16 Вересня, 2025
Час читання: 2 хв.

Boosta та Honeytech запустили маркетингову школу Marketing Talents Vision

Холдингова ІТ-компанія Boosta та продуктова компанія Honeytech запустили освітній проєкт — Marketing Talents Vision. Це школа для тих, хто мріє розпочати кар’єру в діджитал-маркетингу або змінити професійний напрям.

Програма триватиме півтора місяця, впродовж яких учасників чекають лекції, практика, робота з реальними кейсами та командні проєкти. Загалом — понад 30 годин корисного контенту, який допоможе не просто слухати, а відразу застосовувати знання на практиці. 

Сильна експертиза Boosta та Honeytech у маркетингу стала основою для створення цієї програми. Boosta понад 11 років створює, розвиває та масштабує digital-бізнеси з глобальним потенціалом, має команду з більш ніж 600 спеціалістів та 15 бізнесів у своїй екосистемі. Серед них — Honeytech, продуктова компанія, що розвиває платформу з веб-коміксів та створює унікальний контент для неї. Тільки за останній рік команда досягнула 10х росту продукту і сьогодні має понад 10 млн користувачів. Такий досвід дає можливість ділитися не лише теорією, а й живими кейсами з практики.

Саме тому лекторами стануть практикуючі маркетологи з багаторічним досвідом, які зараз розвивають команду Honeytech (Boosta). Вони підготували два освітні блоки:

  • Основи маркетингу — фундаментальні знання для старту.
  • Другий блок на вибір: Креативний маркетинг або User Acquisition.

    Ідея створення школи виникла з бажання поділитися практичним досвідом і знаннями, які команда щодня застосовує у реальних проєктах. 

    Наталя Сумінова, Head of Marketing у Honeytech (Boosta), а також ініціаторка школи, пояснює ідею створення Marketing Talents Vision так:

    “Ми бачимо, як багато студентів, молодих амбітних спеціалістів чи тих, хто прагне змінити професію, шукають зрозумілий і структурований шлях у маркетинг. Marketing Talents Vision стане саме таким майданчиком — місцем, де можна отримати інтенсивні теоретичні та практичні знання. І не менш головне: після навчання найкращі студенти матимуть можливість отримати офер і забустити свою кар’єру.”

    Вступ до школи складається з трьох етапів: анкета, тестове завдання та кейс, а також співбесіда-знайомство. Такий відбір допоможе знайти учасників із сильною мотивацією та бажанням розвиватися у сфері. Подати заявку на навчання можна за посиланням.

    Поділитися статтею:
    Boosta та Honeytech запустили маркетингову школу Marketing Talents Vision

    Холдингова ІТ-компанія Boosta та продуктова компанія Honeytech запустили освітній проєкт — Marketing Talents Vision. Це школа для тих, хто мріє розпочати кар’єру в діджитал-маркетингу або змінити професійний напрям. Програма триватиме півтора місяця, впродовж яких учасників чекають лекції, практика, робота з реальними кейсами та командні проєкти. Загалом — понад 30 годин корисного контенту, який допоможе не […]

    https://itcluster.lviv.ua/wp-content/uploads/2025/09/boosta-x-it-cluster.png
    Скопійовано!