26 Березня, 2024
Час читання: 1 хв.

Boosta анонсувала запуск проєкту AlgoriTech

Міжнародна ІТ-компанія Boosta продовжує розширювати свою присутність на зовнішньому ринку та готова надавати ще більше сервісних послуг. Тільки минулого місяця Boosta анонсувала поповнення свого портфоліо UX-агенцією Hot Pies та сервісом зі створення контенту Contenter, а вже в березні заявила про вихід на зовнішній ринок ще однієї команди.

AlgoriTech – це команда спеціалістів, яка вже 7 років надає послуги веб-розробки повного циклу з фокусом на SEO-оптимізацію. AlgoriTech мають експертизу для надання таких сервісів:

  • веб-розробка;
  • UI/UX Дизайн;
  • підтримка та рефакторинг;
  • технічний аудит сайту;
  • розробка MVP.

Команда AlgoriTech зосереджена на пошуку найкращих ідей та їх імплементації для підприємств будь-якого розміру. Їхні клієнти це:

  • команди, які реалізують стратегії афіліатного маркетингу;
  • маркетингові агентства, що потребують надійної і системної веб-розробки для їхніх клієнтів.

Ілля Батрак, Service Delivery Director у Boosta, коментує:

“Запуск AlgoriTech є важливим кроком, що дозволяє запропонувати наш досвід web-розробки зовнішнім B2B клієнтам. Ми володіємо не просто технічною експертизою, а глибоким розумінням клієнтів з маркетингових та продуктових команд, що дозволяє нам ефективно впроваджувати найскладніші рішення з урахуванням вимог високої продуктивності та SEO.”

Більше про послуги AlgoriTech та їхню експертизу дізнавайтесь на сайті.

Поділитися статтею:
Boosta анонсувала запуск проєкту AlgoriTech

Міжнародна ІТ-компанія Boosta продовжує розширювати свою присутність на зовнішньому ринку та готова надавати ще більше сервісних послуг. Тільки минулого місяця Boosta анонсувала поповнення свого портфоліо UX-агенцією Hot Pies та сервісом зі створення контенту Contenter, а вже в березні заявила про вихід на зовнішній ринок ще однієї команди. AlgoriTech – це команда спеціалістів, яка вже 7 […]

https://itcluster.lviv.ua/wp-content/uploads/2024/03/obkladynka.jpg
Скопійовано!