13 Жовтня, 2022
Час читання: 2 хв.

Bits Orchestra приєднались до Львівського ІТ Кластера

Перш ніж Bits Orchestra стала компанією, вона була бажанням. Наміром реалізувати власний потенціал, ідеї та залучити людей зі схожими поглядами. Компанія ґрунтувалася на вірі в те, що талановиті й непосидючі люди, які володіють владою й самостійністю для досягнення успіху, матимуть дивовижний ефект. В середині компанії вдалося зберегти затишну, «домашню» атмосферу, і вони цим пишаються. Можливість висловитися та бути почутим, довіра та підтримка – це те, що колеги у компанії найбільше цінують.

Команда допомагає вирішувати бізнес-проблеми, підвищувати ефективність маркетингу та прискорювати цикл продажів, за допомогою простих, але розумних інструментів та рішень. Їх основна роль – це впровадження оцифрування, автоматизації та оптимізації процесів. Спеціалісти з Bits Orchestra мають вагомий досвід роботи з такими платформами на .NET CMS, Kentico Experience і Kloud, OrchardCore та Umbraco. Крім того, вони мають величезний досвід роботи з NET. Core, ASP.NET MVC, JavaScript, TypeScript, React Native, SQL, AWS, Azure. Вони працюють в домені електронної комерції, освіти, фінансів, безпеки, логістики, охорони здоров’я та військовій сфері. Через свої переконання, не працюють із азартними іграми.

З самого початку війни компанія не стояла осторонь, а допомагала в боротьбі з російським агресором та підтримувала тих, хто постраждав від оркської навали. На другий день повномасштабного вторгнення, благодійні внески від Bits Orchestra були перераховані у фонди «Повернись живим» і «Нацбанк». У найгарячіший період війни команда активно волонтерила, допомагала з облаштуванням житла для тимчасово переміщених осіб, закуповувала військову техніку та автомобілі тощо. Також, у серпні, ми долучилися до збору коштів DOU та Повернись живим на придбання комплексу ПД-2.

«Ми раді приєднатися до ІТ Кластера та сподіваємось, що обмін знаннями та досвідом з усіма учасниками Кластера, принесе багато користі кожному з нас», – сказав Роман Гутник, CEO та засновник Bits Orchestra.

«Наша спільнота стає щораз сильнішою, коли поповнюється новими учасниками. Щасливий, що завдяки таким компаніям, як Bits Orchestra, ми будемо ще більш витривалими та ефективними у своїй роботі, та спільно реалізовуватимемо наші амбітні проєкти», – зазначив Степан Веселовський, СЕО Львівського ІТ Кластера.

Поділитися статтею:
Bits Orchestra приєднались до Львівського ІТ Кластера

Перш ніж Bits Orchestra стала компанією, вона була бажанням. Наміром реалізувати власний потенціал, ідеї та залучити людей зі схожими поглядами. Компанія ґрунтувалася на вірі в те, що талановиті й непосидючі люди, які володіють владою й самостійністю для досягнення успіху, матимуть дивовижний ефект. В середині компанії вдалося зберегти затишну, «домашню» атмосферу, і вони цим пишаються. Можливість висловитися та бути почутим, […]

https://itcluster.lviv.ua/wp-content/uploads/2023/01/bits-orchestra-pryyednalys-do-lvivskogo-it-klastera_63bd834c4f9d9.png
Скопійовано!