8 Листопада, 2022
Час читання: 2 хв.

Bitcom – новий учасник Львівського ІТ Кластера

Bitcom – компанія з розробки програмного забезпечення зі Львова. Компанія зосереджена на технологіях JavaScript і пов’язаних фреймворках, бібліотеках та інструментах. Компанія створює веб- та мобільні додатки для клієнтів у таких галузях, як смарт-фармінг, фінтех, охорона здоров’я, фармацевтика, електронна комерція тощо.

Bitcom допомагає стартапам і малим та середнім підприємствам розробляти MVP, пілотні продукти, прототипи, а також автоматизувати та оцифровувати бізнес-процеси. Bitcom об’єднує команду професіоналів у React, Node, React Native, які можуть допомогти створити продукт з нуля, а також масштабувати команду для існуючих проєктів.

“Ми дуже раді об’єднати зусилля зі спільнотою Львівського ІТ Кластера та зробити свій внесок у чудову роботу, розпочату Кластером. Ми вже побачили вплив сміливих та масштабних проєктів Львівського ІТ Кластера у сфері R&D, освіти, екосистеми ІТ-бізнесу тощо. І ми впевнені, що в найближчому майбутньому, коли ми будемо разом відновлювати нашу Україну, будуть нові і цікаві проєкти,” каже Сергій Карп’як, директор Bitcom.

“Вітаю команду Bitcom з приєднанням до нашої ІТ-спільноти. Переконаний, що підтримка компаніями одне одного та всіх, хто цього потребує в складний для країни час – це шлях до перемоги, вдосконалення нашого теперішнього і, безумовно, творення успішного майбутнього. Сподіваємось на активну участь Bitcom в проєктах Львівського ІТ Кластера,” – Степан Веселовський, СЕО Львівського ІТ Кластера.

Поділитися статтею:
Bitcom – новий учасник Львівського ІТ Кластера

Bitcom – компанія з розробки програмного забезпечення зі Львова. Компанія зосереджена на технологіях JavaScript і пов’язаних фреймворках, бібліотеках та інструментах. Компанія створює веб- та мобільні додатки для клієнтів у таких галузях, як смарт-фармінг, фінтех, охорона здоров’я, фармацевтика, електронна комерція тощо. Bitcom допомагає стартапам і малим та середнім підприємствам розробляти MVP, пілотні продукти, прототипи, а також […]

https://itcluster.lviv.ua/wp-content/uploads/2023/01/bitcom-novyj-uchasnyk-lvivskogo-it-klastera_63bd8276f09c0.png
Скопійовано!