16 Червня, 2020
Час читання: 3 хв.

Асоціація “IT Ukraine” Долучилась до Проекту єМалятко

Компанії-члени Асоціації “IT Ukraine” підтримали проєкт єМалятко, який значно спрощує батькам новонароджених процес оформлення адміністративних послуг для немовлят. Компанії передали 100 ноутбуків та 39 принтерів за сприяння Фонду Східна Європа до пологових будинків, органів Державної реєстрації актів цивільного стану та Центрів надання адміністративних послуг.

єМалятко – це комплексна послуга для батьків новонароджених, яка дозволяє батькам оперативно отримати до 10 послуг за 1 заявою одразу в пологових будинках, Центрах надання адміністративних послуг (ЦНАП) або відділах ДРАЦС. В цьому їм допомагає спеціальний адміністратор, який вносить дані в базу. Для цього потрібне мінімальне технічне забезпечення у вигляді комп’ютерів та ноутбуків, тож сучасна техніка від EPAM та UKRSIBBANK BNP Paribas Group допоможе фахівцям швидко і комфортно виконувати свою роботу.

«ЕРАМ вітає впровадження сервісу єМалятко, який допомагає тисячам родин у хвилюючий для них момент. Технології повинні працювати, щоб зробити наші життя простішими. Підтримка цього проєкту із забезпеченням пологових будинків необхідною технікою є продовженням соціально-відповідальної стратегії компанії, яка передбачає і допомогу місцевим громадам», — розповідає Азіза Хамідова, експертка КСВ-проєктів ЕРАМ.

Впровадженням послуги займається  Міністерство цифрової трансформації України разом із Програмою EGAP, яка виконується Фондом Східна Європа за підтримки Швейцарії. Сервіс наразі сервіс доступний у 31 місті.

Яніна Ольховська, директор із питань комунікацій, КСО та залученості UKRSIBBANK BNP Paribas Group, розповідає, що UKRSIBBANK активно інтегрує цифрові можливості у повсякденне життя, поширюючи корисні інновації, які мають позитивний вплив на суспільство. «Підтримуючи сервіс єМалятко, ми робимо його більш доступним для молодих батьків по всій Україні. А отже вони можуть успішно, просто та безпечно оформити низку документів прямо у пологовому будинку, а свій вільний час присвятити родині. Як частина BNP Paribas, банк активно підтримує ініціативи, які покращують якість громад у країнах присутності групи», — зазначає вона.

Костянтин Васюк, Виконавчий директор Асоціації ІТ Ukraine, зазначив: «Ми радіємо, що Асоціація стала технічним партнером впровадження такого важливого сервісу, як єМалятко. Члени асоціації активно долучаються до ініціативи, перемовини тривають, тож сподіваємось, що успішний приклад EPAM та UKRSIBBANK стане стартом довготривалої співпраці».

«Щодня близько 200 малюків отримують свої перші документи за допомогою єМалятко. Усього ж послугою вже скористалася 6 671 українська родина. 6 578 малюків отримали індивідуальний податковий номер, 4 569 — УНЗР. Грошову допомогу на дитину отримала 4 951 родина. Проведено 2 267 реєстрацій місця проживання дитини та нарахована допомога на 109 діток з багатодітних сімей. А на початку червня комплексна послуга єМалятко з’явиться у 50-ти нових містах та селищах. Ми щиро дякуємо партнерам — компаніям-членам Асоціації “IT Ukraine” EPAM та UKRSIBBANK BNP Paribas Group за технічну допомогу», — коментує Віктор Лях, президент Фонду Східна Європа.
__________

єМалятко — інноваційний державний сервіс, який був створений для полегшення перших днів батьківства Програмою EGAP разом із Міністерством цифрової трансформації України, що дозволяє оформити до десяти послуг за однією заявою.

Раніше, щоб отримати необхідні державні послуги, батькам потрібно було відвідати близько 11 установ, зібрати близько 37 документів і витратити на це приблизно 10 днів. єМалятко — це сервіс, який об’єднує всі пов’язані з народженням дитини послуги в одну заяву, що подається в пологовому будинку, ЦНАП або ДРАЦС.

2 січня єМалятко першими протестували жителі Харкова, а протягом 5 місяців географія комплексної послуги значно розширилася. Зараз послуга доступна на 179 локаціях у 31 місті: її можна отримати у одному з 28-ми пологових будинках, 57 ЦНАП або 94 відділів ДРАЦС: https://bit.ly/eMalyatko. А до кінця року єМалятко стане доступним онлайн на Єдиному порталі державних послуг Дія — з будь-якої точки країни.
Поділитися статтею:
Асоціація “IT Ukraine” Долучилась до Проекту єМалятко

Компанії-члени Асоціації “IT Ukraine” підтримали проєкт єМалятко, який значно спрощує батькам новонароджених процес оформлення адміністративних послуг для немовлят. Компанії передали 100 ноутбуків та 39 принтерів за сприяння Фонду Східна Європа до пологових будинків, органів Державної реєстрації актів цивільного стану та Центрів надання адміністративних послуг. єМалятко – це комплексна послуга для батьків новонароджених, яка дозволяє батькам оперативно отримати до […]

https://itcluster.lviv.ua/wp-content/uploads/2022/08/d0b0d181d0bed186d196d0b0d186d196d18f-it-ukraine-d0b4d0bed0bbd183d187d0b8d0bbd0b0d181d18c-d0b4d0be-d0bfd180d0bed0b5d0bad182d183_62f86d1479ed9.png
Скопійовано!