21 Листопада, 2022
Час читання: 1 хв.

Bitmedia Labs приєдналася до Львівського ІТ Кластера

Bitmedia Labs на ринку з 2014 року, ефективно функціонує в усьому світі з командою понад 90 амбіційних і висококваліфікованих професіоналів, які створюють успішні проєкти в таких сферах, як системи онлайн-реклами для криптосфери, ігри на блокчейні та продукти NFT. 

З початку повномасштабної війни в Україні команда Bitmedia Labs виросла більш ніж вдвічі, навіть у ці складні часи компанія продовжує розвивати бізнес, підтримувати економіку України, створювати нові робочі місця в Україні та поза її межами.

Технології, з якими працює Bitmedia Labs: Goland, Node.Js, React, Python, PHP, Cassandra, Clickhouse, MongoDB, MySQL, BigQuery, Redis, PlayCanvas, WebGL. Компанія має 6 внутрішніх ринкових продуктів, 3 000 000 зареєстрованих користувачів, 15 000 000 веб-переглядів.

“Ми раді приєднатись до Львівського ІТ Кластера, стати частиною спільноти однодумців, продовжувати розвиватись та ділитись досвідом навіть у часи війни. Впевнений, це буде продуктивна співпраця в середовищі професіоналів,” СЕО Bitmedia Labs Матвій Дядьков.

“Вітаємо команду Bitmedia Labs у Львівському ІТ Кластері. Саме завдяки таким проактивним молодим людям з власними ідеями спільнота росте не просто кількісно, а якісно. Вірю, що наша співпраця буде плідною, спрямованою на активний розвиток ІТ-індустрії Львова та України загалом,” – додає Степан Веселовський, СЕО Львівського ІТ Кластера.

Поділитися статтею:
Bitmedia Labs приєдналася до Львівського ІТ Кластера

Bitmedia Labs на ринку з 2014 року, ефективно функціонує в усьому світі з командою понад 90 амбіційних і висококваліфікованих професіоналів, які створюють успішні проєкти в таких сферах, як системи онлайн-реклами для криптосфери, ігри на блокчейні та продукти NFT.  З початку повномасштабної війни в Україні команда Bitmedia Labs виросла більш ніж вдвічі, навіть у ці складні […]

https://itcluster.lviv.ua/wp-content/uploads/2023/01/bitmedia-labs-pryyednalasya-do-lvivskogo-it-klastera_63bd81fa49fa1.png
Скопійовано!