18 Березня, 2020
Час читання: 2 хв.

ІТ Проти Коронавірусу: Forbytes Пропонує Допомогу

Forbytes, шведсько-українська компанія з розробки програмного забезпечення, пропонує допомогу у боротьбі з коронавірусом. Ми готові надавати наші послуги без урахування прибутку компанії медичним та іншим організаціям, які працюють над дослідженнями COVID-19 або допомагають зупинити пандемію будь-яким іншим способом.

 

Кожна людина може внести свій невеликий вклад у боротьбу з коронавірусом. Так, ми повинні залишатися вдома і нести відповідальність за особистий епідеміологічний захист, але ми можемо зробити й більше. Низка підприємств в Україні та в усьому світі вже допомагають лікарням з медичним обладнанням, борються з дезінформацією щодо поширення вірусу та профілактики захворювання.

 

«Ми з командою Forbytes також хотіли б допомогти, пропонуючи свої знання та досвід у розробці програмного забезпечення дослідникам у медичній сфері. Не враховуючи маржі для компаній, які намагаються зупинити COVID-19, ми сподіваємось принаймні трохи посилити боротьбу з пандемією. Мені було б приємно знати, що цю позицію поділяють наші колеги з інших компаній», – говорить співзасновник та СЕО компанії Forbytes Дон Лоу.

don-lowe

Forbytes пропонує медичним організаціям свій досвід у галузі Data Science для досліджень COVID-19. .Net та Python девелопери компанії Forbytes будуть раді застосувати свої знання для розробки медичного програмного забезпечення, систем управління даними, завітних та аналітичних інструментів, тощо.
 
Якщо ви зацікавлені в розробці програмного забезпечення, яке допоможе зупинити COVID-19, зв’яжіться з Forbytes електронною поштою contact@forbytes.com, вказуючи у темі листа “IT against coronavirus”.
Поділитися статтею:
ІТ Проти Коронавірусу: Forbytes Пропонує Допомогу

Forbytes, шведсько-українська компанія з розробки програмного забезпечення, пропонує допомогу у боротьбі з коронавірусом. Ми готові надавати наші послуги без урахування прибутку компанії медичним та іншим організаціям, які працюють над дослідженнями COVID-19 або допомагають зупинити пандемію будь-яким іншим способом.   Кожна людина може внести свій невеликий вклад у боротьбу з коронавірусом. Так, ми повинні залишатися вдома […]

https://itcluster.lviv.ua/wp-content/uploads/2022/08/d196d182-d0bfd180d0bed182d0b8-d0bad0bed180d0bed0bdd0b0d0b2d196d180d183d181d183-forbytes-d0bfd180d0bed0bfd0bed0bdd183d194-d0b4d0bed0bfd0be_62f86e0d0f859.png
Скопійовано!