20 Листопада, 2023
Час читання: 2 хв.

Boosta ввійшла до числа 10 найкращих роботодавців ІТ-сфери на думку студентів і випускників

У серпні-вересні 2023 року HR-бренд агенція UGEN провела опитування “Найкращий роботодавець-2023” серед студентів і недавніх випускників. За його результатами було складено рейтинг, в якому ІТ-компанія Boosta посіла 9-те місце.

Агенція UGEN, яка допомагає молоді у працевлаштуванні, а компаніям — у пошуках нових спеціалізованих кадрів, вже вдруге поспіль проводить подібне опитування. Boosta – серед найкращих компаній за вибором як  початківців на ринку праці, так і учасників опитування із досвідом роботи від одного до п’яти років.

“Ми живемо у світі, де молодь є рушійною силою змін на краще. Це особливо відчувається в Україні: наші молоді люди не тільки активно будують кар’єру, але й завзято підтримують країну. Тому бути в топ-10 цього рейтингу — не лише нагорода, а й підтвердження, що ми на правильному шляху. Дякуємо всім за довіру!” — коментує Анастасія Фіалковська, HRD у Boosta.

Boosta активно взаємодіє з університетами, про що свідчать підписані меморандуми про співпрацю з 10 українськими вишами. Компанія регулярно приєднується до кар’єрних та освітньо-культурних ініціатив, організовує лекції та активно розвиває інформаційний телеграм-канал “Boosta для молоді”, де публікує вакансії та інші можливості для студентів.

Одним із головних каналів взаємодії компанії з молоддю є Boosta Academy, де експерти Boosta навчають digital-професіям. Це можливість отримати цінні знання від професіоналів у сферах SEO, LinkBuilding, SMM, таргетинг тощо. 

Спеціалісти Boosta відкриті до партнерства з освітніми закладами та готові поділитися своєю експертизою. Якщо ви думаєте запросити фахівця Boosta для проведення лекції, вебінару або воркшопу, пишіть нам на пошту students@boosta.co.

Поділитися статтею:
Boosta ввійшла до числа 10 найкращих роботодавців ІТ-сфери на думку студентів і випускників

У серпні-вересні 2023 року HR-бренд агенція UGEN провела опитування “Найкращий роботодавець-2023” серед студентів і недавніх випускників. За його результатами було складено рейтинг, в якому ІТ-компанія Boosta посіла 9-те місце. Агенція UGEN, яка допомагає молоді у працевлаштуванні, а компаніям — у пошуках нових спеціалізованих кадрів, вже вдруге поспіль проводить подібне опитування. Boosta – серед найкращих компаній […]

https://itcluster.lviv.ua/wp-content/uploads/2023/11/ugen.png
Скопійовано!