9 Лютого, 2021
Час читання: 2 хв.

BJet Долучились до Спільноти Кластера

Історія платформи BJet та компанії BusinessJetPro беруть свій початок у 2016 році. Тоді на майданчику Львівського ІТ Кластера зібралася група ентузіастів, заряджених бажанням допомогти українському бізнесу та знайти альтернативне рішення існуючим системам для управління підприємством.

Ця ідея знайшла підтримку серед топ-менеджерів провідних українських ІТ-компаній, фінансистів та експертів з менеджменту. Технологічний продукт, над яким у 2018 році почалася робота, мав два амбітні завдання: не лише стати українською альтернативою існуючим рішенням, але й вирішити низку проблем, які стоять перед бізнесом та принципово змінити ринок.

На різних етапах роботи до формування і створення продукту долучились представники різних сфер бізнесу, експерти компанії SoftServe та команда BusinessJetPro, що втілила у життя цей проєкт в тісній співпраці з асоціацією Odоо в Україні.

Місія компанії – забути про монополію та закриті системи, позбутися залежності від провайдерів і супроводу, змінити парадигму використання систем з управління підприємством. BJet прагне дати поштовх до розвитку компаній за рахунок продукту, а не навпаки.

Із BJet, клієнти 24/7 бачать свої доходи та витрати. Фінансова, податкова та управлінська звітність в одній системі, яка адаптована до реалій ведення бізнесу в Україні. Система автоматично проводить контроль договорів та оплат, а отриману інформацію формує у звіти та дашборди.

«Вітаю компанію BJet в нашій спільноті. На сьогодні, Кластер – найбільша бізнес-спільнота ІТ компаній країни і з кожною новою компанією ми ростемо не лише кількісно, ми ростемо ідейно. Попереду в нас – багато спільних зустрічей, рішень, та проєктів. Дякую за те, що ви обрали змінювати наше місто та розвивати ІТ-індустрію разом з нами» – Степан Веселовський, СЕО, Львівський ІТ Кластер.

Компанія запрошує керівників та фінансових директорів, а також всіх кого цікавлять сучасні рішення для управління бізнесом на вебінар, який відбудеться 16 лютого. Додавайтесь за цим посиланням.

Поділитися статтею:
BJet Долучились до Спільноти Кластера

Історія платформи BJet та компанії BusinessJetPro беруть свій початок у 2016 році. Тоді на майданчику Львівського ІТ Кластера зібралася група ентузіастів, заряджених бажанням допомогти українському бізнесу та знайти альтернативне рішення існуючим системам для управління підприємством. Ця ідея знайшла підтримку серед топ-менеджерів провідних українських ІТ-компаній, фінансистів та експертів з менеджменту. Технологічний продукт, над яким у 2018 […]

https://itcluster.lviv.ua/wp-content/uploads/2022/08/bjet-d0b4d0bed0bbd183d187d0b8d0bbd0b8d181d18c-d0b4d0be-d181d0bfd196d0bbd18cd0bdd0bed182d0b8-d0bad0bbd0b0d181d182d0b5d180d183_62f86b773954a.png
Скопійовано!