8 Лютого, 2024
Час читання: 6 хв.

Де ідеї програмного забезпечення втілюються в життя протягом 29 років. Підсумки року в огляді від Intetics.

У цьому році Intetics відзначає 29 років успішного розвитку, розширюючи можливості у сфері програмного забезпечення завдяки вдалому поєднанню технологій і таланту. За ці 29 років компанія пройшла неймовірний шлях: від скромних початків в якості ІТ-аутсорсингової компанії з духом стартапу, заснованої ще до настання епохи Інтернету, до всесвітньо відомої глобальної компанії з розробки програмного забезпечення з чималою кількістю професійних сертифікатів та галузевих нагород.

Нижче представлені визначні моменти та досягнення Intetics минулого року.

1. 13+ світових відзнак і нагород

Завдяки довірі клієнтів у 2023 році Intetics отримала понад 13 світових нагород і визнань. Ці відзнаки підтверджують важливість експертизи, інновацій та відданості як ключових елементів у підвищенні довіри клієнтів при виборі свого ідеального партнера для розробки.

1. Fortune включив Intetics у перелік найбільш інноваційних компаній Америки у 2023 р. за виняткові досягнення в обслуговуванні клієнтів.

2. Intetics було обрано до списку Global Outsourcing 100® на 2023 рік за версією IAOP® вже в 17-й раз поспіль.

3. Inc. назвав Intetics лауреатом премії Power Partner Awards 2023 у категорії “Artificial Intelligence and Data”.

4. Команда Intetics стала фіналістом премії GSA UK Strategic Sourcing 2023 у наступних категоріях: “Технологічний проєкт року” та “Видатні досягнення у партнерському співробітництві”.

5. Нагороди Clutch 2023: 8 відзнак та 29 відгуків

та інші

6. AWS надає компанії Intetics статус Advanced Services Partner за видатну експертизу у хмарних технологіях та успішне обслуговування клієнтів.

7. Intetics стала переможцем Кубка Північної Америки в рамках AWS GameDay Partner League.

8. Директорка з цифрового маркетингу в Intetics була висунута та визначена серед Топ-100 жінок майбутнього у сфері новітніх технологій.

9. Intetics визнана GoodFirms як найкраща компанія для співпраці.

10. Intetics увійшла до списку найкращих компаній з розробки програмного забезпечення в США за даними світового дослідницького порталу SuperbCompanies.

11. The Manifest:   

12. Intetics увійшла до Топ-5 постачальників IoT рішень (IoT) у 2023 році за версією TechTimes.

13. 10 найбільш інноваційних постачальників рішень з використанням штучного інтелекту у 2023 році: Історія Intetics, що надихає.

2. Вибір клієнтів: збереження довіри протягом років

У 2023 році за ініціативою Intetics була проведена низка інтерв’ю з довгостроковими клієнтами компанії щодо їхньої початкової мотивації у пошуку надійного технологічного партнера, чому вони врешті-решт обрали Intetics та які результати випливли з такого партнерства. 

3. Просування найкращих практик у сфері консультування AWS для підприємств: новий APN статус, спільна серія вебінарів.

Ще у 2018 році Intetics отримала статус APN Standard Consulting Partner. Після кількох років вдосконалення можливостей в екосистемі AWS та допомоги десяткам клієнтів додавати цінність кінцевим користувачам, AWS надала компанії статус Advanced Services Partner.

Акредитація Advanced Services Partner посилює наші відносини з AWS, прискорює хмарову трансформацію, яку ми здійснюємо, та дозволяє нам розробляти інноваційні способи задовольняти потреби клієнтів. Вітаємо команду з важливим досягненням!“, – каже Борис Концевой, генеральний директор та президент Intetics.

23 березня Хамді Ід, AWS Sr. Partner Solutions Architect, та Сергій Дудаль, PM/Cloud Solutions CoE (Centers of Excellence) Leader в Intetics, провели 4-й спільний вебінар серії AWS під назвою “Безсерверна безпека на AWS”. Експерти поділилися тим, як будувати безпечні безсерверні застосунки на AWS та передові практики, які слід дотримуватися.
Мета серії вебінарів була такою:

  • продемонструвати, що виробничі платформи можуть бути побудовані на основі безсерверної архітектури,
  • показати набір інструментів, які можуть спростити бізнес-процеси,
  • ключові функції служб AWS і основні рекомендації при побудові безсерверних платформ на AWS.

