6 Квітня, 2023
Час читання: 4 хв.

CHI Software: Дивись рекламу та допомагай ЗСУ

У травні минулого року команда CHI Software представила українській аудиторії застосунок Be with UA, який має на меті допомагати ЗСУ. Принцип роботи дуже простий: користувач проходить пізнавальні квізи й крок за кроком допомагає наближати перемогу.

Ідея застосунку

Наразі додаток пропонує три типи вікторин для української та міжнародної аудиторії. Граючи, користувачі дивляться рекламу, один перегляд якої дорівнює 0,014 долара. Тобто кожна тисяча переглядів в середньому приносить до 14 доларів, у залежності від взаємодії з рекламою. Кошти в повному обсязі перераховуються на допомогу українським захисникам. Прибуток може бути вищим, якщо користувачі переглянуть до кінця відеоролик та перейдуть за посиланням з реклами.

Найбільша перевага додатка в тому, що він не вимагає жодних покупок або донатів. Користувачам потрібні лише стабільне інтернет-підключення та кілька хвилин вільного часу.

Деталі про пізнавальні квізи в додатку

В основі програми – дві вікторини для україномовних користувачів та одна для міжнародної аудиторії:

  • Вікторина на основі львівської ґвари. Користувачі повинні здогадатися, що означає певне слово з львівської говірки (діалекту). Це може бути непростим завданням, оскільки така ґвара є сукупністю українських, польських, німецьких, угорських та навіть англійських слів та виразів, що формувалися десятиліттями на території сучасного Львова (та вживаются й дотепер).
  • Вікторина на основі правил української граматики. Оскільки багато українців зараз в повсякденному житті переходять з російської на українську, їм потрібен допоміжний інструмент, щоб поновити знання з української граматики. Додаток пропонує питання на основі шкільної програми.
  • Вікторина англійською мовою на основі цікавих фактів про Україну. Будучи найбільшою європейською країною, Україна досі невідома багатьом іноземцям. Be with UA допомагає виправити це за допомогою питань про українську географію, поп-культуру, політику тощо.

Завантажуй Be with UA для iOS та Android-пристроїв.

Коментарі від команди та користувачки додатка

Команда не мала наміру створити щось неймовірне – скоріше, хотіли докласти якомога більше зусиль, щоб наблизити перемогу.

Ось історія Be with UA від одного з його творців:

«На третій день війни я зрозумів, що бойові дії закінчаться нескоро, й почав шукати шляхи для допомоги нашій країні.

Сьогодні багато українців втратили роботу та регулярний дохід – вони хочуть допомогти армії, але не знають, як це зробити. Тож було важливо створити такий додаток, яка не потребує жодних фінансових вкладень. З іншого боку, цей продукт повинен бути цікавим та корисним для користувачів.

Я знайшов однодумців серед моїх колег, і ми придумали ідею Be with UA: всі гроші з переглядів реклами ми переводимо на користь Збройних сил України», – Папін Паронікян, техлід Android-департаменту CHI Software.

Дизайнерка додатка також поділилася своїми думками:

«Через кілька днів після початку війни я покинула Україну та своє рідне місто – Харків. Перебуваючи за кордоном і в безпечному місці, я відчувала провину, оскільки частина моєї родини залишилася в Харкові, який все ще обстрілюють окупанти. Цей проєкт є моїм особистим внеском у перемогу України.

Коли я дізналася про ідею та функціонал Be with UA, я розглядала привабливість, простоту та доступність основними стовпами додатку. Ніхто не любить дивитися рекламу в додатках. Отже, своєрідним челенджем стало створити привабливий інтерфейс, який не дратував би користувачів, враховуючи велику кількість реклами. Я рада, що моє бачення вдалося успішно реалізувати», – Софія Сардар, UI/UX та графічний дизайнер.

Компанія також запитала користувачів про їхній досвід:

«Додаток Be with UA – це геніальна ідея для допомоги нашим захисникам. Я мало знаю про українські діалекти, тому цікаво вивчати один із них та одночасно допомагати ЗСУ. Щиро дякую!», – Наталія Блумова, користувачка додатка.

Кількість завантажень

Станом на лютий 2023 року додаток завантажили 3610 користувачів Android та 3400 користувачів iOS. Щоб досягти відчутних результатів, компанії необхідна глобальна підтримка.

Чим більше в додатка активних користувачів, тим більше грошей надсилається на допомогу українським захисникам. Ще раз підкреслимо, що це благодійний проєкт – жодної копійки компанія не залишає на власні витрати. Винагорода компанії – це мирне майбутнє України.

Be with UA: навчаємося, допомагаємо та перемагаємо разом!

Переходьте за посиланням, щоб завантажити Be with UA у Google Play або App Store.

Приєднуйтесь до благодійної ініціативи та допомагайте Україні перемогти!

Поділитися статтею:
CHI Software: Дивись рекламу та допомагай ЗСУ

У травні минулого року команда CHI Software представила українській аудиторії застосунок Be with UA, який має на меті допомагати ЗСУ. Принцип роботи дуже простий: користувач проходить пізнавальні квізи й крок за кроком допомагає наближати перемогу. Ідея застосунку Наразі додаток пропонує три типи вікторин для української та міжнародної аудиторії. Граючи, користувачі дивляться рекламу, один перегляд якої дорівнює […]

https://itcluster.lviv.ua/wp-content/uploads/2023/04/unnamed.jpg
Скопійовано!