спрощують адміністрування простору, дозволяючи команді приділяти більше часу іншим важливим завданням.
 • Зручна універсальна платформа для відвідувачів, гостей та адміністраторів: Spacebring прагне запропонувати інтуїтивну веб- та мобільний додаток з власним брендингом для підвищення продуктивності команди та рівня задоволеності користувачів.

Spacebring піклується про зростання бізнесів, які користується їхньою платформою, тому пропонує підтримку кожному за допомогою таких ресурсів:

 • Блог Coworking Smarts
 • Академія Spacebring
 • Подкаст Coworking Visionaries
 • Електронні книги
 • Вебінари та заходи

“Наш перехід до Spacebring підтримує нашу відданість розширенню можливостей спільних та коворкінг просторів за межі звичайних обмежень”, – зазначає Ігор Джебян, СЕО і співзасновник Spacebring. “За допомогою Spacebring ми підтримуємо простори на шляху до сталого доходу та виняткового клієнтського досвіду, зрештою підвищуючи цінність усієї економіки цієї категорії бізнесів”.

Так, служба підтримки клієнтів Spacebring допомагає власникам максимально ефективно використовувати платформу та забезпечувати безперебійну роботу їхнього простору.

Розкрийте потенціал спільних та коворкінг просторів разом із Spacebring

Spacebring пропонує низку переваг як для бізнесу, так і для окремих його представників. Обираючи Spacebring, спільні робочі та коворкінг простори можуть оптимізувати адміністративні процеси та підвищити залученість спільноти серед своїх відвідувачів.

“У Spacebring ми віримо, що спільні та коворкінг простори мають величезний потенціал. Наші цінності співпраці та прозорості є ключовими для його розкриття. Працюючи відкрито з власниками та відвідувачами просторів, ми створюємо рішення, яке безперешкодно інтегрує дані та аналітику та дозволяє всім максимально ефективно використовувати наявні ресурси”, – зазначає Ростислав Ханас, СТО і співзасновник Spacebring.

З інтуїтивно зрозумілим інтерфейсом, розширеними функціями та можливостями безперешкодної інтеграції, Spacebring є ідеальним рішенням для управління спільними та коворкінг просторами будь-якого розміру. Задоволеність користувачів і довіра до продуктів Spacebring також підтверджуються стабільно високими оцінками на таких платформах, як G2 або Capterra.

Готові до змін? Запишіться на демо платформи з експертами Spacebring вже сьогодні та дізнайтеся, як її можливості можуть допомогти спростити роботу вашого простору.

Поділитися статтею:
andcards оголошує ребрендинг: Spacebring трансформує спільноту робочих та коворкінг просторів за допомогою інноваційних технологій

Зі зростанням тенденцій до віддаленої роботи та фрілансу, професіонали шукають гнучкі робочі простори для підвищення своєї продуктивності. Ця революція супроводжується зростанням популярності коворкінгів, які пропонують людям можливість працювати незалежно над своїми проектами поряд, внезалежності від їх досвіду. Щоб задовольнити ці зростаючі потреби сучасних працівників, andcards розробила інноваційну платформу для управління коворкінгами. За 6 років andcards […]

https://itcluster.lviv.ua/wp-content/uploads/2024/03/press-release-spacebring-1.png
Скопійовано!