19 Лютого, 2024
Час читання: 2 хв.

Boosta втретє ввійшла до рейтингу “ТОП-25 роботодавців, відкритих до молоді” від STUD-POINT

Щороку молодіжна організація STUD-POINT відзначає компанії України, що співпрацюють з молоддю до 25 років: організовують освітні івенти, беруть участь у кар’єрних подіях, запрошують на стажування та роботу. Уже третій рік поспіль до цього рейтингу потрапляє міжнародна ІТ-компанія Boosta.

Ми у Boosta віримо, що молодь – це драйвер змін та прогресу. Саме тому докладаємо зусилля для того, щоб сприяти максимальному розвитку та реалізації молодих фахівців. І щиро вдячні STUD-POINT за їхню ініціативу, яка таким чином популяризує співпрацю зі студентством та допомагає будувати бренд роботодавця серед цієї аудиторії,” – коментує Анастасія Фіалковська, HR Director у Boosta. 

У 2023 році Boosta взяла участь у більш ніж 15 партнерських заходах для молоді, таких як Digital School, Soft Skills IT School, Marketing School від STUD-POINT, Весняний кар’єрний інтенсив у Львівській Політехніці, Global Career Days у КНУ ім. Шевченка, “Час працювати” та інші.

Boosta також активно допомагає у навчальному процесі студентів. Експерти компанії провели 10 лекцій та семінарів з напрямків дизайну, digital-маркетингу та розробки в українських університетах. А у лютому 2023 року спеціалісти Boosta взяли участь у курсі креативних професій від DEED4KIDS для українських дітей-сиріт, які зараз перебувають у Туреччині.

Якщо ви хочете запросити фахівця з Boosta для проведення лекції, вебінару чи воркшопу, пишіть сюди: students@boosta.co

Boosta також організовує самостійні ініціативи для розвитку студентів і допомоги їм зі стартом професійної карʼєри. 

  • Так, наприклад, у компанії функціонує освітній проєкт Boosta Academy. Ще в березні 2022 Boosta відкрила безкоштовний доступ до усіх курсів для українців і наразі курс “Customer Care: Support & Sales” досі залишається у відкритому доступі. Це прекрасна можливість освоїти нову професію та розпочати свою кар`єру. 
  • Окрім того, Boosta періодично запускає програми стажувань для студентів та спеціалістів різних сфер діяльності. У 2023 році було успішно проведено тритижневе оплачуване стажування для рекрутерів. За результатами цієї ініціативи до команди приєдналися дві талановиті рекрутерки.

Додатково компанія підтримує комунікацію з молоддю через телеграм-канал “Boosta для молоді”, де регулярно публікує актуальні вакансії, щоб допомогти початківцям розпочати свій професійний шлях. 

Поділитися статтею:
Boosta втретє ввійшла до рейтингу “ТОП-25 роботодавців, відкритих до молоді” від STUD-POINT

Щороку молодіжна організація STUD-POINT відзначає компанії України, що співпрацюють з молоддю до 25 років: організовують освітні івенти, беруть участь у кар’єрних подіях, запрошують на стажування та роботу. Уже третій рік поспіль до цього рейтингу потрапляє міжнародна ІТ-компанія Boosta. “Ми у Boosta віримо, що молодь – це драйвер змін та прогресу. Саме тому докладаємо зусилля для […]

https://itcluster.lviv.ua/wp-content/uploads/2024/02/boostaxstudpoint.png
Скопійовано!