27 Травня, 2022
Час читання: 3 хв.

Covid-тести на $1 000 000 – як Binariks допоміг клієнту доставити гуманітарну допомогу

Важливішої справи, ніж захист своїх земель, в Україні зараз немає. Але країні доводиться воювати на два фронти – ще один підступний ворог не припиняє атакувати наших громадян: у жорстких умовах російського вторгнення лютує COVID-19. Через коронавірус, ми вже втратили близько 105 000 українців – і ця цифра зростає. Незахищена і вразлива українська система охорони здоров’я потребує світової підтримки.

Останнім часом, Львів перетворився на величезний, злагоджено працюючий волонтерський хаб – тисячі біженців отримали тут надійний прихисток. Скупчення такої кількості людей з різних регіонів в десятки разів підвищила загрозу розповсюдження вірусу. Практика свідчить: тримати ситуацію під контролем допомагають швидкі тести, які дають результати всього за декілька хвилин.

for-fb-conf_2_2022-05-27
З перших днів повномасштабного вторгнення російських військ в Україну працює внутрішній благодійний фонд компанії Binariks, який вже зібрав понад 1 400 000 грн. Серед клієнтів багато таких, що працюють в health care галузі. З пропозицією допомоги звернувся один із клієнтів – Рон Гутман, CEO компанії Intrivo, з якою Binariks співпрацює вже понад рік.

Розуміючи нагальні потреби українців, її керівництво вирішило передати гуманітарну допомогу лікарням та різноманітним клінікам – 100 000 швидких covid-тестів On/Go. До речі, у розробці програми для хмарної платформи цих тестів брали участь IT-фахівці Binariks. Пожертва на 1 мільйон доларів – це тільки початок. Рон Гутман, як й інші бізнесмени із healthcare industry США, хоче допомагати нашій медичній системі й надалі.

“Звісно, Сполучені Штати та весь світ, міжнародні організації та компанії-гіганти підтримують Україну на своєму рівні – але країні, що потерпає від військової агресії, бракує не тільки зброї чи грошей. Медикаменти та сучасне медичне устаткування потрібні їй не менш” – каже Гутман, CEO компанії Intrivo.

Дізнатися особисто про проблеми українських медиків, почути їх голоси – саме це було ціллю подорожі Рона в Україну. Він хоче зібрати запити та інформацію про потреби лікарень, щоб наступного разу, залучивши та об’єднавши зусилля інших бізнесменів, філантропів та інвесторів привезти ще більше цільової допомоги.

Допомагати тому, хто допомагає – необхідно і навіть приємно: представники компанії зустріли Рона у Польщі та як могли сприяли швидкому перетину кордону. Комунікацію з державними установами, узгодження переліку лікарень, яким потрібні тести, логістику зустрічей та багато іншої організаційної роботи компанія також взяла на себе.

for-fb_other-conf_2022-05-27
До слова, управління з контролю за продуктами та ліками США (FDA) схвалило тест On/Go компанії Intrivo як один із перших і найточніших швидких тестів на антиген Covid-19. Тести On/Go забезпечують результати з точністю понад 90% – і це всього за 10 хвилин.

Це не перший і не єдиний приклад, коли клієнти Binariks підтримують Україну. Зокрема один із клієнтів спочатку війни перерахував понад €50 000 на невідкладні потреби нашої держави. Подібні позитивні досвіди надихають інші компанії долучатися до благодійних справ. Binariks продовжує безперебійно працювати та виконувати свої зобов’язання перед замовниками. В компанії переконані: тільки так можна відновити економіку України.

Поділитися статтею:
Covid-тести на $1 000 000 – як Binariks допоміг клієнту доставити гуманітарну допомогу

Важливішої справи, ніж захист своїх земель, в Україні зараз немає. Але країні доводиться воювати на два фронти – ще один підступний ворог не припиняє атакувати наших громадян: у жорстких умовах російського вторгнення лютує COVID-19. Через коронавірус, ми вже втратили близько 105 000 українців – і ця цифра зростає. Незахищена і вразлива українська система охорони здоров’я […]

https://itcluster.lviv.ua/wp-content/uploads/2022/08/covid-d182d0b5d181d182d0b8-d0bdd0b0-1-000-000-d18fd0ba-binariks-d0b4d0bed0bfd0bed0bcd196d0b3-d0bad0bbd196d194d0bdd182d183-d0b4d0bed181_62f8641ab048d.png
Скопійовано!