14 Лютого, 2024
Час читання: 2 хв.

Безкоштовна Open Networking онлайн-програма для C, C++ і Python AQA від PLVision 

Прагнеш створювати інноваційні мережеві продукти, якими користуються мільйони людей? Долучайся до безкоштовного онлайн-курсу від PLVision та відкривай для себе шлях до стабільної зайнятості та успіху у затребуваному домені.

Цей курс створено для С, С++ та Python AQA інженерів (2+ роки досвіду), які хочуть  перейти на новий рівень професійного розвитку. Навчальна програма складається з 4 послідовних частин:

  • Linux, Docker, Git
  • Networking, Linux Networking
  • SAI
  • Microsoft Azure SONiC

Ти можеш самостійно складати власний графік навчання і проходити його у зручному для себе темпі. Після кожної з частин, експерти PLVision в реальному часі перевіряють виконані завдання та надають конструктивний зворотній зв’язок. Це допоможе тобі швидко опанувати актуальні технології та здобути практичні вміння у мережевих розробках. Перші успішні випускники вже приєднались до команди PLVision, створюють інноваційні мережеві продукти, та співпрацюють з фахівцями з топових компаній світу в межах опенсорс-спільнот. Долучайся і ти!

Як зареєструватися на Open Networking Program?

  • Переглянь деталі курсу та надсилай CV чи лінк на LinkedIn-профіль на hr@plvision.eu.
  • Рекрутинг-команда PLVision проаналізує твоє резюме та надасть тобі зворотній зв’язок.
  • Якщо твій твій досвід та навички відповідають вимогам для старту навчання, тебе запросять на коротке інтерв’ю, щоб познайомитись ближче.
  • Отримуй безкоштовний доступ до онлайн-лекцій та розпочинай своє навчання у зручному для тебе темпі.
  • Після успішного закінчення курсу отримуй запрошення на співбесіду і ставай частиною експертної команди PLVision.

Деталі курсу тут.

Про PLVision
PLVision — це технологічна компанія з 100% українським капіталом, яка спеціалізується на розробці програмних продуктів для комп’ютерних мереж та вбудованих систем.  Завдяки нашій унікальній спеціалізації ми активно розширяємо діючі та стартуємо нові проєкти і пропонуємо реальні вакансії для інженерів в Україні.

Поділитися статтею:
Безкоштовна Open Networking онлайн-програма для C, C++ і Python AQA від PLVision 

Прагнеш створювати інноваційні мережеві продукти, якими користуються мільйони людей? Долучайся до безкоштовного онлайн-курсу від PLVision та відкривай для себе шлях до стабільної зайнятості та успіху у затребуваному домені. Цей курс створено для С, С++ та Python AQA інженерів (2+ роки досвіду), які хочуть  перейти на новий рівень професійного розвитку. Навчальна програма складається з 4 послідовних […]

https://itcluster.lviv.ua/wp-content/uploads/2024/02/cover_1200x630_it_cluster-1.jpg
Скопійовано!