22 Грудня, 2022
Час читання: 1 хв.

IT-компанія BJet: знижки при впровадженні ERP в 2023 році

IT-компанія BJet як учасник ринку ERP-систем рекомендує звернути увагу на новорічну пропозицію компанії Self-ERP, з якою BJet співпрацює в поширенні софта для бізнесу, покликаного замінити російські продукти.

Команда Self-ERP вже готується до року 2023 – пропонує унікальні умови на впровадження ERP Odoo EE 16 (бельгійська платформа, яка нараховує понад 7 млн. користувачів по всьому світу). І все це – використовуючи найкращі світові практики та власний досвід автоматизацій в Україні!

Адже грудень – вдалий місяць для планування розвитку бізнесу на наступний рік. Сьогодні автоматизація процесів – це бізнес-необхідність, яка стає конкурентною перевагою для будь-якої компанії.

До 12 січня ви можете за меншу ціну вдосконалити свої бізнес-процеси та вивести вашу компанію на новий рівень із європейським фокусом. Саме зараз є унікальна можливість отримати знижку 25% на впровадження ERP в 2023 році. Крім того, кожен учасник отримає подарунок – ефективні інструменти планування бізнес-процесів.

Винагороди:
  • 1 місце – мінус 25% на впровадження ERP системи у 2023 році
  • 2 та 3 місця – мінус 10% на впровадження ERP системи у 2023 році
  • Усі учасники гарантовано отримують – Чекліст “30 процесів підготовки до автоматизації бізнесу”.

BJet рекомендує: долучайтесь просто зараз – заповнюйте форму онлайн та чекайте на удачу – 12 січня, компанія-організатор обере переможця та повідомить про це всіх учасників.

А свій гарантований подарунок ви зможете отримати одразу!

Поділитися статтею:
IT-компанія BJet: знижки при впровадженні ERP в 2023 році

IT-компанія BJet як учасник ринку ERP-систем рекомендує звернути увагу на новорічну пропозицію компанії Self-ERP, з якою BJet співпрацює в поширенні софта для бізнесу, покликаного замінити російські продукти. Команда Self-ERP вже готується до року 2023 – пропонує унікальні умови на впровадження ERP Odoo EE 16 (бельгійська платформа, яка нараховує понад 7 млн. користувачів по всьому світу). І все це – […]

https://itcluster.lviv.ua/wp-content/uploads/2023/01/it-kompaniya-bjet-znyzhky-pry-vprovadzhenni-erp-v-2023-roczi_63bd7ff9c8e78.png
Скопійовано!