2 Грудня, 2020
Час читання: 3 хв.

Avenga – Рік на Міжнародному ІТ-ринку

Avenga – міжнародна ІТ компанія, яка запроваджує технологічні та цифрові трансформації бізнесам. Компанія розробляє стратегію, дизайн, технологічні рішення та програмні продукти та є експертом в складних технологічних рішеннях для таких індустрій як фарма, фінанси, страхування, нерухомість та автомобілебудування.

У 2019-му Avenga зросла вп’ятеро завдяки об’єднанню із трьома європейськими ІТ компаніями — IT Kontrakt, Solidbrain та Sevenval. У ці дні Avenga святкує першу річницю свого бренду після об’єднання. Зараз компанія об’єднує 2500 професіоналів у 18 локаціях в Європі, Азії та США. В Україні команда складає понад 500+ спеціалістів у 8 містах — Львів, Київ, Івано-Франківськ, Хмельницький, Луцьк, Полтава, Черкаси та Вінниця.

Окрім цього, Avenga є членом Forbes Technology Council і входить в Top Salesforce consultancy на Clutch та Top IT services and solution provider on GoodFirms. А також є срібним партнером Salesforce й золотим партнер Microsoft. Найкращі ІТ-послуги та постачальник рішень на GoodFirms.

Марта Романяк, Country Director Ukraine в Avenga, про перший рік існування Avenga: “Цей рік був надзвичайно непередбачуваним для нас усіх. Я зрозуміла, що який би хороший у нас не був план, але в один момент все може піти не по плану. Тому, цей рік навчив приймати швидкі та складні рішення, брати за них відповідальність, а головне — працювати, як команда. Без команди нічого не можливо, без команди не можливо будувати сильну компанію.  Avenga – це про людей, які кожного дня своєю відданістю та працею роблять цю компанію сильнішою, це про лідерів, які вміють працювати, як команда, заради спільної Аvenga-мети!”.

Перший рік компанії випав на час пандемії, проте Avenga не закрила жодного офісу та не переживала скорочення своїх спеціалістів. Щобільше, компанія продовжує активно зростати та набирає нових колег в тому числі і на ремоут.   Марта Романяк поділилася досвідом, як компанія справлялася з карантинними обмеженнями: “Ми стали ще більше human oriented і зараз це основа побудови компанії майбутнього, адже  за кожним кодом стоїть Людина.  Всі обмеження, які ми приймали у зв’язку з пандемією, перш за все враховували інтереси наших людей, їхній комфорт та безпеку. З перших днів локдауну ми виділили для себе 2 пріоритети — це безпека людей та ріст компанії. І нам це вдається. Я поставила за мету, що після пандемії ми маємо вийти ще сильнішими. І так це відбувається, ми досягаємо поставленого результату з мінімальними втратами, а це зараз найголовніше”.У 2021 році Марта Романяк ставить перед собою та Авенгою цілі увійти в топ компаній України. Реалізувати всі челенджі, зібрати найкращі таланти ІТ-індустрії в Аvenga, при цьому зберегти вже існуючі таланти та кращих працівників сфери.
Поділитися статтею:
Avenga – Рік на Міжнародному ІТ-ринку

Avenga – міжнародна ІТ компанія, яка запроваджує технологічні та цифрові трансформації бізнесам. Компанія розробляє стратегію, дизайн, технологічні рішення та програмні продукти та є експертом в складних технологічних рішеннях для таких індустрій як фарма, фінанси, страхування, нерухомість та автомобілебудування. У 2019-му Avenga зросла вп’ятеро завдяки об’єднанню із трьома європейськими ІТ компаніями — IT Kontrakt, Solidbrain та […]

https://itcluster.lviv.ua/wp-content/uploads/2022/08/avenga-d180d196d0ba-d0bdd0b0-d0bcd196d0b6d0bdd0b0d180d0bed0b4d0bdd0bed0bcd183-d196d182-d180d0b8d0bdd0bad183_62f86bfba6bea.jpeg
Скопійовано!