Політика справедливого доступу до ресурсів Львівського ІТ Кластера для компаній-учасниць


Кожна компанія-учасниця Кластеру незалежно від розміру має можливість розмістити на інформаційних ресурсах Кластеру наступні матеріали з певною періодичністю:


1. Веб-сайт:
  • 1 новинa/прес-реліз на місяць від 1 компанії. Новини публікуються протягом 5 робочих днів з моменту надання усіх матеріалів у відповідному форматі.
  • 1 подію (у форматі новини або прес-релізу) на місяць. Публікуються у разі надання повної інформації мінімум за 2 тижні до події.
  • Репост цієї інформації у FB (Необхідно надати текст для ФБ)

1.1. Журнал ITID Lviv
– публікація статті 2 рази на рік, інтерв’ю – раз на 2 роки.

Всі наступні розміщення (як на веб сайті так і у журналі ITID Lviv) поза своєю квотою компанія може робити на загальних умовах для не учасників Львівського ІТ Кластеру.


2. Правила надання матеріалів.

Усі тексти для веб-сайту надаються українською і англійською мовами. Публікація тексту в одному мовному варіанті неможлива. Довжина новини/прес-релізу не має перевищувати 550 слів та бути меншою за 350 слів.

Рекомендована довжина тексту для допису у Facebook – 100 слів


2.1. Правила надання візуалів

Кавер для новини

Розмір каверу для новини становить 1200×630 рх з безпечною зоною 950×476 рх. Зображення не повинно містити текстів та лого, накладених затемнень чи фільтрів. Важливі елементи зображення, обличчя людей і т.д. не повинні виходити за межі безпечної зони.


Макет:


Приклад готового зображення:


Фото в текст статті

Розмір фото становить 1200×630 px. Фото без написів.


Пост для Facebook

Розмір поста для фб становить 1200×630 px. В композиційному розміщенні тексту та лого потрібно врахувати поля (75 px зверху і 85 px зліва, справа та знизу)

Макет:

Приклад готового зображення:


Банер для подіі

Розмір кавера для події становить 1200×630 px з безпечною зоною 1200×567 px. В композиції потрібно також врахувати прямокутник з датою (автоматично накладається на сайті Кластеру) розміром 420х144 px

3. Журнал ITID Lviv:

  • Матеріали у журнал надаються англійською мовою, відповідно до теми випуску та згідно редакційної політики журналу.
  • Усі матеріали мають бути погоджені редакційною командою журналу

Редакційна політика ITID Lviv 2022.

Скопійовано!