16 Листопада, 2023
Час читання: 3 хв.

andcards приєдналася до Львівського IT Кластера

Маючи шість років досвіду за плечима, платформа andcards стала кращим вибором для понад 100 000 користувачів у ​​300 коворкінгах у 50+ країнах. Головна місія компанії — зробити коворкінги доступнішими та зручнішими для всіх зацікавлених сторін, від адміністраторів до резидентів.

Що відрізняє andcards від інших, так це, унікальна концепція “єдиної платформи”, яка об’єднує резидентів, відвідувачів та адміністраторів за допомогою інтуїтивно зрозумілих веб- і мобільних застосунків.

Вони пріоритизують досвід користувача, гарантуючи, що навіть люди, які не розбираються в технологіях, зможуть легко орієнтуватися на платформі без необхідності попереднього навчання. За допомогою andcards ви можете ефективно керувати своїм коворкінг-простором зі смартфона, підвищуючи продуктивність і оптимізуючи роботу.

Серед клієнтів andcards – такі відомі імена, як Creative States, Kooperativ, Google for Startups, Impact Hub і CitySpace. У Львові andcards підтримує роботу провідних коворкінгів, зокрема Startup Depot, NAT Coworking, IT Shuttle тощо.

Компанія andcards нещодавно отримала престижні нагороди від платформи для відгуків G2. Їх відзначили за найкращу клієнтську підтримку, найбільше сприйняття користувачами, та як команду, з якою найлегше мати справу в індустрії управління коворкінгами.

Від початку війни команда andcards зайняла активну та непохитну позицію, закликаючи відповідальні організації бути з ними солідарними. Негайною реакцією компанії було розірвання всіх зв’язків, контрактів, партнерства та операцій з організаціями, які мають зв’язки з бенефіціарами в Росії. 

У блозі Coworking Smarts вони ділилися історіями незламних українських коворкінгів, які стали осередками порятунку для біженців та центрами гуманітарної допомоги для всіх, хто цього потребував. Вони розповідали про стан індустрії коворкінгів в Україні на міжнародних конференціях та подкастах, щоб привернути увагу спільноти до нагальних проблем та показати як саме можна допомогти. 

У співпраці з такими поважними організаціями, як  Асоціація коворкінгів України, Coworking IDEA та European Coworking Assembly, команда andcards невтомно працювала над розробкою системи, яка забезпечує пряму підтримку українських коворкінгів. Цими зусиллями вони зробили значний внесок в бізнес операторів, які найбільше постраждали від дій агресора. Крім того, компанія постійно робить внески на підтримку української армії.

Також, andcards надавала безкоштовний сервіс клієнтам, які цього потребували, завдяки чому вони зберегли тісні зв’язки зі своєю спільнотою у ці складні часи.

andcards твердо вірить у важливість збереження коворкінгів в Україні як центрів інновацій та бізнесу, які відіграватимуть ключову роль у відбудові економіки країни після війни. andcards залишається рішучою у своїй відданості підтримці України та просуванню цінностей людяності, єдності та стійкості перед обличчям лиха.

“andcards з радістю приєднується до Львівського IT Кластера. З нашим великим досвідом у сфері спільних робочих просторів, ми розуміємо важливість спільнот та співпраці для успіху. Ми віримо, що разом ми можемо створити краще майбутнє. Ми вже підтримуємо місцеві спільноти в різних країнах і сьогодні раді оголосити нашу підтримку Львівському IT Кластеру. Ця організація має велике значення для розвитку української та східноєвропейської ІТ-галузі, і ми очікуємо безліч можливостей завдяки нашому партнерству. Разом ми зможемо пришвидшити прогрес та створити міцніше майбутнє для нас всіх”,Ростислав Ханас, співзасновник та технічний директор andcards.

”Вітаємо andcards у Львівському IT Кластері. Ми переконані, унікальний досвід компанії роботи з ком’юніті, допоможе нам ще активніше розвивати нашу спільноту. Ми з радістю залучаємо нових членів комюніті до співпраці, реалізації актуальних та важливих проєктів для розвитку нашого міста, країни та техіндустрії. Сподіваємося на активну та продуктивну співпрацю”, – додає Степан Веселовський, СЕО Львівського ІТ Кластера.

Поділитися статтею:
andcards приєдналася до Львівського IT Кластера

Маючи шість років досвіду за плечима, платформа andcards стала кращим вибором для понад 100 000 користувачів у ​​300 коворкінгах у 50+ країнах. Головна місія компанії — зробити коворкінги доступнішими та зручнішими для всіх зацікавлених сторін, від адміністраторів до резидентів. Що відрізняє andcards від інших, так це, унікальна концепція “єдиної платформи”, яка об’єднує резидентів, відвідувачів та […]

https://itcluster.lviv.ua/wp-content/uploads/2023/11/andcards-team-1.jpg
Скопійовано!