6 Липня, 2022
Час читання: 2 хв.

CodeLions – новий учасник Львівського ІТ Кластера

CodeLions сервісна ІТ-компанія з головним офісом у Львові, приєдналася до Львівського ІТ Кластера. З 2018 року компанія стала технічним партнером для багатьох стартапів та малих бізнесів. Основними напрямками діяльності CodeLions є сервіси в галузі розробки програмного забезпечення для EdTech, SportTech, HealthCare, FinTech, CRM та SaaS. Клієнти компанії стартапи, малі та середні бізнеси, які розвивають власні веб та мобільні продукти. 

CodeLions працює в основному на західних ринках (США та Європа) та не веде жодних кооперацій із російськими та білоруськими компаніями. Станом на сьогодні, компанія надає сервіси із повного циклу кастомної розробки програмних рішень BA, UI/UX Design, DevOps, QA та розвиває такі технічні напрями, як Java, Angular, .NET, Node.js, Python, React, JS, Hybrid mobile (Flutter, React Native).

Починаючи з 24 лютого 2022 року Codelions, разом з усією Україною переживає нелегкі часи на фоні повномасштабної війни з російським агресором. Спільними зусиллями компанія робить усе можливе, аби наблизити перемогу нашої держави. Попри всі труднощі, професіонали Codelions продовжують надавати послуги, тим самим підтримуючи та розвиваючи економіку України із різних міст держави.

“Ми раді приєднатись до спільноти Львівського ІТ Кластера. Вважаю, що в такий складний для  Батьківщини час особливо важливо єднатись заради нашого мирного та прогресивного майбутнього. Впевнений, що завдяки спільним проєктам, ми зможемо досягти великих цілей і будемо набагато ефективнішими у нашій допомозі країні та її подальшому розвитку. Надіюсь на плідну співпрацю і підтримку багатьох ініціатив для нашої України”, каже Володимир Дудас, СЕО компанії CodeLions.

“Дякую команді CodeLions за довіру та бажання змінювати ІТ-індустрію Львова разом з великою спільнотою однодумців. Кожна нова компанія у Кластері свідчить про те, що ми рухаємося у правильному напрямку. Сподіваюся на активну співпрацю, яка переросте у корисні проєкти для розвитку ІТ-галузі та підтримки України в ці нелегкі часи”, – додає Степан Веселовський, СЕО Львівського ІТ Кластера.

Поділитися статтею:
CodeLions – новий учасник Львівського ІТ Кластера

CodeLions – сервісна ІТ-компанія з головним офісом у Львові, приєдналася до Львівського ІТ Кластера. З 2018 року компанія стала технічним партнером для багатьох стартапів та малих бізнесів. Основними напрямками діяльності CodeLions є сервіси в галузі розробки програмного забезпечення для EdTech, SportTech, HealthCare, FinTech, CRM та SaaS. Клієнти компанії – стартапи, малі та середні бізнеси, які […]

https://itcluster.lviv.ua/wp-content/uploads/2022/08/codelions-d0bdd0bed0b2d0b8d0b9-d183d187d0b0d181d0bdd0b8d0ba-d0bbd18cd0b2d196d0b2d181d18cd0bad0bed0b3d0be-d196d182-d0bad0bbd0b0d181_62f863791f9f9.png
Скопійовано!