1 Листопада, 2022
Час читання: 2 хв.

Business Continuity Conference 2.0: проєкт підтримки для протидії зовнішнім загрозам

Наприкінці 2021 року Львівський ІТ Кластер запустив роботу BCP команди, аби підтримати компанії спільноти у підготовці business continuity планів у звʼязку з ризиком військового вторгнення росії. Команду очолив Нестор Швець – Chief Legal Officer Львівського ІТ Кластера. Наразі триває активна робота команди та стартувала закрита серія онлайн-подій Business Continuity Conference 2.0.

Ще на початку 2022 року ВСР команда запровадила наступні кроки:

  • Періодичні аналітичні дослідження ринку на тематику підготовки компаній до різних зовнішніх загроз.
  • Конференції і вебінари для обміну досвіду між компаніями Львівського ІТ Кластера щодо підготовки бізнесу до різного рівня ризиків, у тому числі військових дій.
  • Запуск окремого каналу комунікації Emergency Chat Lviv IT Cluster для підтримки комунікації між учасниками спільноти. 

Взимку ми організували ряд зустрічей із представниками влади, банківської системи та інтернет-провайдерами в межах Business Continuity Conference. Після 24 лютого команда продовжила роботу у безперервному консультаційному режимі.

У жовтні, після масових атак на енергетичну інфраструктуру України, BCP команда відновила онлайн-зустрічі у форматі закритої конференції для учасників Львівського ІТ Кластера. 25 жовтня відбулися дві зустрічі в межах Business Continuity Conference 2.0 для компаній спільноти. Ми зустрілися з міським головою Андрієм Садовим і очільником обласної військової адміністрації Максимом Козицьким. Говорили про готовність різних служб до аварійних і критичних ситуацій, віялові відключення електропостачання, забезпечення об’єктів критичної інфраструктури та бізнесу резервними джерелами живлення тощо.

28 жовтня відбулася онлайн-зустріч з представниками найбільших у Львові інтернет-провайдерів. На початку листопада ВСР команда Львівського ІТ Кластера також планує провести  зустріч із провайдерами мобільного звʼязку. Такі зустрічі допомагають керівникам компаній спільноти Львівського ІТ Кластера орієнтуватись у поточній ситуації, управляти ризиками. Формат дискусії також передбачає запитання і відповіді. Учасники спільноти отримують доступ до відеозапису конференцій та закритого Emergency Chat, де можуть як обговорювати актуальні питання публічно, так і звернутись до команди Кластера напряму.

Найближчим часом плануємо зустрічі з представниками інших важливих галузей, також триває співпраця Кластера з компанією SpaceX задля забезпечення потреб у резервному інтернет-звʼязку. Ми вдячні компаніям, партнерам та місцевій владі за згуртовану та оперативну реакцію на виклики, які постають перед тех-спільнотою через війну.

Поділитися статтею:
Business Continuity Conference 2.0: проєкт підтримки для протидії зовнішнім загрозам

Наприкінці 2021 року Львівський ІТ Кластер запустив роботу BCP команди, аби підтримати компанії спільноти у підготовці business continuity планів у звʼязку з ризиком військового вторгнення росії. Команду очолив Нестор Швець – Chief Legal Officer Львівського ІТ Кластера. Наразі триває активна робота команди та стартувала закрита серія онлайн-подій Business Continuity Conference 2.0. Ще на початку 2022 […]

https://itcluster.lviv.ua/wp-content/uploads/2023/01/business-continuity-conference-2-0-proyekt-pidtrymky-dlya-protydiyi-zovnishnim-zagrozam_63bd82b56ff2d.png
Скопійовано!