17 Жовтня, 2022
Час читання: 1 хв.

Define Solutions – новий учасник Львівського ІТ Кластера

Define Solutions – це львівська компанія з експертизою у розробці програмного забезпечення та ІТ-консультант з більш ніж 10-річним досвідом.

Команда спеціалізується на мобільній розробці для стартапів, а також малих та середніх бізнесів. За останні роки допомогли понад 120 клієнтам із США, Великобританії, Австралії, Нідерландів та України. Define Solutions обирають, бо вони знають, що потрібно для створення найкращого продукту.

Команда завжди відкрита до співпраці з новими клієнтами, ставлячи на перше місце їхній успішний продукт. У компанії вірять, що прогрес відбувається завдяки командній роботі, саме тому вони забезпечують дуже вибірковий процес найму, щоб знайти найкращих професіоналів в IT-сфері.

«Ми раді приєднатися до ІТ-кластера, оскільки поділяємо їхні цінності та дивимося в спільному напрямку. Переконані, що наш досвід сприятиме міцній співпраці в майбутньому. Адже, зараз, як ніколи, важливо об’єднатися заради спільної мети – перемоги України. Будуємо майбутнє разом» – Роман Кравець, співзасновник Define Solutions.

«Команда Львівського ІТ Кластера надзвичайно радіє щоразу, коли спільноту поповнюють нові активні учасники. Вірю, що наша співпраця із Define Solutions буде насиченою та ефективною» – Степан Веселовський, СЕО Львівського ІТ Кластера.
Поділитися статтею:
Define Solutions – новий учасник Львівського ІТ Кластера

Define Solutions – це львівська компанія з експертизою у розробці програмного забезпечення та ІТ-консультант з більш ніж 10-річним досвідом. Команда спеціалізується на мобільній розробці для стартапів, а також малих та середніх бізнесів. За останні роки допомогли понад 120 клієнтам із США, Великобританії, Австралії, Нідерландів та України. Define Solutions обирають, бо вони знають, що потрібно для створення найкращого продукту. Команда […]

https://itcluster.lviv.ua/wp-content/uploads/2023/01/define-solutions-novyj-uchasnyk-lvivskogo-it-klastera_63bd83424ec3c.png
Скопійовано!