18 Березня, 2020
Час читання: 2 хв.

IT Arena Відкриває Доступ до Топових Доповідей Конференції за Всі Роки

Одна з наймасштабніших технологічних подій країни, IT Arena надає доступ до топових лекцій спікерів, які виступали на події у 2017, 2018 та 2019 роках.
 
Відео доповідей були в обмеженому доступі, але в цей період, лекції експертів відомих світових компаній можуть бути корисними широкій аудиторії. Період карантину та віддаленої роботи – саме той правильний момент, коли варто чимось ділитися, а також дізнаватися нове. Тому, до вашої уваги, 10 відео для вільного перегляду під час карантину – від експертів з Microsoft, Audi, Spotify, Grammarly, DataRobot та ін., а також інтерв’ю із скандально відомим Александром Ніксом, який був головним спікером IT Arena 2017 року.
 

Чи відбудеться IT Arena 2020? Організатори запевняють, поки що все в силі. «Чи плануємо ми переносити подію – найчастіше запитання, яке ми отримуємо останнім часом. Ми сподіваємося, що пандемія не вплине на графік подій восени і IT Arena відбудеться в звичному режимі. Проте, як і всі сьогодні, ми спостерігаємо за перебігом подій і як-тільки щось зміниться, терміново повідомимо спікерів та учасників конференції, які вже придбали квитки». – Коментує Степан Веселовський, СЕО Львівського ІТ Кластера.

Нагадаємо, що цього року конференція IT Arena запланована на 2-4 жовтня. На сьогодні команда події активно та посилено працює над формуванням контенту, а продаж квитків стартував у березні. (Придбати тут).

Серед відеолекцій, які ви можете переглянути вже зараз:

  1. Про продуктові команди від Martin Eriksson з компанії Mind the Product.
  2. Дуже нестандартна лекція про технологічні розробки у love сфері від Stephanie Alys з компанії MysteryVibe.
  3. Детально про Machine learning від Yuriy Hudz із DataRobot.
  4. Лекція про таргетинг та продукти і як розуміти аудиторію, яка зовсім інша ніж ви самі від Lisa Long, Telenor.
  5. Як займається продажами кращий український продукт? Дивіться лекцію від Igor Karpets з Grammarly.
  6. Лекція від творців останнього Audi e-tron про інновації – Kjell-Arne Wold, Audi e-tron.
  7. Про круті продукти та особистий шлях до їх створення від Anya Ruvinskaya із Spotify.
  8. Про те як збудувати класну та впливову компанію – Mahmoud Abdelkader із Very Good Security.
  9.  Нові правила стратегії продажів від John Sung Kim, JetBridge.
  10. Ну і бонус. Інтерв’ю з Alexander Nix із скандально і точно всім відомої Cambridge Analytica.
Поділитися статтею:
IT Arena Відкриває Доступ до Топових Доповідей Конференції за Всі Роки

Одна з наймасштабніших технологічних подій країни, IT Arena надає доступ до топових лекцій спікерів, які виступали на події у 2017, 2018 та 2019 роках.   Відео доповідей були в обмеженому доступі, але в цей період, лекції експертів відомих світових компаній можуть бути корисними широкій аудиторії. Період карантину та віддаленої роботи – саме той правильний момент, коли варто […]

https://itcluster.lviv.ua/wp-content/uploads/2022/08/it-arena-vidkryvaye-dostup-do-topovyh-dopovidej-konferencziyi-za-vsi-roky_62f96837e4199.jpeg
Скопійовано!