9 Травня, 2022
Час читання: 2 хв.

CHI Software – новий учасник Львівського ІТ Кластера

CHI Software – компанія, яка вже понад 15 років займається розробкою програмного забезпечення з фокусом на штучному інтелекті, великих даних, хмарних обчисленнях, інтернету речей та веб-рішень для таких галузей як страхування, фінанси, нерухомість, електронна комерція, медіа та туризм. Компанія співпрацює зі стартапами та середніми за розміром компаніями. Головний офіс CHI Software знаходиться в м. Лімасол, Республіка Кіпр, а також має представництва в Україні, США та Японії. Компанія налічує понад 600 спеціалістів.

for-fb05-06-1
В Україні до 24 лютого
компанія мала офіси в Харкові, Дніпрі, Києві та Запоріжжі. Львівський офіс було відкрито перед самим початком війни. Він став прихистком та місцем роботи для десятків співробітників CHI Software, які вимушені були виїхати до більш безпечного регіону через бойові дії. Зараз робота офісів у Харкові, Києві та Запоріжжі тимчасово призупинена.

CHI Software ніколи не співпрацювала та відмовляється від будь-якого виду можливої кооперації з російськими та білоруськими компаніями та не підтримує партнерства з представниками країн-агресорів. 

Зараз складний період для української ІТ-індустрії, а це означає, що ми повинні діяти як єдине ціле та разом протистояти численним економічним викликам. CHI Software рада приєднатися до Львівського ІТ Кластера, бо Україна потребує нашої згуртованості та спільних зусиль, щоб разом подолати цей важкий для нашої країни час. Слава Україні! – зазначає Богдан Стеблянко, СЕО компанії CHI Software.

“Вітаю компанію CHI Software у нашій потужній спільноті ІТ-компаній. Я сподіваюсь, CHI Software стане її активним учасником та разом з нами активно розвиватиме тех-індустрію нашого міста та України загалом” – коментує Степан Веселовський, СЕО Львівського ІТ Кластера.

Поділитися статтею:
CHI Software – новий учасник Львівського ІТ Кластера

CHI Software – компанія, яка вже понад 15 років займається розробкою програмного забезпечення з фокусом на штучному інтелекті, великих даних, хмарних обчисленнях, інтернету речей та веб-рішень для таких галузей як страхування, фінанси, нерухомість, електронна комерція, медіа та туризм. Компанія співпрацює зі стартапами та середніми за розміром компаніями. Головний офіс CHI Software знаходиться в м. Лімасол, […]

https://itcluster.lviv.ua/wp-content/uploads/2022/08/chi-software-d0bdd0bed0b2d0b8d0b9-d183d187d0b0d181d0bdd0b8d0ba-d0bbd18cd0b2d196d0b2d181d18cd0bad0bed0b3d0be-d196d182-d0bad0bbd0b0_62f86476cef33.jpeg
Скопійовано!