23 Вересня, 2020
Час читання: 3 хв.

Cтартував Прийом Заявок на Ukrainian IT Awards 2020

Стартував прийом заявок на найбільший в Україні конкурс, який щорічно відзначає професійні успіхи ІТ-фахівців в 11 категоріях Ukrainian IT Awards 2020! Прийом заявок триває до 1 листопада, переможців організатори оголосять вже 4 грудня.

 

В Україні працюють більше 185 тис. IT-фахівців, які розробляють технологічні рішення для компаній по всьому світу. Саме завдяки їм провідна міжнародна організація Global Sourcing Association відзначила Україну найкращою країною-постачальницею ІТ-послуг до Великобританії, а авторитетний американський бізнес-журнал Inc. включає українські компанії до переліків таких, що розвиваються найбільш динамічно. Чому ж ми так мало знаємо про наших айтішників, які стоять за численними технологічними досягненнями?

Зовсім скоро Ukrainian IT Awards 2020 оголосить імена кращих з кращих IT-фахівців, які розкажуть на всю Україну про свої успіхи.

it_awards_open_call
Хто може взяти участь у конкурсі?
Цього року участь у конкурсі можуть взяти як IT-експерти особисто, так і команди та компанії. Кожен професіонал ІТ-сфери може номінувати себе в одній або кількох категоріях.

Етапи конкурсу:

 • 21 вересня — 1 листопада

Прийом заявок від учасників в 11 номінаціях. Цього року є 2 види номінацій: індивідуальні та групові. На останні можуть номінуватись комади та компанії.

 • 2 листопада — 15 листопада

Оцінювання заявок конкурсантів командою кваліфікованого журі в кожній з номінацій. Вибір фіналістів та переможців.

 • 4 грудня
Оголошення результатів конкурсу, нагородження переможців.
 
 
 

Номінації IT AWARDS 2020

Командні:
 1. Innovation-Research of the year
 2. Impact of the Year
Індивідуальні:
 1. Software Engineering
 2. Quality Assurance
 3. Management
 4. IT education
 5. Infrastructure&DevOps
 6. Design
 7. Product Management
 8. Business Analysis
 9. Software Architecture
 
Олена Волкова, партнер PwC в Україні, коментує: «Ми раді виступати незалежним консультантом Ukrainian IT Awards 2020, тим самим підтримуючи розвиток ІT індустрії в Україні. Впродовж багатьох років PwC інвестує у сферу технологій, зокрема, в технологічні інструменти, які ми використовуємо в аудиті. Люди, які захоплюються своєю справою, та їхні навички, підсилені потужними технологіями – це те, що рухає PwC сьогодні, і те, куди ми прямуємо у майбутньому.»
 

Хто організовує конкурс?

Засновник та організатор Ukrainian IT Awards з 2012 року — компанія SoftServe. У 2017 році до організації конкурсу долучилась Асоціація “IT Ukraine”, яка у 2020 стала його основним організатором.
 
«В цьому році конкурс Ukrainian IT Awards зазнав ряд змін, які дозволять нам його масштабувати. Ми розширили можливості для участі більшої кількості конкурсантів — номінацій наразі 11, серед яких з’явились і дві командні. Разом з партнерами зробили редизайн конкурсу та приділили окрему увагу об’єктивності результатів членів, за які відповідатимуть кілька десятків висококваліфікованих журі. Впевнені, що вже 4 грудня ми почуємо нові імена кращих IT-зірок України!» Костянтин Васюк, Виконавчий директор Асоціації “IT Ukraine”.
 
Офіційна Facebook-сторінка конкурсу: https://www.facebook.com/itawards.ua.
Поділитися статтею:
Cтартував Прийом Заявок на Ukrainian IT Awards 2020

Стартував прийом заявок на найбільший в Україні конкурс, який щорічно відзначає професійні успіхи ІТ-фахівців в 11 категоріях — Ukrainian IT Awards 2020! Прийом заявок триває до 1 листопада, переможців організатори оголосять вже 4 грудня.   В Україні працюють більше 185 тис. IT-фахівців, які розробляють технологічні рішення для компаній по всьому світу. Саме завдяки їм провідна […]

https://itcluster.lviv.ua/wp-content/uploads/2022/08/cd182d0b0d180d182d183d0b2d0b0d0b2-d0bfd180d0b8d0b9d0bed0bc-d0b7d0b0d18fd0b2d0bed0ba-d0bdd0b0-ukrainian-it-awards-2020_62f86c6aa5768.png
Скопійовано!