Вся серія доступна на YouTube:

1. Переваги використання безсерверної архітектури на AWS для бізнесу.

2. Побудова та трансформація ваших застосунків на безсерверні на AWS.

3. Моніторинг масштабу вашого безсерверного застосунку на AWS.

4. Безсерверна безпека на AWS.

4. Компанія з розробки програмного забезпечення з орієнтацією на штучний інтелект.

У 2023 році в Intetics запровадили автоматизацію на основі штучного інтелекту, щоб змістити акцент з рутинних обов’язків на створення цінності. Інтеграція помічників зі штучним інтелектом у різні департаменти компанії значно підвищила продуктивність, а команди отримали приріст ефективності від 20% до 40%. В компанії зазначають, що цей надлишок часу тепер присвячений інноваційним дизайнерським зусиллям, спрямованим на збагачення клієнтського досвіду.

Ключові моменти AI-трансформації компанії:

  • AI/ML Хаб: Запущений для підвищення експертизи в розробці рішень на базі штучного інтелекту та машинного навчання для вирішення проблем клієнтів і покращення внутрішньої продуктивності за допомогою широкого використання штучного інтелекту по всій компанії.
  • Перший AI Хакатон: “Використання генеративного штучного інтелекту (GPT-4, BERT або інших LLM) в інженерії програмного забезпечення”, проведений серед наших команд. Вісімнадцять яскравих проєктів від спеціалістів Intetics  з чудовими ідеями вже реалізовані та використовуються у щоденній роботі.
  • Міркування щодо регулювання штучного інтелекту: У публікації для Forbes Technology Council Борис Концевой, Генеральний директор та Президент Intetics, ділиться думками про конфіденційність та безпеку як найважливіші пріоритети при роботі зі штучним інтелектом. Досліджуйте, як надання інструкцій з цифрового етикету та освіти може призвести до позитивних змін.
  • Академічні дослідження з розмовного штучного інтелекту, проведені генеральним директором та президентом Intetics Борисом Концевим, були представлені на сценах світових наукових конференцій. 
  • Генеративний штучний інтелект у маркетингу: креативи та відео, створені за допомогою Ген AI, AI-аватари, створення QR-кодів, випробування AI-детекторів і навіть казка, навіяна стартап-мрією засновника та президента Intetics Бориса Концевого – створити Червоний ботанічний сад. 

5. Кількісна оцінка досконалості програмного продукту: онлайн воркшоп для бізнесу.

Global Sourcing Association та Intetics у партнерстві з Clutch і Women of the Future 30 листопада 2023 року зібрали бізнес-лідерів у прямому ефірі воркшопу під назвою «Кількісна оцінка досконалості програмного продукту: 8 основ якості продукту розробки програмного забезпечення».

Учасники відкрили надійний фреймворк для «обчислення» рівнів технічного боргу, продуктивність програмного забезпечення, ефективність UI/UX, рівня безпеки тощо, щоб приймати обґрунтовані бізнес-рішення під час створення, підтримки та вдосконалення своїх продуктів.

6.  Проривні оновлення для ІТ та B2B від Clutch в ексклюзивному інтерв’ю для Intetics.

Clutch, провідний світовий майданчик постачальників B2B послуг, поділився ексклюзивними оновленнями з Intetics. Тім Кондон, CRO Clutch, обговорив з Іриною Дубовик, Digital Marketing Director в Intetics, нові можливості та вирішення актуальних питань на платформі. Детальніше читайте за посиланням.

Дізнатися більше про поточні новини компанії та залишитися на зв’язку можна, заповнивши форму зворотнього звя’зку або приєднавшись до технологічної спільноти Intetics у соцмережах

Поділитися статтею:
Де ідеї програмного забезпечення втілюються в життя протягом 29 років. Підсумки року в огляді від Intetics.

У цьому році Intetics відзначає 29 років успішного розвитку, розширюючи можливості у сфері програмного забезпечення завдяки вдалому поєднанню технологій і таланту. За ці 29 років компанія пройшла неймовірний шлях: від скромних початків в якості ІТ-аутсорсингової компанії з духом стартапу, заснованої ще до настання епохи Інтернету, до всесвітньо відомої глобальної компанії з розробки програмного забезпечення з […]

https://itcluster.lviv.ua/wp-content/uploads/2024/02/the-year-2023-in-review_img-1200x600-1.png
Скопійовано!