13 Липня, 2022
Час читання: 2 хв.

CodeGeeks Solutions – новий учасник Львівського ІТ Кластера

Компанією CodeGeeks Solutions керують першокласні експерти з більш ніж 15-річним досвідом роботи в галузі. Компанія зосереджена на створенні платформ SaaS та MVP для стартапів.

Допомагати клієнтам завойовувати їхні ринки та розширювати бізнес, надаючи високоякісні послуги та зосередившись на успіху клієнта – це головний пріоритет CodeGeeks Solutions. Цінності, які сповідує компанія: довіра, прозорість та кришталево прозорий процес співпраці.

З іншого боку, компанія прагне стати найкомфортнішим та цікавим місцем роботи для співробітників. Окрім стандартного переліку корпоративних переваг та пільг, таких як медичне страхування та інші, CodeGeeks Solutions пропонує цікаві проєкти, справедливу та зрозумілу модель росту зарплати та додаткових бонусів. А головне – це відкрите середовище з рівними правами для всіх. Будь-хто може висловитися і бути почутим. На практиці це може покращити повсякденне життя компанії чи навіть вплинути на її стратегію.

“Ми пишаємося тим, що стали офіційним членом найбільшої спільноти в Україні – Львівського ІТ Кластера. Для нас велика честь працювати разом з такими чудовими людьми. Особливо в ці вирішальні для нашої Батьківщини часи. Від початку війни, попри прямі донати та іншу підтримку наших військових, ми постійно беремо участь у багатьох волонтерських ініціативах разом із Львівським ІТ Кластером, і це лише початок”, – зазначає Олег Тарасюк, CEO CodeGeeks Solutions.

“Вітаємо CodeGeeks Solutions у нашій спільноті. Переконаний,  що наша співпраця буде плідною, бо ми розділяємо однакові цінності. І так само, ми робимо все щоб підтримати та розвивати ІТ-індустрію та нашу країну”, – додає Степан Веселовський, CЕО Львівського ІТ Кластера.

Поділитися статтею:
CodeGeeks Solutions – новий учасник Львівського ІТ Кластера

Компанією CodeGeeks Solutions керують першокласні експерти з більш ніж 15-річним досвідом роботи в галузі. Компанія зосереджена на створенні платформ SaaS та MVP для стартапів. Допомагати клієнтам завойовувати їхні ринки та розширювати бізнес, надаючи високоякісні послуги та зосередившись на успіху клієнта – це головний пріоритет CodeGeeks Solutions. Цінності, які сповідує компанія: довіра, прозорість та кришталево прозорий […]

https://itcluster.lviv.ua/wp-content/uploads/2022/08/codegeeks-solutions-d0bdd0bed0b2d0b8d0b9-d183d187d0b0d181d0bdd0b8d0ba-d0bbd18cd0b2d196d0b2d181d18cd0bad0bed0b3d0be-d196d182-d0bad0bb_62f86350439b2.png
Скопійовано!