29 Березня, 2021
Час читання: 2 хв.

Avenga Приєдналась до Ініціативи ООН Global Compact

Компанія Avenga повідомляє, що приєдналася до ініціативи ООН Global Compact – добровільної leadership-платформи для розробки та впровадження відповідальної практики ведення бізнесу. Avenga пишається тим, що приєднується до світового співтовариства перспективних компаній, які прагнуть зробити позитивний вплив на суспільство та навколишнє середовище, застосовуючи в ділових діях максимальну відданість.

ООН Global Compact є натхненням для компаній у всьому світі для узгодження своїх операцій та стратегій у рамках десяти загальновизнаних принципів прав людини, праці, навколишнього середовища та боротьби з корупцією та для вжиття заходів на підтримку цілей ООН та питання, втілені в Цілях сталого розвитку (ЦУР).

ООН Global Compact був започаткований у 2000 році, і сьогодні це найвідоміша ініціатива корпоративної стійкості у світі, в якій понад 12 000 компаній та 3 000 організацій, розташованих у понад 160 країнах, представляючи майже кожен сектор та розмір.

Як учасник ООН Global Compact, Avenga інтегрує Десять принципів Глобального договору ООН у стратегію діяльності, щоб створити культуру доброчесності та зобов’язання щодо стійкості у всіх представництвах компанії. Компанія вживає заходів, щоб надихнути та виступати за приєднання інших до цього глобального руху та сприяти покращенню добробуту суспільства, захисту навколишнього середовища і сприянню зростанню світової економіки на стійкій основі.

Для мене честь приєднатися до ООН Global Compact і стати частиною глобального руху компаній та зацікавлених сторін, які приймають рішучі ділові рішення, щоб сформувати кращий світ, який ми всі хочемо для нас та наступних поколінь. В Avenga, ми застосовуємо корпоративні практики сталого бізнесу з метою створення інтегрованих економічних, соціальних та екологічних цінностей. Приєднуючись до ООН Global Compact, ми розширюємо нашу стратегію сталого розвитку, оскільки вважаємо, що це наша місія як компанії та кожної людини, виховувати здорове, безпечне та справедливе суспільство, а також сприяти справедливому збалансованому зростанню бізнесу та захисту планети “, – зазначив Ян Веберінг, СЕО, Avenga.
Поділитися статтею:
Avenga Приєдналась до Ініціативи ООН Global Compact

Компанія Avenga повідомляє, що приєдналася до ініціативи ООН Global Compact – добровільної leadership-платформи для розробки та впровадження відповідальної практики ведення бізнесу. Avenga пишається тим, що приєднується до світового співтовариства перспективних компаній, які прагнуть зробити позитивний вплив на суспільство та навколишнє середовище, застосовуючи в ділових діях максимальну відданість. ООН Global Compact є натхненням для компаній у […]

https://itcluster.lviv.ua/wp-content/uploads/2022/08/avenga-d0bfd180d0b8d194d0b4d0bdd0b0d0bbd0b0d181d18c-d0b4d0be-d196d0bdd196d186d196d0b0d182d0b8d0b2d0b8-d0bed0bed0bd-global-compact_62f86ad8d7eb6-scaled.jpeg
Скопійовано!