18 Листопада, 2022
Час читання: 3 хв.

Avenga придбала провідну аргентинську IT-компанію IncluIT

Компанія Avenga, глобальна інженерно-консалтингова платформа, придбала аргентинську IT-компанію IncluIT, що надає послуги понад 60 клієнтам, включаючи відомі світові бренди. Компанія зі штаб-квартирою в Кордові налічує 800 професіоналів, що працюють із 17 країн, переважно  Латинської Америки.

Це дозволить Avenga вести операційну діяльність в одному часовому поясі з її американськими замовниками та ще більше посилити і без того впевнену присутність платформи на ринку США. Засновники та досвідчені керівники IncluIT, Альберто Харріаге та Рафаель Ібанез, залишаться на керівних посадах, щоб стимулювати майбутнє зростання Avenga у США і Латинській Америці та реалізувати нові придбання активів в латиноамериканському регіоні.

“IncluIT це сильна успішна компанія з довгою та гордою історією, що налічує майже три десятиліття. Завдяки цьому значущому придбанню Avenga стає справжнім світовим чемпіоном із широкою мережею центрів розробки в Європі, Латинській Америці та Південно-Східній Азії. Ми плануємо використовувати існуючу екосистему, розроблену IncluIT, для подальшого розширення в Латинській Америці. Завдяки досвіду команди IncluIT у галузях автомобільної промисловості, телекомунікацій, страхування та фінансів ми маємо унікальні можливості надавати першокласні послуги нашим клієнтам зі зручного місця”, – говорить Юрій Адамчук, Avenga Group CEO.

Avenga прискорює зростання

Avenga була створена в 2019 році шляхом злиття чотирьох раніше незалежних IT-компаній. Відтоді платформа стрімко розвивалася та зарекомендувала себе як глобальний гравець у сфері розробки складних ІТ-проєктів та цифрової трансформації для клієнтів корпоративного рівня. З придбанням IncluIT, Avenga розширилась до 4300 фахівців та 31 офісу у Європі, Азії, Латинській Америці та США. Діяльність компанії підтримується інвестиціями під управлінням Oaktree Capital Management L.P. та Cornerstone Investment Management.

“IncluIT пройшла довгий шлях відтоді, як ми з Альберто заснували компанію в 1994 році. Останні декілька років принесли швидкий розвиток. Приєднання до Avenga забезпечить нам ще стрімкіше зростання, оскільки ми отримуємо доступ до більшого та різноманітнішого набору компетенцій разом із ширшою клієнтською базою, що дозволить нам ще потужніше розвивати IncluIT”, говорить Рафаель Ібанез, керуючий директор з продажу Avenga LATAM.

Як і ми, Avenga має репутацію ціннісно-орієнтованої компанії, що зосереджена на задоволенні потреб клієнтів і є чудовим місцем для роботи. Я з нетерпінням чекаю цієї захоплюючої нової глави та розкриття потенціалу і синергії завдяки тісній співпраці”, – ділиться думками Альберто Харріаге, керуючий операційний директор Avenga LATAM.

“Партнерство Avenga з компанією IncluIT та її засновниками ще більше посилить її глобальний внесок і дозволить покращити швидко зростаючі позиції бізнесу у США. Ми також бачимо IncluIT як дуже сильну платформу для подальшого розвитку в Латинській Америці шляхом придбання активів та партнерства”, – говорить Карім Хайраллах, генеральний директор і портфельний менеджер Європейського основного фонду в Oaktree Capital Management, L.P.

Поділитися статтею:
Avenga придбала провідну аргентинську IT-компанію IncluIT

Компанія Avenga, глобальна інженерно-консалтингова платформа, придбала аргентинську IT-компанію IncluIT, що надає послуги понад 60 клієнтам, включаючи відомі світові бренди. Компанія зі штаб-квартирою в Кордові налічує 800 професіоналів, що працюють із 17 країн, переважно  Латинської Америки. Це дозволить Avenga вести операційну діяльність в одному часовому поясі з її американськими замовниками та ще більше посилити і без […]

https://itcluster.lviv.ua/wp-content/uploads/2023/01/avenga-prydbala-providnu-argentynsku-it-kompaniyu-incluit_63bd8207cead7.jpeg
Скопійовано!