Політика справедливого доступу до ресурсів Львівського ІТ Кластера для компаній-учасниць


Кожна компанія-учасниця Кластера, незалежно від розміру, має можливість розмістити на інформаційних ресурсах Кластера такі матеріали з певною періодичністю:


Веб-сайт:
 • 1 новинa/прес-реліз на місяць від компанії. Новини публікуються протягом 5 робочих днів з моменту надання усіх матеріалів у відповідному форматі.
 • 1 анонс події на місяць. Публікуються у разі надання повної інформації мінімум за 2 тижні до події.


Соцмережі Львівського ІТ Кластера:
 • Новини та анонси подій учасників Львівського ІТ Кластера включаються у дайджест, який виходить у місяць у всіх соцмережах Кластера та репост окремої новини раз у тиждень у сторі Instagram/Facebook Кластера.

    Включення новини у дайджест новин Кластера у соцмережах спільноти. Приклад формату


Правила надання матеріалів:
 • Компанії Кластера, які залучені у Програмі підтримки менторів або у партнерствах інших проєктів Кластера, можуть виходити із спільними постами. Деталі обговорюються індивідуально. Якщо у вас є запит на спільний пост, звертайтесь на пошту

 

Вікторії Бєлкіної,

SMM Manager Львівського ІТ Кластера victoria.belkina@itcluster.lviv.ua

Правила надання матеріалів:
 • Усі тексти для веб-сайту надаються українською і англійською мовами. Публікація тексту в одному мовному варіанті неможлива.

  Довжина новини/прес-релізу не має перевищувати 550 слів та бути меншою за 350 слів.


Правила надання візуалів:
 • Розмір візуалу для новини 1200×630 рх з безпечною зоною 950×476 рх. Зображення не повинно містити текстів та лого, накладених затемнень чи фільтрів. Важливі елементи зображення, обличчя людей і т.д. не повинні виходити за межі безпечної зони.


Перш ніж використовувати інформацію з метою, не вказаною в цій Політиці конфіденційності, ми попросимо вашої згоди на це.

Уся інформація, яка збирається, використовується та зберігається не передається третім особам окрім субпідрядників та проектних команд Асоціації «Львівський кластер інформаційних технологій та бізнес-послуг», які безпосередньо залучені до ведення необхідної статистики, без права передачі такої інформації третім особам та без права публічного розголошення (у окремих випадках, за необхідності, лише за згодою суб’єкта персональних даних).

Ми надаватимемо особисту інформацію за межами Асоціації «Львівський кластер інформаційних технологій та бізнес-послуг», якщо добросовісно вважатимемо, що використання, збереження, розголошення таких даних чи доступ до них є обґрунтовано необхідними, щоб: дотримуватися чинного законодавства, нормативних актів, юридичних процедур чи урядових запитів, що мають характер вимоги, примусово застосовувати відповідні Умови використання сервісу, зокрема розслідувати можливі порушення безпеки чи технічні проблеми, виявляти шахрайство, а також запобігати їм або використовувати інші заходи для протидії їм; захищати права, власність або безпеку Асоціації “Львівський кластер інформаційних технологій та бізнес-послуг”, наших користувачів і громадськості, як цього вимагає чи дозволяє закон.

Асоціація «Львівський кластер інформаційних технологій та бізнес-послуг», як Володілець, вживає всіх необхідних заходів, згідно ст. 24 Закону України «Про захист персональних даних» від 01.06.2010 р. № 2297-VI, для забезпечення захисту персональних даних.

Персональні дані видаляються або знищуються в порядку, встановленому відповідно до вимог Закону України «Про захист персональних даних».


Права суб’єкта персональних даних

Відповідно до чинного законодавства, ви, як суб’єкт персональних даних, маєте право просити нас надати детальну інформацію про те, які дані ми зібрали, а також можете подати запит на знищення цих даних чи виправлення будь-яких неточностей. Ви також маєте право просити нас надати вам ваші персональні дані, які ми зібрали, а також обмежити опрацювання, поширення або передачу таких даних. Ми не знищимо дані, які ми можемо зберігати відповідно до законодавства.

Також, ви, як суб’єкт персональних даних, можете заперечити обробку своїх персональних даних відповідно до чинного законодавства.

Задля оновлення, внесення змін, запиту щодо видалення даних, ви можете зв’язатися з нами за електронною адресою: info@itcluster.lviv.ua.

Ця Політика конфіденційності час від часу може бути оновлена, однак права суб’єкта персональних даних, описані у політиці, не обмежуються без вашої чіткої згоди.

У цій Політиці конфіденційності завжди вказується дата публікації останніх змін.

Скопійовано!