21 Лютого, 2023
Час читання: 2 хв.

Brainstack_ – новий учасник Львівського ІТ Кластера

Brainstack_ — це українська мультипродуктова компанія, яка розробляє різноманітні кросплатформенні додатки, зокрема для батьківського контролю, здорового способу життя й інших напрямів.

Компанія на ринку вже 10 років. Сьогодні тут працюють 300+ людей: це спеціалісти відділів розробки, підтримки користувачів (customer care), маркетингу, аналітики та білінгу (проведення онлайн-платежів). 

Команда Brainstack_ має два офіси, в Києві та Івано-Франківську. Офіси компанії працюють для брейнстеківців як своєрідні пункти незламності, тому що вони повністю забезпечені всім необхідним для повноцінної роботи під час блекаутів, а також мають сховища, в яких можна перечекати повітряну тривогу. Офіс в Івано-Франківську слугував прихистком на початку повномасштабного вторгнення рф, в якому чи жили, чи тимчасово працювали працівники компанії зі своїми близькими та рідними.

У Brainstack_ також займаються благодійними ініціативами — підтримують дитячі будинки, сонячних дітей, регулярно стають донорами крові та мають власний корпоративний фонд допомоги ЗСУ «Фонд 1%».

“Раді можливості доєднатися до Lviv IT Cluster. Це наш перший досвід взаємодії з IT-ком’юніті. Ми прагнемо, щоб співпраця була корисною та продуктивною. Brainstack_ готов ділитися  досвідом з майбутнім поколінням айтівців в Україні”, — каже Володимир Ситніков, CEO Brainstack_

“Львівський ІТ Кластер відкритий до нових ідей та співпраці. Ми сподіваємося, що Brainstack_ стануть активними членами нашої тех-спільноти і долучаться до реалізації наших багатьох проєктів”, — додає Степан Веселовський, CEO Львівського IT Кластера.

Поділитися статтею:
Brainstack_ – новий учасник Львівського ІТ Кластера

Brainstack_ — це українська мультипродуктова компанія, яка розробляє різноманітні кросплатформенні додатки, зокрема для батьківського контролю, здорового способу життя й інших напрямів. Компанія на ринку вже 10 років. Сьогодні тут працюють 300+ людей: це спеціалісти відділів розробки, підтримки користувачів (customer care), маркетингу, аналітики та білінгу (проведення онлайн-платежів).  Команда Brainstack_ має два офіси, в Києві та Івано-Франківську. […]

https://itcluster.lviv.ua/wp-content/uploads/2023/02/for_cover_23-02-20.png
Скопійовано!